Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 26.6.11 | 14:00 | ASTR1 | DEL 23 B.B.V. B | 11. | 5:0 k. |
Ne 19.6.11 | 18:00 | zzBECHO | Coyotes DEL 23 | 10. | 5:4 |
Ne 12.6.11 | 12:15 | zzBECHO | DEL 23 Bumble-bees S.C. | 9. | 6:6 |
Ne 29.5.11 | 11:00 | ASTR1 | Břewnow boys KMK DEL 23 | 8. | 11:5 |
Ne 22.5.11 | 17:15 | zzBECHO | DEL 23 Akta-Rez | 7. | 3:4 |
Ne 15.5.11 | 10:00 | ASTR1 | Ajax PSK A DEL 23 | 6. | 0:5 |
Ne 8.5.11 | 17:15 | zzBECHO | DEL 23 Real team Praha FC | 5. | 7:6 |
Ne 1.5.11 | 17:15 | zzBECHO | Rattamahatta FC A DEL 23 | 4. | 3:4 |
Pá 22.4.11 | 19:00 | ASTR1 | DEL 23 Olympique | 3. | 9:5 |
Ne 17.4.11 | 17:15 | zzBECHO | Naděje Praha 1.FC DEL 23 | 2. | 14:5 |
Ne 3.4.11 | 14:00 | ASTR1 | DEL 23 Gusanos Rojos | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Naděje Praha 1.FC | 22 | 20 | 0 | 2 | 167:82 | 60 |
2. | Ajax PSK A | 22 | 15 | 1 | 6 | 138:94 | 46 |
3. | Akta-Rez | 22 | 11 | 3 | 8 | 93:84 | 36 |
4. | Gusanos Rojos | 22 | 12 | 1 | 9 | 104:72 | 34 |
5. | Břewnow boys KMK | 22 | 12 | 1 | 9 | 128:112 | 34 |
6. | B.B.V. B | 22 | 10 | 2 | 10 | 86:77 | 29 |
7. | DEL 23 | 22 | 9 | 2 | 11 | 106:119 | 29 |
8. | Olympique | 22 | 8 | 2 | 12 | 68:101 | 26 |
9. | Rattamahatta FC A | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:90 | 25 |
10. | Coyotes | 22 | 8 | 0 | 14 | 89:108 | 24 |
11. | Bumble-bees S.C. | 22 | 7 | 2 | 13 | 80:111 | 23 |
12. | Real team Praha FC | 22 | 4 | 0 | 18 | 67:132 | 12 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 22.4.11 | 20:00 | ASTR1 | Kmochův odkaz B Companéros (FF2C) |
Ne 1.5.11 | 18:15 | zzBECHO | SANK Běchovice 2 B Semtex Praha FC (FF3F) |
Ne 8.5.11 | 18:15 | zzBECHO | Sídlišťan Praha B SANK Běchovice 2 B (FF3F) |
Ne 22.5.11 | 18:15 | zzBECHO | Warchild SANK Běchovice 2 B (FF3F) |
Ne 19.6.11 | 17:00 | zzBECHO | SANK Běchovice 2 A Ajax PSK (FF2D) |
Ne 26.6.11 | 13:00 | ASTR1 | Salvator A Fotturly FT (FF3B) |