So 8.5.10 08:45 TEMPO Malvazinky 1.FC Prague United   (HL7G)
So 8.5.10 10:00 TEMPO Nemesis Tycho de Brahe FC A   (HL3C)
Ne 30.5.10 18:45 HANSP Colo-Colo Heliport SK   (HL7L)
Ne 30.5.10 20:00 HANSP Ugandská ťava Noťa FC   (HL7L)
Ne 20.6.10 16:15 ZAK My Debakl FC   (HL5I)
Ne 20.6.10 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Ginesio   (HL4F)

27. 6. 10 17:30 P1 Hardly Athletic Beerchester United 11. 0:6 k.
Domácí tým se nesešel v dostatečném počtu...
Hardly Athletic Beerchester United
vs Lukáš Pilař – Miroslav Čanecký, Tomáš Dostál, Lukáš Duraj, František Kylar, Zdeněk Nesveda, Ondřej Nosek, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Petr Vítek, Matyáš Žalud
13. 6. 10 18:45 P2 Basta fidli B Hardly Athletic 10. 2:0 (1:0)
V pohodovém duchu a poklidném tempu hráči Basta fidli dokráčeli ke šťastnému vítězství. Petr Český
Basta fidli B Hardly Athletic
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska vs Robert Zeljak – Jan Kovařík, Shota Lezhava, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Michail Tsvetanov, Roman Vomlel, Martin Zeljak
25. Tomáš Šalplachta
32. Ondřej Dub
6. 6. 10 20:00 zzNOVOB Hardly Athletic Bamboocha City 9. 2:4 (0:1)
Utkání odpovídající sedmé lize. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení a hru kontolovali. Po vstřeleném gólu začali domácí hrát a nechybělo mnoho k vyrovnání. Po otevření obrany, pak domácí inkasovali ještě dvě branky.
Hardly Athletic Bamboocha City
Bojan Lipovšek – Borislav Ivanov, Ivan Ivanov, Jan Kovařík, Shota Lezhava, Zlatko Olšiak, Roman Vomlel, Martin Zeljak vs Jan Pokorný – Dinh Hieu Duong, Tomáš Firek, Petr Konečný, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek
39. Borislav Ivanov
59. Shota Lezhava
29., 36. Štěpán Škrach
52., 60. Martin Zemánek
23. 5. 10 17:30 P2 Parta AC Hardly Athletic 8. 1:2 (0:0)
Pěkné utkání, v němž by dělba bodů byla asi spravedlivější. Za předvedený výkon si všichni hráči zaslouží absolutorium. Jakub Charvát
Parta AC Hardly Athletic
Jaroslav Tichý – Marek Csémi, Petr Csémi, Tomáš Laštovička, Stanislav Smola, Jaroslav Urban, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák vs Martin Busta – Ivan Ivanov, Jan Kovařík, Shota Lezhava, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Michail Tsvetanov, Roman Vomlel, Martin Zeljak, Robert Zeljak
31. Zdeněk Zimovčák 33. Shota Lezhava
43. Zlatko Olšiak
16. 5. 10 12:30 HANSP Hardly Athletic Petrovice B 7. 2:4 (1:1)
Pěkné utkání začali lépe Hardly, ale z rozehrání ihned inkasovali střelou s půlky. Druhou půli o něco lepší Petrovice soupeři odskočily a závěr už si pohlídaly.
