St 26.5.10 19:30 KBELY Demoliční četa J.R.Club A   (HL4C)
Pá 18.6.10 18:15 KBELY MTPCH Nemesis   (HL3C)
Pá 18.6.10 19:30 KBELY Meďák FC Vládci Prahy   (HL7E)

14. 6. 10 18:15 KBELY Santa Tranta PC A Akta - rez 11. 6:0 k.
Hostující Akta-rez se z utkání omluvila.
David Čejka – Milan Čáp, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček vs
7. 6. 10 18:15 KBELY Tuscarora A Santa Tranta PC A 10. 0:6 k.
Tuscarora se nedostavila k utkání v dostatečném počtu.
Tuscarora A Santa Tranta PC A
vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček
31. 5. 10 20:15 P2 Santa Dominica Santa Tranta PC A 9. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání velice dobré úrovně. Od prvních minut nasadily oba týmy vysoké tempo. Domácí v posledních dvaceti minutách obléhali branku hostů, ale zaslouženého vyrovnání se nedočkali. Lukáš Zahradníček, Milan Tichý
Santa Dominica Santa Tranta PC A
Miloslav Lev – Jiří Bašta, Michal Bureš, David Hrubý, Michal Jakl, Ondřej Šimek, Nikola Štochl vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček
3. Ondřej Šimek
55. Jiří Bašta
1., 35. David Čejka
29. Petr Kubík
24. 5. 10 18:15 KBELY Santa Tranta PC A Klokan Perón club A 8. 9:2 (2:1)
Domácí využili chyb hostů a zaslouženě vyhráli. Michal Pařízek
Santa Tranta PC A Klokan Perón club A
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Stupka vs Robert Staněk ml. – Pavel Hašek, Jan Jelínek, Jan Pohnán, Petr Štáf ml., Jaroslav Vundrle
10., 29., 31., 43., 46., 49. Petr Stupka
52. David Čejka
56. Petr Jeřábek
59. Zdeněk Potůček
15. Jan Jelínek
48. Jan Pohnán
17. 5. 10 18:15 KBELY Inter Lotyšák B Santa Tranta PC A 7. 3:4 (2:2)
Inter Lotyšák B Santa Tranta PC A
Martin Džbánek – Martin Aksamit, Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Vojtěch Engelmann, Aleš Kvasnička, Martin Mach, Bořivoj Německý vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Stupka
55. Petr Jeřábek
14. 5. 10 18:30 HRAB3 Santa Tranta PC A Horst 1.FC 6. 2:1 (1:1)
O výsledku rozhodla penalta ve 42.minutě nařízená za ruku Pistulky. Horst měl několik příležitostí minimálně vyrovnat, ale spálil i ty nejvyloženější šance. Týmu Santy Tranty, hrajícímu bez možnosti střídání docházely síly, přesto se štěstím uhájil výhru.
Santa Tranta PC A Horst 1.FC
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček vs Adam Slánský – Lucián Baltaretu, Ondřej Jon, Václav Nič, Martin Pistulka, Ladislav Šulc, Petr Tomečka, Jakub Uxa
13. Petr Kubík
42. David Čejka
24. Ladislav Šulc
3. 5. 10 18:15 KBELY Gepard AFC Santa Tranta PC A 5. 2:4 (0:2)
Vyrovnané utkání ve kterém hosté maximálně využili standardní situace, po kterých padla většina branek. Druhá půle nabídla vyhecovaný fotbal s množstvím osobních soubojů a slovních potyček ze strany hráčů i fanoušků. David Motl, Jakub Motl
Gepard AFC Santa Tranta PC A
Milan Soukup – Roman Havránek, Jiří Horák, Miroslav Novák, Vojtěch Podolák, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Kamil Kyral – David Čejka, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Stupka
49. Lubomír Velčovský
52. Roman Havránek
4., 59. Petr Stupka
17. Petr Kubík
60. David Čejka
26. 4. 10 18:15 KBELY Santa Tranta PC A Ferri FC 4. 4:4 (2:2)
Od začátku do konce pohledné, šlušné a hlavně vyrovnané utkání. Remíza je tedy naprosto zasloužená. Robert Zedník, Ondřej Koucký
Santa Tranta PC A Ferri FC
Petr Jeřábek – David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Stupka, Petr Žemla vs Radek Hanzák – Martin Bednář, Jan Červenka, František Hanzák, Tomáš Novák, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
4., 34., 49. David Čejka
15. Jan Svoboda
27. Miroslav Vavroušek
42., 56. Tomáš Novák
19. 4. 10 18:15 KBELY Borek hodinářství 1.FC Santa Tranta PC A 3. 0:3 (0:0)
Krásné utkání s mnoha šancemi rozhodla větší zarputilost hráčů Santy, která zaslouženě vyhrála. Tomáš Haniak, Lukáš Mejsnar
Borek hodinářství 1.FC Santa Tranta PC A
Luděk Michalík – Ladislav Kurucz, Vladimír Minář, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Jaroslav Procházka, Daniel Sochor, Martin Suchý vs Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Petr Stupka
44. Petr Stupka
49., 60. David Čejka
17. 4. 10 11:15 P3 Santa Tranta PC A Blesk VK B 2. 6:0 k.
Santa Tranta hrála celý zápas bez možnosti střídat a tak se v první půli snažila vytvořit si náskok, ale její útočníci zazdili i ty největší šance. A jak už to ve fotbale bývá, ve druhé půli se ujali vedení hráči Blesku. Santa ale nakonec zaslouženě vyrovnala. Karel Kříž, Ondřej Janáček
Santa Tranta PC A Blesk VK B
Zdeněk Potůček – David Čejka, Lukáš Hromas, Petr Kubík, Jan Musel, Petr Stupka vs Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Müller, Jakub Novák, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka
53. David Čejka 40. Martin Müller
29. 3. 10 18:15 KBELY Bar Krušovice Santa Tranta PC A 1. 1:6 (1:2)
Zasloužené vítězství Tranty, která byla po celý zápas na hřišti pánem. Šťástka,Sedlák
Bar Krušovice Santa Tranta PC A
Karel Třesohlavý – Stanislav Čeleďa, Vladimír Forejt, Martin Hůzl, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Petr Stupka, Petr Žemla