Ne 11.4.10 15:00, 16:15, 17:30 P2 Sakostra
Po 12.4.10 18:30, 19:45 HRAB3 Válcovny plechu MS FC
Ne 18.4.10 08:45, 10:00 BECH Šejk Peterka
Ne 18.4.10 10:00, 11:15, 12:30 P2 Pragoflora TJ
Ne 18.4.10 12:30, 13:45 TEMPO Los Bimbananos
Po 19.4.10 17:00, 18:15 BECH Torpédo Hulín FC
Út 20.4.10 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Pyjavíce FK
St 21.4.10 18:30, 19:45 HRAB2 Válcovny plechu MS FC
Ne 25.4.10 16:15, 17:30, 18:45 zzZARUB Hulla hulla FC
Ne 2.5.10 11:15, 12:30 TEMPO Los Bimbananos
Další pískání Kompletní rozpis pískání

25. 6. 10 20:15 P2 Torpédo Hulín FC Batalion 91 A 11. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání výborné úrovně, hrané v rychlém tempu. Hráči obou týmů často útočili, přesto díky dobrým výkonů brankářů, rozhodl o vítězi jediný gól z prvního poločasu.
Torpédo Hulín FC Batalion 91 A
Martin FujáčekDaniel Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Jan Pucherna, Petr Valenta, Libor Zeman vs Jan KůstkaJindřich Ferkl, Charis Kacanikos, Luboš Kubelka, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Tomáš Souček, Petr Vondra
17. Charis Kacanikos
25. 6. 10 20:15 STER3 Sakostra Cerveza 18.FC 11. 2:3 (2:1)
Zápas byl hrán ve slušném tempu. Ludvík Jahoda, Jindřich Vich
Sakostra Cerveza 18.FC
Jakub OdehnalJan Diviš, Jakub Forejt, Pavel Kolář, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Jan Sedláček vs Marek Schneeweis – Jan Kareta, Ondřej Kolář, Tomáš Kriebel, David Levý, Marek Martinka, Jakub Novotný, Petr Rabenseifer, Vojtěch Svoboda
24. Jakub Forejt
30. Jan Diviš
16., 45. Ondřej Kolář
31. Marek Martinka
25. 6. 10 20:15 STER1 Pragoflora TJ Kožich II.FC 11. 3:2 (2:0)
Pragoflora byla v první půli agresivnější a aktivnější, dali šťastný gól z půlky hřiště a druhý také šťastný z dorážky. Deset minut před koncem dal Kožich také branku a nakonec velmi málo scházelo k vyrovnání. Vladimír Rožánek, Luděk Chyský
Pragoflora TJ Kožich II.FC
Michal Reissinger – Patrik Beutel, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Radek Frýdl, Zdeněk Hauk, Robert Hůlek, David Petrbok, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Vít Vondráček – Patrik Bílý, Michal Bláha, Juraj Kuka, Pavel Mařata, David Nádvorník, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Petr Šťástka, Jiří Vosátka
4. Miroslav Schnider
29. Radek Frýdl
37. Tomáš Cavalieri
57 Robert Hůlek 50. Patrik Bílý
58. Ondřej Pěchota
25. 6. 10 19:30 BECH Rohožník United FC B Šejk Peterka 11. 2:6 (2:3)
Rohožník byl hlavně v první půli kombinačně lepší, góly však střílel Šejk. V druhé půli z počátku nápor Rohožníku, avšak skvělý výkon brankáře hostů umožnil jeho spoluhráčůmzvýšit vedení na konečných 6:2. Velmi pohledný a férový zápas. Pavel Kohout
Rohožník United FC B Šejk Peterka
Lukáš Hofman – Jakub Borovička, Ondřej Hofman, Jaromír John, Jan Miláček, Stanislav Nový, Richard Pechman, Miroslav Táborský vs Josef Kubelka – David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Martin Ejem, Petr Hach, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
24. Ondřej Hofman
30. Stanislav Nový
17., 42., 51., 54. Lukáš Šalamoun
23. Petr Chmelař
25. Michal Urbančík
25. 6. 10 19:30 DEKAN Pyjavíce FK Hulla hulla FC 11. 5:2 (2:1)
Hosté měli šanci za stavu 3:1, jenže neproměnili penaltu a domácí přidali čtvrtý gól a pak už si výsledek pohlídali. Jiří Pavlíček
Pyjavíce FK Hulla hulla FC
Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Radek Skořepa, Michal Slabý, Tomáš Tominec vs Petr Marval – Martin Hajný, František Krejča, Jiří Pustofka, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek
56. František Krejča
25. 6. 10 19:00 TEMPO Los Bimbananos Válcovny plechu MS FC 11. 8:6 (5:5)
Domácí se spoléhali pouze na střelecké schopnosti Kuchaře, jinak se na hřišti vyloženě trápili. Hosté měli sice ve svém středu také gólově disponovaného Holečka, ale přeci jen hráli daleko více kolektivně a mnohem lépe kombinačně. I přes šest inkasovaných gólů nicméně domácí podržel gólman, který od 31.minuty zavřel branku, zatímco ten hostující byl slabinou. Zejména se standartními situacemi měl problémy a po nich také padly rozhodující branky.
Los Bimbananos Válcovny plechu MS FC
Ondřej Nový – Václav Balous, Jan Cettl, Jiří Konečný, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský vs Jan Cingroš – Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek, Martin Vondrášek

Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 24. 4. 24, 22:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.