Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 25.11.10 | 20:00 | HAJE1 | Real team Praha FC Ajax PSK A | 11. | 5:14 |
Čt 18.11.10 | 20:00 | HAJE1 | Ajax PSK A Rattamahatta FC A | 10. | 7:2 |
Čt 11.11.10 | 21:00 | ASTR2 | Olympique Ajax PSK A | 9. | 3:7 |
Čt 28.10.10 | 20:00 | ASTR1 | Ajax PSK A Naděje Praha 1.FC | 8. | 7:3 |
Čt 21.10.10 | 21:00 | ASTR2 | Gusanos Rojos Ajax PSK A | 7. | 3:8 |
Ne 17.10.10 | 15:00 | ASTR1 | Ajax PSK A DEL 23 | 6. | 11:5 |
Čt 7.10.10 | 20:00 | HAJE2 | Coyotes Ajax PSK A | 5. | 4:6 |
Čt 30.9.10 | 21:00 | ASTR2 | Ajax PSK A Bumble-bees S.C. | 4. | 3:3 |
Čt 23.9.10 | 21:00 | ASTR1 | Břewnow boys KMK Ajax PSK A | 3. | 7:9 |
Čt 16.9.10 | 21:00 | HAJE2 | Ajax PSK A Akta-Rez | 2. | 6:12 |
Čt 9.9.10 | 20:00 | HAJE1 | Ajax PSK A B.B.V. B | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ajax PSK A | 11 | 9 | 1 | 1 | 81:48 | 28 |
2. | Naděje Praha 1.FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 74:35 | 27 |
3. | Akta-Rez | 11 | 7 | 1 | 3 | 57:38 | 22 |
4. | Gusanos Rojos | 11 | 6 | 1 | 4 | 55:38 | 16 |
5. | B.B.V. B | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:38 | 15 |
6. | Břewnow boys KMK | 11 | 5 | 1 | 5 | 64:58 | 13 |
7. | Bumble-bees S.C. | 11 | 4 | 1 | 6 | 42:51 | 13 |
8. | Coyotes | 11 | 4 | 0 | 7 | 50:62 | 12 |
9. | Rattamahatta FC A | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:40 | 12 |
10. | DEL 23 | 11 | 3 | 1 | 7 | 48:64 | 10 |
11. | Olympique | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:51 | 10 |
12. | Real team Praha FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:70 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 9.9.10 | 21:00 | HAJE1 | Companéros Za zenitem 00 1.FC (FF2C) |
Čt 30.9.10 | 20:00 | ASTR2 | Real team Praha FC Coyotes (FF1B) |
Čt 7.10.10 | 19:00 | HAJE2 | El Nino Comes Košíře B (FF3E) |
Ne 17.10.10 | 16:00 | ASTR1 | Phoenix Praha Fotballica KMF (FF2D) |
Čt 18.11.10 | 21:00 | HAJE1 | Břewnow boys KMK Naděje Praha 1.FC (FF1B) |
Čt 25.11.10 | 19:00 | HAJE1 | Háje 2002 Hoprdox (FF3E) |