11. Alkohol Vršovice FC 11 2 1 8 14:40 -1

Ne 11.4.10 15:00 KBELY Lobotomici Pražská hnědka DK   (HL8N)
Ne 11.4.10 16:15 KBELY Bagr 1.FC Stříbrný hroch C   (HL8N)
Ne 11.4.10 17:30 KBELY Hashlerka THC 1993 A Lynx   (HL7I)
So 5.6.10 11:15 P1 Black bridge elite Gangbeng   (HL7F)
So 5.6.10 12:30 P1 Horno Porno Vozovna Hloubětín A   (HL8L)
So 5.6.10 13:45 P1 Cerveza Spořilov FC Atomový veverky A   (HL8L)

26. 6. 10 12:30 KBELY Homogen 1.FC A Blizzard ZM 11. 5:3 (3:2)
Klidné a čistě hrané utkání, ve kterém hráči Homogenu vedli ve 26.minutě už 3:0. Závěr poločasu patřil hráčům Blizzardu, kteří snížili na rozdíl jednoho gólu. Na začátku druhé půle dokonce vyrovnali, ale hned tři minuty nato se vedení ujali opět domácí a pohlídali si ho až do konce. Daniel Vrzák, Petr Zíka
Homogen 1.FC A Blizzard ZM
Matěj Komárek – Radek Hlušička, Lukáš Hron, Zdeněk Kortus, Pavel Mašek, Martin Prochaska, Lukáš Reis, Tomáš Večeřa vs Jan Pospíšil – Vít Antoš, Zdeněk Holakovský, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek
34. Jiří Vítek
19. 6. 10 13:45 zzNOVOB Blizzard ZM Hell Avalanche 10. 1:7 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil.
Blizzard ZM Hell Avalanche
Zdeněk Holakovský – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jan Pospíšil, Jiří Vítek vs Richard Šťastný – Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Tomáš Vinický
9. Jozef Holiač 1., 29. Ondřej Fabián
12., 51. Ondřej Tejnor
39. Tomáš Vinický
50., 56. Petr Hozman
12. 6. 10 13:45 P1 Fifty-two faders Blizzard ZM 9. 1:0 (0:0)
Hosté byli bojovní a mít víc než jednoho na střídání, asi by zápas dopadl jinak. Roman Váňa, Jakub Zach
Fifty-two faders Blizzard ZM
Tomáš Šťastný – Jiří Dušek, Vít Máchal, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Jakub Toušek, Vojtěch Toušek vs Zdeněk Holakovský – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek
59. Jiří Dušek
29. 5. 10 13:45 zzZARUB Blizzard ZM Borussia Dortšpunt B 8. 3:1 (2:0)
Rozhodčí komentář neuvedl. Jakub Beran, Michal Chytka
Blizzard ZM Borussia Dortšpunt B
Zdeněk Holakovský – Vladimír Čapek, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jan Pospíšil, Jiří Vítek vs Ondřej Pecha – Martin Denovský, Jiří Dolejška, Jakub Hála, Matěj Holeček, Michal Košťál, Václav Šarboch, Michal Vojáček
1., 15. Jozef Holiač
53. Vladimír Čapek
47. Jiří Dolejška
15. 5. 10 13:45 TEMPO Blizzard ZM Tichý vánek 7. 2:13 (0:8)
Blizzard nastoupil pouze se čtyřmi hráči v poli a tak není divu, že už první poločas byl jednoznačný. Po přestávce dorazil zbytek domácího týmu a hra se vyrovnala. O vítězi už ale bylo dávno rozhodnuto. Lukáš Janovský, Radovan Jakeš
Blizzard ZM Tichý vánek
Zdeněk Holakovský – Vít Antoš, Milan Haramule, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jan Pospíšil, Jiří Vítek vs Jaroslav Rauš – Aleš Bílík, Jan Kolda, Adam Kořený, Jan Kroupa, Dan Merta, David Škarabela, Martin Smola
23., 26., 46., 57., 58. Aleš Bílík
8. 5. 10 13:45 BECH Guláš FC Blizzard ZM 6. 10:1 (4:1)
Jasné utkání. Domácí byli od začátku lepší a zaslouženě zvítězili.
