12. Válcovny plechu MS FC 11 1 1 9 22:43 -3

St 31.3.10 17:00 zzTKSPA Faux-pas Spící jeleni   (HL8G)
St 31.3.10 18:15 zzTKSPA ALT 1.AK Sargas FC   (HL5C)
Út 8.6.10 19:30 MIKU3 JUDr. Brouk Pytlík Tučňáci   (HL8B)
Út 8.6.10 20:45 MIKU3 Balet FC Kojots United   (HL5B)
St 16.6.10 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Dřevorubci Modřany S   (SVL2A)
St 16.6.10 19:30 MIKU1 Prapražačka A Klokan club Perón V   (VL1A)

25. 6. 10 20:15 STER1 Pragoflora TJ Kožich II.FC 11. 3:2 (2:0)
Pragoflora byla v první půli agresivnější a aktivnější, dali šťastný gól z půlky hřiště a druhý také šťastný z dorážky. Deset minut před koncem dal Kožich také branku a nakonec velmi málo scházelo k vyrovnání. Vladimír Rožánek, Luděk Chyský
Pragoflora TJ Kožich II.FC
Michal Reissinger – Patrik Beutel, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Radek Frýdl, Zdeněk Hauk, Robert Hůlek, David Petrbok, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Vít Vondráček – Patrik Bílý, Michal Bláha, Juraj Kuka, Pavel Mařata, David Nádvorník, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Petr Šťástka, Jiří Vosátka
4. Miroslav Schnider
29. Radek Frýdl
37. Tomáš Cavalieri
57 Robert Hůlek 50. Patrik Bílý
58. Ondřej Pěchota
11. 6. 10 19:00 TEMPO Kožich II.FC Los Bimbananos 10. 4:1 (1:1)
Výsledek opticky vypadá jako jednoznačný zápas, ve skutečnosti se vítězství Kožichu rodilo velmi těžce. Na koně ho vysadil až vlastní gól Bimbananos ze 41.minuty. Domácím se poté podařilo přidat ještě dvě trefy. Velikou oporou jim byl gólman, který za nerozhodného stavu 1:1 lapil dvě tutovky.
Kožich II.FC Los Bimbananos
Vít Vondráček – Patrik Bílý, Michal Bláha, Pavel Mařata, David Nádvorník, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Petr Šťástka, Jiří Vosátka vs Ondřej Nový – Jan Cettl, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
7. Jan Pavlík
41. OG
49. Jan Nekvapil
53. Jiří Vosátka
1. Jan Zavadil
4. 6. 10 18:30 HRAB1 Kožich II.FC Válcovny plechu MS FC 9. 6:3 (3:2)
Heslo: "nejlepší obrana je útok" se hostujícímu týmu nevyplatilo. Srdnatě bránící Holeček sám nemohl ustát smrtící útoky domácích. Čtyřčlenný útok Válcoven po přestávce na chvíli vyrovnal hru i skóre, ale v závěru už byl na hřišti pouze jeden tým. Jan Papež, Martin Vlach
Kožich II.FC Válcovny plechu MS FC
Vít Vondráček – Patrik Bílý, Michal Bláha, Juraj Kuka, Pavel Mařata, David Nádvorník, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Petr Šťástka, Jiří Vosátka vs Jan Cingroš – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
45. Zdeněk Holeček
28. 5. 10 19:45 HRAB3 Hulla hulla FC Kožich II.FC 8. 1:2 (1:0)
Bojovné utkání rozhodla větší touha po vítězství. Ladislav Koucký, Martin Bartoníček
Hulla hulla FC Kožich II.FC
Petr Marval – Jakub Fajferlík, Martin Hajný, Jaroslav Kašpar, Antonín Seidl, Zdeněk Svěrkoš, Jakub Tesarčík, Marek Vojtíšek vs Vít Vondráček – Patrik Bílý, Michal Bláha, Juraj Kuka, David Nádvorník, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Petr Šťástka
7. Jakub Tesarčík 60. Michal Bláha
60. Juraj Kuka
21. 5. 10 18:15 BECH Kožich II.FC Šejk Peterka 7. 4:2 (2:2)
Šejci šli rychle do dvoubrankového vedení, ale Kožich zabral a vyrovnal. V druhé půli už soupeře k ničmemu nepustil a zaslouženě vyhrál. Husák
Kožich II.FC Šejk Peterka
Vít Vondráček – Patrik Bílý, Pavel Mařata, David Nádvorník, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Petr Šťástka, Jiří Vosátka vs Josef Kubelka – David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Martin Ejem, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
11. Jan Nekvapil
