St 28.3.12 19:00 STOD Endoprotéza Koliba F.C.V.   (SVL2A)
St 28.3.12 20:15 STOD Vibromax 1985 Strahovská 10 B   (HL7C)
Pá 27.4.12 17:45 STOD El Barto Kamikaze AbyDal LC   (HL8I)
Pá 27.4.12 19:00 STOD Bar Krušovice Ekonom WT   (HL2A)
St 23.5.12 19:00 STOD Koliba F.C.V. Traktor Humus SUP A   (SVL2A)
St 23.5.12 20:15 STOD Dřevosprint SC Black Jack   (VL2A)

18. 6. 12 17:45 STOD Věčná žízeň FC VET Vibromax 1985 juniorka 11. 3:5 (0:3)
V prvním poločase jednoznačná záležitost Vibromaxu, ale po půli zabrala Věčná žízeň, dokázala ještě srovnat, ale na vítězství to nestačilo.
Věčná žízeň FC VET Vibromax 1985 juniorka
Robert Písařík – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Milan Mrázek, Jan Zdich vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
59. Jiří Petrla
5. 6. 12 20:15 STOD Vibromax 1985 juniorka Sklenářka S.G. 10. 0:6 (0:3)
Výsledek neodpovídal průběhu - utkání bylo vyrovnané. Bezproblémový průběh. Mikuláš Všelicha, Tomáš Vavřina
Vibromax 1985 juniorka Sklenářka S.G.
Zbyněk Musil – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek vs Tomáš Krátký – Viliam Banič, David Bárta, Václav Honc, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal
9., 53. Václav Honc
11. Michal Stáňo
17. Viliam Banič
49. David Bárta
59. Martin Rákosník
30. 5. 12 19:00 STOD Prohibice FKK VET Vibromax 1985 juniorka 9. 7:3 (5:2)
Domácí byli v utkání v každém směru, co se týče fotbalu, o kousek lepší a to se odrazilo i na výsledku. V některých momentech naprosto zbytečně nervózní. Jinak pěkný veteránský fotbal, více respektu a klidu mezi soupeři by neškodilo. Vladimír Forejt, Martin Fořt
Prohibice FKK VET Vibromax 1985 juniorka
Milan Dostál – Jan Calta, Manuel Ferreira, Miroslav Holý, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Jan Novák, Jakub Novotný, Ondřej Roflík vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
42. Luboš Hladík
21. 5. 12 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Nemesis VET 8. 2:6 (0:0)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhé půli po vstřelení první branky byla převaha na straně hostů a zaslouženě vyhráli. Stanislav Lavers, Tomáš Hábl
Vibromax 1985 juniorka Nemesis VET
Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek vs Robert Petergáč – Martin Bušek, František Drbal, Jiří Faměra, Robert Junek, Alan Karn, Martin Koch, Jan Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata
53. Petr Burian
56. Pavel Mráz
33. Martin Bušek
37., 44., 60. Karel Vyšata
42., 48. Jan Průša
14. 5. 12 17:45 STOD MVS Recycled Vibromax 1985 juniorka 7. 1:2 (0:1)
Vibromax měl více šancí i hráčů na střídání, ale gólově se příliš neprosazoval, naopak v závěru utkání se strachoval o výsledek. Velice slušné a korektní díky oběma týmům. Husák
MVS Recycled Vibromax 1985 juniorka
Jiří Šulc – Pavel Klíma, Zdeněk Kopečný, Robert Korec, Jan Nohejl, Libor Nohejl vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
38. Libor Nohejl 18. Jiří Petrla
36. Petr Burian
7. 5. 12 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Malvazinky B 6. 0:3 (0:2)
Malvazinky kráčeli po celý zápas k vítězství. Husák
Vibromax 1985 juniorka Malvazinky B
Zbyněk Musil – Karel Čáp, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek vs Jiří Bačkora – Andrey Abroskin, Josef Kwolek, Ladislav Míka, Ondřej Mořkovský, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Luboš Svoboda
16. Andrey Abroskin
28. Ondřej Mořkovský
49. Luboš Svoboda
24. 4. 12 18:15 SLIVE Lisako A Vibromax 1985 juniorka 5. 0:4 (0:2)
V poklidném zápase rozhodly (ne)proměněné šance a širší kádr hostů. Tomáš Najman, Alan Balha
Lisako A Vibromax 1985 juniorka
Roman Zika – David Čermák, Roman Dočekal, Josef Herman, Zdeněk Panzner, Miroslav Vašek, Jiří Žďárský vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
7., 16. Štefan Klíma
37. Jiří Mužíček
53. Jiří Petrla
16. 4. 12 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Károv ZJ veteran 4. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání z obou stran rozhodla rychlá odpověď v 38. minutě. Jiří Maňák, Josef Körner ml.
Vibromax 1985 juniorka Károv ZJ veteran
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla vs Petr Vítek – Václav Běloch, Jan Kos, Jiří Košťál, Zdeněk Martinovský, Jaromír Rajský, Radek Zeman
13., 38. Pavel Mráz
31. Petr Burian
17. Zdeněk Martinovský
37. Jiří Košťál
5. 4. 12 17:00 HANSP Kehar club VET Vibromax 1985 juniorka 2. 4:5 (2:2)
Zápas plný zvratů, kterému nechyběla hráčská vášen "starých" pánů. Libor Viták, Jan Spěvák
Kehar club VET Vibromax 1985 juniorka
Michal Černý – Stanislav Barák, Karel Čapek, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Pavel Jinoch, Jakub Krijt, Jan Lepša, Luděk Lepša, Josef Liska, Josef Pancíř, Martin Rieger, Miroslav Zeman vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek