Po 24.5.10 18:30 HRAB3 Tlakové galoše Orgasmico L.S.D.   (HL6A)
Po 24.5.10 19:45 HRAB3 XXX Torzoo   (HL7D)
Čt 10.6.10 19:00 STER2 FC Střešovice The Penguins 6:5 XXL   (VL4B)
Čt 10.6.10 20:15 STER2 Kulva PVC Sparta Popularos   (HL7D)
Čt 24.6.10 18:15 zzANG Kamarádi 1.FC VZ   (HL8F)
Čt 24.6.10 19:30 zzANG Terasy KFC A Kulva PVC   (HL7D)

15. 6. 10 19:15 ZAK Palmeiras Prosek Eskadra smrti 11. 2:3 (1:2)
Vyrovnaný zápas, dobře hráno. "Starší" Prosek držel krok s mladými. Konec zápasu byl ve znamení souboje Dlabola vs. brankář Eskadry. Lubomír Řádek, Milan Énok
Palmeiras Prosek Eskadra smrti
Michal Vaškových – Jan Červenka, Filip Dlabola, Jaroslav Lhota, Marek Novotný, Tomáš Spanilý, Ivan Trnka vs Jan Srp – Julius Cray, Martin Dvořák, Tomáš Hak, David Holubovský, Jakub Košler, Radek Marienka
25. Tomáš Spanilý
38. Filip Dlabola
15., 55. Jakub Košler
27. David Holubovský
8. 6. 10 19:30 zzTKSPA Eskadra smrti J.R.Club B 10. 3:4 (1:1)
Utkání na slušné úrovni s mnoha hezkými momenty a střelami. Bohužel bylo poznamenáno vydatným a vytrvalým deštěm. Marek Vandas, Jan Vlach
Eskadra smrti J.R.Club B
Tomáš Hak – Julius Cray, Martin Dvořák, David Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp vs Martin Kačírek – Arnošt Havrlant, Filip Malý, David Mička, Jan Plešmíd, Lukáš Skřivan, Pavel Skřivan, Martin Vejvoda, Lukáš Závodský
19., 47. Julius Cray
59. David Holubovský
29., 55. Filip Malý
41. Martin Vejvoda
44. Lukáš Skřivan
1. 6. 10 18:15 DEKAN Eskadra smrti Traktor humus B 9. 8:5 (6:3)
Na sedmou ligu pěkné utkání hrané v rychlém tempu. Domácí si rozhodující náskok vytvořili mezi desátou a dvacátou minutou, kdy vstřelili pět branek. Traktor v závěru dotahoval, ale deset minut před koncem neproměnil penaltu a ztratil šanci alespoň na bod. Karel Kolman
Eskadra smrti Traktor humus B
Tomáš Hak – Julius Cray, Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jan Srp, Tomáš Staněk vs Libor Eichelmann – Daniel Dubec, Petr Husák, Martin Marek, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Pavel Vejvoda, Michal Žák
40., 47. Pavel Vejvoda
25. 5. 10 20:15 METE1 Motor 1.TF Eskadra smrti 8. 5:2 (3:0)
Klidné utkání se zaslouženou výhrou Motoru. Vojtěch Bulíček, Jan Bulíček
Motor 1.TF Eskadra smrti
Mourad Semlali – Tomáš Burda, Faycal Chahi, Filip Kupec, František Perdok, Radek Perdok, Martin Slaný, František Týra vs Tomáš Hak – Julius Cray, Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp
5., 24., 50. Tomáš Burda
24., 55. Faycal Chahi
46. David Holubovský
59. Tomáš Holubovský
18. 5. 10 19:30 HOSTI Eskadra smrti D.G.Team 7. 2:4 (0:3)
DG Team měl celý zápas pod kontrolou, ale za stavu 1:3 zahazoval jednu šanci za druhou a to se mu mohlo vymstít. Eskadra totiž ve 44.minutě dotlačila míč do sítě podruhé a rázem byl z jednoznačné partie výsledkově vyrovnaný duel. DG Team pokračoval v zahazování šancí, neproměnil ani nájezd tří samotných hráčů na brankáře a tak se strachoval o zaslouženou výhru až do poslední minuty, kdy ji pojistil kapitán Kafuněk.
