9. Sen Černý Most II PG 11 2 4 5 14:29 8
10. Vozovna Hloubětín B 11 3 1 7 15:43 7

Ne 11.4.10 12:30 P1 Drsný šrouby River lejt B   (HL6I)
Ne 11.4.10 13:45 P1 Terron AC Bozi B Rokoska   (HL6K)
Ne 2.5.10 15:00 P1 Blueghost.cz FC D*Z*H*C   (HL8N)
Ne 2.5.10 16:15 P1 Albuquerque tuplaks Chudáci FC   (HL8R)
Ne 16.5.10 10:00 P2 Uličníci FC River lejt B   (HL6I)
Ne 16.5.10 11:15 P2 Alien Bum bar PV B   (HL5G)

26. 6. 10 11:15 P2 Senioři Praha A FC 1869 11. 4:4 (3:4)
Pohledný a ofenzivně hraný zápas, jehož výsledek odpovídá dění na hřišti. Hrálo se ve velkém vedru, takže ve druhé půli už se spíš čekalo na závěrečný hvizd. Štěpán Honzík, Michal Lainer
Senioři Praha A FC 1869
Roman Pekárek – Tomáš Danda, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Pavel Kopecký, Petr Pekárek, Naďa Švandová, Břetislav Svoboda vs Lukáš Doležal – Ondřej Hálkov, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Tadeáš Novák
7. OG
9., 14. Petr Pekárek
32. Petr Kňap
6., 19., 29. Lukáš Novák
27. Tadeáš Novák
23. Alexandr Jakobe
19. 6. 10 10:00 P1 New Jersey Devils B Senioři Praha A 10. 3:2 (1:0)
New Jersey byli po většinu zápasu lepším týmem. Hostům se podařilo vstřelit kontaktní gól z penalty(skóroval brankář!), ale nedokázali utkání otočit a tak po zásluze vyhráli domácí. Dušan Dřízhal, Filip Kotek
New Jersey Devils B Senioři Praha A
Petr Kučera – Pavel Hulička, Filip Kazda, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jakub Menc, Jiří Pelich, Václav Perlík vs Roman Pekárek – Tomáš Danda, Lukáš Holubec, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Karel Koschin, Petr Pekárek, Břetislav Svoboda
20. Ladislav Korn
38. Jakub Menc
39. Pavel Hulička
32. Karel Koschin
44. Roman Pekárek
12. 6. 10 10:00 P1 Senioři Praha A Libeň SK A 9. 0:1 (0:0)
Klidný zápas, ve kterém měla po celý zápas mírnou převahu Libeň, která v úmorném horku těsně před koncem vstřelila vítězný gól.
Senioři Praha A Libeň SK A
Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Karel Koschin, Petr Pekárek, Břetislav Svoboda vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Pavel Mančař, Jiří Písek, David Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk
53. Pavel Čtvrtečka
5. 6. 10 10:00 P1 Alej FK B Senioři Praha A 8. 1:1 (0:0)
Poklidný zápas. Dělba bodů je zřejmě spravedlivá, přestože v koncovce byli hráči Aleje bezmocní.