Guláš FC Blizzard ZM
Martin Švehla – Petr Beneš, Robert Janda, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Zdeněk Procházka, Radim Švehla, Mirko Vasič vs Jan Pospíšil – Vladimír Čapek, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Jiří Vítek
27. Milan Haramule
1. 5. 10 13:45 zzZARUB Blizzard ZM All - in 5. 2:3 (1:0)
V prvním poločase nevěděli hosté co hrát a domácí se zaslouženě ujali vedení. Na začátku druhého poločasu přidali domácí další gól, ale to bylo z jejich strany vše. Hosté převzali otěže zápasu do svých rukou a zaslouženě zápas otočili. Daniel Miňovský
Blizzard ZM All - in
Zdeněk Holakovský – Vladimír Čapek, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jan Pospíšil, Jiří Vítek vs Petr Čejka – Milan Cibík, Jiří Lacina, David Louda, Miroslav Nosek, Lukáš Srb, Kamil Srb ml., Petr Suk
6. Jozef Holiač
34. Vladimír Čapek
38., 44. Lukáš Srb
41. Miroslav Nosek
24. 4. 10 15:00 ZAK Alkohol Vršovice FC Blizzard ZM 4. 2:2 (2:1)
Nepříliš pohledné utkání, plné nešikovností, zkažených přihrávek a obecně plné nepřesností. Kdyby hosté měli někoho na střídání, dovolím si tvrdit, že by zápas vyhráli. Tkhle je táhl osamocený Holiač, který neměl příliš podpory od spoluhráčů.
Alkohol Vršovice FC Blizzard ZM
Jan Hrabák – Lukáš Bady, Levan Bokeria, Jakub Herout, Martin Jermář, David Kosák, Jiří Popelka, Jaroslav Pospíšil, Vojtěch Sýkora, David Vostřák vs Jan Pospíšil – Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek
16., 28. Martin Jermář 30 Lukáš Bady 12. Václav Holenda
58. Milan Haramule
17. 4. 10 13:45 zzNOVOB Blizzard ZM Petrovice A 3. 2:6 (2:3)
V utkání plném nepřesností, přehráli běhavější Petrovice zkušenější Blizzard. Nejhezčím momentem byl první gól Blizzardu, který vstřelil Halakovský. Jiří Jansa, Jakub Plachetka
Blizzard ZM Petrovice A
Zdeněk Holakovský – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Jiří Vítek vs Radek Stránský – Vladimír Čech, Pavel Dubský, Miloš Kabát, David Mach, Petr Machovec, Radoslav Malysz, Tomáš Smékal
4. Zdeněk Holakovský
23. Milan Haramule
9., 21. Petr Machovec
11., 39. Tomáš Smékal
46. David Mach
54. Pavel Dubský
10. 4. 10 12:30 DEKAN M16 AC FC Blizzard ZM 2. 6:0 (2:0)
Jednoznačné utkání s jednoznačným výsledkem. Výborný golman domácích, který chytil i nemožné. náhradní
M16 AC FC Blizzard ZM
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Jan Kučera, Michal Martínek, Michal Prokop, Jiří Růžička, Vlastimil Tichý, Jakub Vokatý, Michal Zvoník vs Zdeněk Holakovský – Vladimír Čapek, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Jan Pospíšil, Jiří Vítek
10., 10., 38. Jan Kučera
43., 54. Jakub Vokatý
49. Michal Prokop
3. 4. 10 15:00 BECH Blizzard ZM Literpool United 1. 3:4 (1:3)
Když v 7.minutě dávali hosté na 2:0 vypadalo to, že je jen otázkou, zda skóre bude dvojciferné, či nikoli. Tolik chyb, co předvedl Blizzard se jen tak nevidí. Ovšem závěr utkání dokázali domácí zdramatizovat. Dokonce měli i 2 tutovky, po kterých mohli vyrovnat. Úroveň utkání byla tristní. Michal Karaman, Pavel Hradílek
Blizzard ZM Literpool United
Zdeněk Holakovský – Vít Antoš, Vladimír Čapek, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek vs Jiří Samek – Stanislav Gergela, Leoš Hrúz, Michal Jágrik, Robert Krejča, Petr Lämlein, Michal Martinek, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Žerebný