Eskadra smrti D.G.Team
Tomáš Hak – Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Jaroslav Kapek, Pavel Mlíkovský, Stanislav Šeba
31. Tomáš Holubovský
44. David Holubovský
7., 23. Roman Barcal
29. Jaroslav Kapek
60. David Kafuněk
49. Pavel Mlíkovský
11. 5. 10 19:30 MIKU2 Celtic THK Eskadra smrti 6. 3:1 (1:1)
Nádherný zápas, v nemž se bojovalo o každý metr hřiště. Eskadra podala bez střídání úžasný a bojovný výkon. Hráči Celticu byli však o trochu lepší a zaslouženě zvítězili.
Celtic THK Eskadra smrti
Petr Soukup – Petr Brejcha, Jan Hornát, Tomáš Jiříček, Lukáš Krasula, Stanislav Pavlík, Pavel Řehák, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs Tomáš Hak – Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp
3. Jan Hornát
45. Jaroslav Vacek
46. Pavel Řehák
6. David Holubovský
4. 5. 10 20:45 zzNOVOB Eskadra smrti 4 TD Ala Bundy B 5. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání hrané v chladu a dešti. Ve druhé půli se štěstí přiklonilo k hostům. Antonín Pešík, Tomáš Pavlík
Eskadra smrti 4 TD Ala Bundy B
Tomáš Hak – Martin Beď, Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp vs Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Martin Březina, Peter Brťka, Marek Noháč, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička
21. David Holubovský 10., 35. Jan Albrecht
27. 4. 10 19:30 MIKU3 Speciál Bráník A Eskadra smrti 4. 3:0 (2:0)
Velice slušné utkání ve vysokém tempu s šancemi na obou stranách. O vítězi rozhodlo lepší proměňování šancí. Radek Miss, Josef Trávníček
Speciál Bráník A Eskadra smrti
Ondřej Váňa – Michal Baroch, Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Freika, Jiří Kotáb, Tomáš Nováček, Martin Palacký, Jan Ropický vs Tomáš Hak – Jiří Aubrecht, Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp
10., 21. Tomáš Nováček
53. Štěpán Černušák
20. 4. 10 19:00 P1 Eskadra smrti Steve 3. 0:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém padaly branky až ve druhém dějství. 10 minut po přestávce otevřel skóre hráč hostí Exner. Zápas dostal nový náboj. Domácí byli nuceni útočit a tím se hra přelévala nahoru-dolu. V poslední minutě hosté potvrdili vedení a stihli ještě dvakrát skórovat. Jakub Fajfr, Marek Mitáš
Eskadra smrti Steve
Tomáš Holubovský – Jiří Aubrecht, Martin Dvořák, Tomáš Hak, David Holubovský, Jakub Košler, Radek Marienka, Jan Srp, Petr Valeš vs Kamil Mácha – Jiří Brádle, Petr Exner, Vincent Sylvain Guilmart, Jan Laibl, Zdeněk Matějík, Miloš Plecháč
40., 60. Petr Exner
60. Vincent Sylvain Guilmart
13. 4. 10 17:00 zzPANK1 Prase FC Eskadra smrti 2. 0:2 (0:0)
Zápas průměrné úrovně. První poločas měl ospalé tempo a skončil zaslouženě bez branek. Hned po změně stran se tým Eskadra smrti ujal vedení, které v závěru potvrdil. Martin Ullmann
Prase FC Eskadra smrti
Martin Havlíček – Richard Cuřín, František Hinz, Libor Hruška, Jiří Pudil, Jan Valenta vs Tomáš Hak – Jiří Aubrecht, Martin Dvořák, David Holubovský, Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp, Petr Valeš
32. OG
54. David Holubovský
6. 4. 10 18:15 MIKU3 Eskadra smrti Vibromax 1985 1. 4:1 (1:1)
První půle byla ještě vyrovnaná. Hosté měli více ze hry, ale nedokázali se výrazněji brankově prosadit. Domácí včas přistupovali k hráčům a nedávali jim prostor. Po změně stran bylo znát, že hostům dochází síly hlavně v obraně. Domácí, respektive Holubovský toho dokázal využít a zpečetit vítězství svého týmu.