Alej FK B Senioři Praha A
Martin Kačena – Petr Hanzalius, Ivan Horký, Ivan Karhan, Pavel Krůta, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Jan Slameň vs Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Bohuslav Macháček, Břetislav Svoboda
50. Ivan Horký 44. Břetislav Svoboda
29. 5. 10 10:00 P1 Senioři Praha A Viktorčin smích 7. 0:2 (0:0)
Poklidný zápas. Vyhrál ten, kdo měl více sil. Jiří Maha, Frédéric Blanc
Senioři Praha A Viktorčin smích
Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Bohuslav Macháček, Tomáš Pleticha, Břetislav Svoboda vs Ondřej Němec – Jaromír Adam, Daniel Híře, Radovan Hrabě, Jaroslav Kopecký, Oldřich Křížek, Vladimír Soulek, Jan Zrzavecký
49., 56. Jaroslav Kopecký
22. 5. 10 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Senioři Praha A 6. 0:0 (0:0)
Nezáživné utkání s malým počtem šancí. Domácí hráli zejména taktikou nakopávaných míčů, hosté se pokoušeli o kombinaci, ale chyběla jim finální přihrávka. Josef Klail, Ladislav Malý
Tycho de Brahe FC B Senioři Praha A
Pavel Tolman – Roman Kopena, Jiří Runtsch, Radovan Tater, Antonín Tichý, David Tománek, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný vs Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Břetislav Svoboda
52. Petr Kňap
8. 5. 10 10:00 P1 Senioři Praha A Stýbla Ďáblic 5. 0:4 (0:2)
Snaživé utkání za krásného počasí. Vývoj zápasu ovlivnily rychlé branky Kačerovského. Jan Kubr
Senioři Praha A Stýbla Ďáblic
Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Petr Pekárek, Milan Plánička, Břetislav Svoboda vs Matěj Těžký – Michal Bartůněk, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Vladimír Stibora, Martin Těžký
5., 7. Petr Kačerovský
38., 57. Martin Těžký
1. 5. 10 10:00 P1 Vozovna Hloubětín B Senioři Praha A 4. 2:0 (1:0)
Velice slušné utkání, hrané ve stylu fair play, se spoustou šancí na obou stranách. Celkem nastřeleno asi 15 tyčí.
Vozovna Hloubětín B Senioři Praha A
Martin Filipovič – Pavel Brychta, Filip Hladík, Zdeněk Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Michal Pour, Jan Přibyl vs Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Jan Legát, Milan Plánička, Břetislav Svoboda
20. Jan Přibyl
38. Filip Hladík
24. 4. 10 10:00 P3 Sen Černý Most II PG Senioři Praha A 3. 1:1 (1:0)
Již v první minutě měl Sen dvě vyložené šance. I v následujících minutách byl jasně lepší, ale nemohoucnost v zakončení byla obrovská, ale i smůla byla na straně ČM. Nakonec se přeci ČM dostal do vedení, když si po jeho pěkné akci dali Senioři vlastní branku. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale tutové šance měl stále pouze ČM. Ovšem z ojedinělého tlaku dokázali Senioři vyrovnat a i když opět měl šance dále jen ČM, skončil zápas nespravedlivou remízou. Milan Šebek, Petr Pokorný
Sen Černý Most II PG Senioři Praha A
František Turek – Karel Brzek, František Hamouz, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Tomáš Kafka, Tomáš Kebísek, Ivan Vilímek, Jakub Zadák vs Roman Pekárek – Tomáš Danda, Lukáš Holubec, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Petr Pekárek, Milan Plánička, Tomáš Pleticha, Břetislav Svoboda
10. OG 40. Tomáš Danda
17. 4. 10 10:00 P1 Senioři Praha A Pivní balet 2. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl krásná střela do šibenice. Jan Doskočil, Zbyněk Šámal
Senioři Praha A Pivní balet
Roman Pekárek – Tomáš Danda, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Petr Pekárek, Tomáš Pleticha, Břetislav Svoboda vs David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup
17. Pavel Padevět
10. 4. 10 10:00 P3 Hoptajch team Senioři Praha A 1. 1:1 (0:0)
V první půli vyrovnané utkání, bez větších šancí. Po změně stran se z náhodného útoku trefili hlavičkou Senioři a od té doby to byla hra na jednu branku. Hoptajch tlačil, bojoval a nakonec se dočkal, když se v poslední minutě prosadil útočící brankář. Milan Šebek, Petr Pokorný
Hoptajch team Senioři Praha A
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Piotr Golebiewski, Pavel Hašlar, Michal Hrubý, Miroslav Janeček, Peter Milan, Marek Růžička, Martin Vacka vs Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Petr Pekárek, Břetislav Svoboda