Út 1.9.09 17:00, 18:15 zzPANK2 Speciál Braník VET
St 2.9.09 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Italia VET
Čt 3.9.09 17:00, 18:15 BECH Klár rávla VET
Čt 3.9.09 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Šajtle s.r.o. VET
Čt 3.9.09 19:00, 20:15 P3 Vibromax 1985 juniorka
So 5.9.09 13:45, 15:00 zzZARUB Old boys Bohemia Chips
Út 8.9.09 17:00, 18:15 BECH Úterní hosté VET
St 9.9.09 16:45, 18:00 zzHAGIB Turman VET
Pá 11.9.09 19:00, 20:15 P1 Italia VET
So 12.9.09 11:15, 12:30 BECH Šajtle s.r.o. VET
Další pískání Kompletní rozpis pískání

7. 12. 09 20:15 P2 Vibromax 1985 juniorka Bublifuck VET 11. 2:1 (2:0)
Utkání ve kterém bylo vidět, že i ve čtvrté veteránské se dá hrát fotbal pro radost. Remíza by byla spravedlivým výsledkem. Jaroslav Klíma, Petr Pohnán
Vibromax 1985 juniorka Bublifuck VET
Milan Satranský – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Mužíček vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Pavel Lukavský, Michal Máka, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Martin Zíka
4. Petr Burian
20. Karel Čáp
46. Petr Šimsa
7. 12. 09 19:30 BECH Úterní hosté VET Italia VET 11. 4:6 (3:2)
Vyrovnané utkání o jehož osudu nakonec rozhodla větší vyrovnanost kádru Italie. Martin Suchý, Michal Rychtera
Úterní hosté VET Italia VET
Karel Kopecký – Petr Brautferger, Karel Hodeček, Vladimír Ryška, Dalibor Tomek, Jan Tóth, Martin Vaněček, Martin Zabavskyj vs Jan Sedláček – Ladislav Bárta, Martin Franěk, Roman Kučera, Róbert Mláka, Daniel Novák, Otomar Ryvol, Zdeněk Ryvol, Roman Talkner
60. Otomar Ryvol
7. 12. 09 19:30 zzTKSPA Turman VET Klár rávla VET 11. 1:3 (1:1)
Obě mužstva hrála technický fotbal bez zbytečných faulů. Po rychlém gólu týmu Klár rávla se Turmanu podařilo záhy vyrovnat, krásnou dělovkou a poločas skončil nerozhodně. Ve druhé půli se hrálo vyrovnaně, až v poslední desetiminutovce se hostům podařilo zůročit vzrůstající tlak dvěma góly. Jiří Abdúl, Stanislav Coubal
Turman VET Klár rávla VET
Stanislav Jindra – Michal Čihák, Pavel Macek , Martin Micka, Robert Průšek, Martin Tůma vs Miroslav Kastner – Roman Dvořák, Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Petr Nachtigall, Ivan Rillich, Jiří Vondrášek, Jiří Zeman
10. Robert Průšek 3., 52. Roman Dvořák
58. Ivan Rillich
7. 12. 09 19:30 zzNOVOB The Penguins 6:5 XXL Mamba club V 11. 1:2 (1:1)
Oba týmy nastoupily k zápasu ve stejných dresech, ale naštěstí byly k dispozici "rozlišováky" takže se dalo hrát. Za houstnoucí mlhy bylo utkání reklamou na Hanspaulku. Hra stylem nahoru-dolů vyhovovala oběma týmům. Remízový zápas rozhodl šťastným gólem Brejla. Petr Deršák, Jiří Vrzal
The Penguins 6:5 XXL Mamba club V
Martin Ševčík – Jan Bareš, Roman Boubín, Milan Boubín st., Jiří Němec, Vladimír Pešta, Hynek Purš, Rudolf Schiller vs Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Brejla, Jaroslav Lefler, Jaroslav Lukeš, Petr Musil, Martin Ochozka, Milan Paclík, Tomáš Slavík, Petr Valenta
27. Jan Bareš 11. Jaroslav Lefler
47. Pavel Brejla
7. 12. 09 18:45 STER3 Šajtle s.r.o. VET Old boys Bohemia Chips 11. 0:5 (0:3)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě pískal zástupce týmu Old Boys.
Utkání se hrálo za stálé převahy Old Boys. Šajtle měla několik šancí v prvním poločase, ale ty zlikvidoval gólman Old Boys. Po změně stran se projevila širší lavička hostů.
Šajtle s.r.o. VET Old boys Bohemia Chips
Jan Řehák – Jiří Dobeš, Stanislav Dobeš, Václav Dobeš, František Kotouček, Lubomír Němec, Petr Zíka vs Kamil Srb – Karel Bouček, Petr Frizovič, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Oldřich Knyř, Václav Křikava, Václav Novotný, Miroslav Tichý
1., 42. Tomáš Hendrych
14. Miroslav Tichý
27. Oldřich Knyř
33. Jiří Horák
7. 12. 09 18:45 STER1 Speciál Braník VET Věčná žízeň FC VET 11. 4:1 (2:0)
První dvě branky hráči Žízně soupeři v podstatě darovali a i když byli v zápase vyrovnaným soupeřem, na zvrat už neměli. Jiří Veškrna, Petr Štěpánek
Speciál Braník VET Věčná žízeň FC VET
Martin Kladiva – Jaroslav Holub, Karel Kodeš, Ota Kopřiva, David Ledinský, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Ivan Vokurka, Jaroslav Zíka vs Jiří Mrázek – Vlastimil Brabenec, Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Václav Kozmík, Robert Písařík, Miroslav Trégner, Pavel Tylšar

Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 26. 4. 24, 11:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.