Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.11 | 19:00 | HAJE1 | Nářez Háje 2002 | 13. | 4:6 |
Út 14.6.11 | 19:00 | HAJE2 | El Nino Nářez | 12. | 4:5 |
Út 7.6.11 | 20:00 | HAJE2 | Nářez Dřeváci | 11. | 7:2 |
Čt 2.6.11 | 19:00 | HAJE1 | Comes Košíře B Nářez | 10. | 4:7 |
Út 24.5.11 | 21:00 | HAJE2 | Nářez The Masers | 9. | 3:3 |
Čt 19.5.11 | 21:00 | HAJE1 | Sebranka Nářez | 8. | 2:4 |
Čt 12.5.11 | 21:00 | ASTR2 | Nářez Sabuka 002 CF B | 7. | 7:10 |
St 4.5.11 | 21:00 | ASTR2 | Rio Bravo Nářez | 6. | 3:11 |
Út 26.4.11 | 19:00 | HAJE1 | Nářez PE3NY FC | 5. | 6:3 |
Čt 14.4.11 | 20:00 | HAJE2 | Hoprdox Nářez | 3. | 2:5 |
Út 5.4.11 | 19:00 | HAJE2 | Nářez Kanálpucers 69 | 2. | 5:5 |
Čt 31.3.11 | 20:00 | HAJE2 | Jižní Bronx Nářez | 1. | 4:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PE3NY FC | 24 | 20 | 0 | 4 | 156:61 | 60 |
2. | Háje 2002 | 24 | 18 | 1 | 5 | 171:95 | 55 |
3. | Jižní Bronx | 24 | 16 | 1 | 7 | 105:72 | 49 |
4. | Sabuka 002 CF B | 24 | 15 | 5 | 4 | 147:86 | 47 |
5. | Nářez | 24 | 14 | 3 | 7 | 121:93 | 45 |
6. | Comes Košíře B | 24 | 12 | 3 | 9 | 134:103 | 39 |
7. | Sebranka | 24 | 12 | 3 | 9 | 130:107 | 39 |
8. | Kanálpucers 69 | 24 | 11 | 2 | 11 | 86:92 | 35 |
9. | The Masers | 24 | 9 | 4 | 11 | 123:128 | 28 |
10. | El Nino | 24 | 7 | 1 | 16 | 87:119 | 22 |
11. | Rio Bravo | 24 | 6 | 1 | 17 | 74:148 | 16 |
12. | Hoprdox | 24 | 1 | 2 | 21 | 49:170 | 5 |
13. | Dřeváci | 24 | 1 | 2 | 21 | 47:156 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Nářez | 4. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 31.3.11 | 19:00 | HAJE2 | Háje 2002 PE3NY FC (FF3E) |
Čt 14.4.11 | 19:00 | HAJE2 | Kanálpucers 69 PE3NY FC (FF3E) |
Út 26.4.11 | 20:00 | HAJE1 | Wolch Praha Loosy (FF1A) |
St 4.5.11 | 20:00 | ASTR2 | Strašnice Praha FC Kvirencovy děti (FF3D) |
Út 7.6.11 | 19:00 | HAJE2 | Hoprdox El Nino (FF3E) |