15., 42., 50. Jiří Vosátka
27 Jan Nekvapil 2., 9. Lukáš Šalamoun
12. 5. 10 19:00 P2 Cerveza 18.FC Kožich II.FC 6. 2:2 (2:2)
Kožich dal své dva góly, když Cerveza hrála v pěti. Jakmile se početní stav na hřišti vyrovnal, měli domácí více ze hry, ale Kožich využil možnost střídání a soupeře utahal. Spravedlivá dělba bodů. Milan Kříž, Daniel Hylas
Cerveza 18.FC Kožich II.FC
Ondřej Kolář – Karel Hruška, Jan Kareta, David Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Petr Šťástka – Ladislav Bělina, Michal Bláha, Juraj Kuka, Pavel Mařata, David Nádvorník, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Vít Vondráček, Jiří Vosátka
25. David Levý
27. Karel Hruška
2. Juraj Kuka
18. Jiří Vosátka
7. 5. 10 19:45 HRAB1 Kožich II.FC Batalion 91 A 5. 1:1 (0:1)
Ve 36.minutě domácí Nekvapil zmařil úmyslnou rukou brankovou situaci a tak musel předčasně opustit hřiště. Hosté ale nedokázali skoro celý druhý poločas přesilovku využít a tak zápas skončil remízou. Hráč Nekvapil po udělení ČK uznal svou ruku, neřekl mi jediné slovo a v klidu odešel ze hřiště. Kéž by takových bylo víc. Jakub Šimovček
Kožich II.FC Batalion 91 A
Petr Šťástka – Michal Bláha, Juraj Kuka, Pavel Mařata, David Nádvorník, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Vít Vondráček, Jiří Vosátka vs Jan Kůstka – Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Pavel Skořepa, Marcel Šmídek, Tomáš Souček
32. Michal Bláha 36 Jan Nekvapil 22. Luboš Kubelka 53. Jindřich Ferkl
30. 4. 10 19:45 HRAB3 Torpédo Hulín FC Kožich II.FC 4. 2:0 (1:0)
Utkání hrané v rychlém tempu s množstvím střel. Vyhrál přece jen lepší tým Hulína. Lukáš Zindulka, Martin Zindulka
Torpédo Hulín FC Kožich II.FC
Martin Fujáček – František David, Daniel Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Jan Pucherna, Petr Valenta, Libor Zeman vs Petr Šťástka – Michal Bláha, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Jiří Vosátka
26. Daniel Forman
58. Petr Jahn
23. 4. 10 18:15 zzJUNI1 Kožich II.FC Sakostra 3. 3:2 (1:2)
Vyrovnané utkání na písčitém terénu odpovídalo úrovni šesté ligy. Pavel Loderer, Lukáš Voborník
Kožich II.FC Sakostra
Petr Šťástka – Patrik Bílý, Michal Bláha, Juraj Kuka, Pavel Mařata, David Nádvorník, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Jiří Vosátka vs Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Jakub Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Jan Sedláček, Miroslav Slepička, David Ulm
27. Michal Bláha
43. Pavel Mařata
50. Patrik Bílý
23., 28. Jakub Forejt
16. 4. 10 17:00 BECH Rohožník United FC B Kožich II.FC 2. 1:9 (1:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů. První poločas měl celkem vyrovnaný průběh, po změně stran si však hosté dělali s domácími co chtěli.
Rohožník United FC B Kožich II.FC
Lukáš Hofman – Jakub Borovička, Jaromír John, Stanislav Nový, Richard Pechman, Miroslav Táborský, Ladislav Velechovský vs Petr Šťástka – Patrik Bílý, Michal Bláha, Pavel Mařata, David Nádvorník, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Jiří Vosátka
12. Jaromír John 7., 50., 56. Patrik Bílý
30., 43. David Nádvorník
40., 47. Jiří Vosátka
49. Michal Bláha
9. 4. 10 18:30 HRAB3 Kožich II.FC Pyjavíce FK 1. 0:1 (0:0)
Utkání odehráno s minimem šancí na obou stranách. Výsledku by slušela remíza a nebylo k ní daleko, když Kožich v poslední minutě nastřelil tyčku. Procházka,Kapucián
Kožich II.FC Pyjavíce FK
Petr Šťástka – Patrik Bílý, Michal Bláha, Juraj Kuka, Pavel Mařata, David Nádvorník, Jan Nekvapil, Jan Pavlík, Ondřej Pěchota, Jiří Vosátka vs Jan Jedlička – Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Tomáš Tominec