Ne 18.4.10 13:45, 15:00, 16:15 BECH Petrovice A
Ne 18.4.10 16:15, 17:30 P2 Alkohol Vršovice FC
Ne 25.4.10 16:15, 17:30 zzANG Fifty-two faders
Ne 25.4.10 16:15, 17:30 zzPANK1 Tichý vánek
Ne 25.4.10 17:30, 18:45 KBELY Literpool United
Ne 2.5.10 18:45, 20:00 P3 Alkohol Vršovice FC
Ne 9.5.10 08:45, 10:00 BECH Guláš FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

26. 6. 10 12:30 P2 Petrovice A Alkohol Vršovice FC 11. 1:0 (1:0)
Alkohol měl sice v horkém počasí výhodu početné lavičky, ale neokázal ji využít. Mírná převaha byla na jeho straně, ale nedonutil Petrovice běhat a nedokázal se prosadit gólově. Domácí tak díky jediné, víceméně náhodné brance vyhráli. Štěpán Honzík, Michal Lainer
Petrovice A Alkohol Vršovice FC
Radek Stránský – Roman Bouda, Vladimír Čech, Pavel Dubský, Miloš Kabát, Michal Monoszon, Haithem Mutwalli vs Levan Bokeria – Lukáš Bady, Jakub Herout, Jan Hrabák, Martin Jermář, David Kosák, Jiří Popelka, Jaroslav Pospíšil, Filip Špaček, Vojtěch Sýkora, David Vostřák, Tomáš Vrňák
24. Pavel Dubský 11 Michal Monoszon 11. David Kosák
26. 6. 10 12:30 zzTKSPA M16 AC FC All - in 11. 1:5 (0:1)
Celkově vyrovnané utkání, ve kterém však domácí doplatili na velmi slabou koncovku. Naopak hosté tento problém neměli, a tak zaslouženě vyhráli. Lukáš Švec, Ladislav Malý
M16 AC FC All - in
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Jan Kučera, Michal Martínek, Michal Prokop, Jiří Růžička, Vlastimil Tichý, Pavel Vávra, Jakub Vokatý, Michal Zvoník vs Petr Čejka – Milan Cibík, Milan Kaiser, Pavel Křížek, Jiří Lacina, Lukáš Srb, Kamil Srb ml., Petr Suk
31. Jakub Vokatý 29. Milan Cibík
35., 43., 59. Lukáš Srb
50. Kamil Srb ml.
26. 6. 10 12:30 BECH Literpool United Guláš FC 11. 5:3 (1:1)
Utkání, ve kterém měli většinu hrací doby navrch hráči týmu Guláš, dokonce vedli 3:1, ale nakonec po vlastních chybách a zlepšené hře domácích, vyhrál tým Literpool 5:3.
Literpool United Guláš FC
Petr Sekyra – Michal Jágrik, Petr Lämlein, Michal Martinek, Artem Movsesyan, Jakub Žerebný vs Martin Švehla – Petr Beneš, Robert Janda, Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Mirko Vasič
38. Lukáš Paulů
26. 6. 10 12:30 KBELY Homogen 1.FC A Blizzard ZM 11. 5:3 (3:2)
Klidné a čistě hrané utkání, ve kterém hráči Homogenu vedli ve 26.minutě už 3:0. Závěr poločasu patřil hráčům Blizzardu, kteří snížili na rozdíl jednoho gólu. Na začátku druhé půle dokonce vyrovnali, ale hned tři minuty nato se vedení ujali opět domácí a pohlídali si ho až do konce. Daniel Vrzák, Petr Zíka
Homogen 1.FC A Blizzard ZM
Matěj Komárek – Radek Hlušička, Lukáš Hron, Zdeněk Kortus, Pavel Mašek, Martin Prochaska, Lukáš Reis, Tomáš Večeřa vs Jan Pospíšil – Vít Antoš, Zdeněk Holakovský, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek
34. Jiří Vítek
26. 6. 10 12:30 zzZARUB Hell Avalanche Borussia Dortšpunt B 11. 2:1 (0:0)
Rozhodčí komentář neuvedl. Matěj Sova, Zdeněk Hruboš
Hell Avalanche Borussia Dortšpunt B
Richard Šťastný – Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Ondřej Tejnor vs Ondřej Pecha – Martin Denovský, Jiří Dolejška, Matěj Holeček, Michal Jiřík, Michal Košťál, Jakub Vašák, Michal Vojáček
38. Petr Hozman
60. Ondřej Fabián
55. Jakub Vašák
26. 6. 10 12:30 TEMPO Fifty-two faders Tichý vánek 11. 5:10 (1:4)
Klidné utkání dvou mladých a nadějných týmů rozhodla absence střídajících hráčů na lavičce 52 Faders. Ti byli prvních deset minut jasně lepší, pak ale jejich soupeř zabral a do půle skóre otočil. Domácí působili čím dál unavanějším dojmem, přesto dokázali občas gólově odpovědět na akce vítězů. Na obrazu hry nic nezměnilo ani vyloučení střídajícího gólmana Tichého vánku za ruku mimo vápno, Faders už neměli na zvrat síly a sami navíc inkasovali další góly. Pěkný zápas s množstvím branek, oba týmy ještě několikrát trefily brankovou konstukci. Duben
Fifty-two faders Tichý vánek
Tomáš Šťastný – Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Milion, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr vs Jaroslav Rauš – Aleš Bílík, Jakub Hejný, Jan Kolda, Adam Kořený, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Dan Merta, David Škarabela