Hardly Athletic Petrovice B
Jan Kovařík – Borislav Ivanov, Ivan Ivanov, Shota Lezhava, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Roman Vomlel, Martin Zeljak, Robert Zeljak vs Martin Kozák – Karel Beránek, Roman Chládek, Dominik Jánoš, Pavel Kaucký, Lukáš Lodin, Martin Prel, Jan Štycha
9., 50. Zlatko Olšiak 9., 37. Lukáš Lodin
34. Karel Beránek
52. Jan Štycha
9. 5. 10 20:00 P1 ONBLACK Hardly Athletic 6. 1:2 (1:0)
Pěkný fotbal, ve kterém měli hráči Onblack navrch, ovšem jen do 40.minuty. Poté Hardly Athletic přidali na důrazu, vyrovnali a po pěti minutách otočili skóre ve svůj prospěch. Martin Dlouhý, Jan Černohaus
ONBLACK Hardly Athletic
Filip Šindelář – Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, Petr Kalaš, David Kobliha, David Kubík, Filip Žák vs Martin Busta – Borislav Ivanov, Ivan Ivanov, Jan Kovařík, Shota Lezhava, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Michail Tsvetanov, Roman Vomlel, Robert Zeljak
21. Jan Choura 40., 45. Shota Lezhava
2. 5. 10 13:45 HANSP Hardly Athletic Horsis heads 5. 3:4 (1:4)
Horsis vděčí za vítězství rychlému nástupu do utkání, kdy po 10-ti minutách vedli 3:0. Gól do šatny nabudil Athlety, kteří zápas dalšími dvěma góly zdramatizovali. Jaromír Knill, Radek Hudos
Hardly Athletic Horsis heads
Martin Busta – Borislav Ivanov, Ivan Ivanov, Jan Kovařík, Shota Lezhava, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Roman Vomlel, Martin Zeljak vs Zdeněk Kricner – Jiří Beránek, Jan Burda, Vilém Fiala, Ondřej Havel, Jan Havelka, Alan Javůrek, David Lenský, Jiří Medlín, Petr Škeřík
30. Borislav Ivanov
43. Roman Vomlel
53. Bojan Lipovšek
2., 8., 18. Ondřej Havel
10. Alan Javůrek
25. 4. 10 12:30 HANSP Suchdol sabres B Hardly Athletic 4. 3:7 (2:4)
Zajímavé utkání plné pěkných gólů. Vítězný tým měl ve svém středu střelce Ivanova, který rozhodl o jasné výhře hostů.
Suchdol sabres B Hardly Athletic
Radek Kořínek – Karel Brigant, Jan Hanák, Miloslav Hotovec, Martin Pařík, Tomáš Soukup, Petr Valenta, Václav Valenta vs Bojan Lipovšek – Borislav Ivanov, Ivan Ivanov, Jan Kovařík, Shota Lezhava, Zlatko Olšiak, Roman Vomlel, Martin Zeljak, Robert Zeljak
4. Jan Hanák
14., 55. Petr Valenta
5., 8., 29., 32. Borislav Ivanov
24. Shota Lezhava
36. Ivan Ivanov
50. Zlatko Olšiak
18. 4. 10 15:00 BECH GoHosp PK Hardly Athletic 3. 6:1 (6:0)
O osudu utkání rozhodla první půle, v níž GoHosp svou výraznou převahu přetavil v šestibrankové vedení a druhá půle se již pak jen dohrávala. náhradní
GoHosp PK Hardly Athletic
Marek Farda – Jan Dvořáček, Petr Hejra, Michal Hrabě, Michal Mlčoch, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Vladimír Vaněk, Ondřej Vank vs Robert Zeljak – Ivan Ivanov, Jan Kovařík, Shota Lezhava, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Michail Tsvetanov, Roman Vomlel, Martin Zeljak
6. Michal Mlčoch
12. Vilém Řehák
14., 18., 21. Vladimír Vaněk
22. Ondřej Vank
55. Zlatko Olšiak
11. 4. 10 13:45 HANSP Hardly Athletic Free team 2. 1:9 (0:4)
Jednoznačné utkání nepotřebuje další komentář. Pavel Valášek
Hardly Athletic Free team
Robert Zeljak – Martin Busta, Borislav Ivanov, Ivan Ivanov, Jan Kovařík, Shota Lezhava, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Roman Vomlel, Martin Zeljak vs Ondřej Frýba – Petr Calda, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota
54. Borislav Ivanov 8., 26. Václav Frýba
15., 48. Petr Malknecht
26., 33. Tomáš Kopp
47., 51. Petr Meckel
58. David Ejem
5. 4. 10 16:15 P1 Beton FC Hardly Athletic 1. 4:1 (1:0)
Beton byl lepším týmem a po zásluze zvítězil, i když definitivní rozhodnutí padlo až devět minut před koncem. Procházka,Stěhule
Beton FC Hardly Athletic
Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Jiří Kolísek, Miroslav Kosina, Mohamed Amine Mouaddab, Michal Šafránek, Simeon Stanilov, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Robert Zeljak – Dean Caffrey, Ivan Ivanov, Jan Kovařík, Shota Lezhava, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Shinichiro Sugita, Michail Tsvetanov, Roman Vomlel, Martin Zeljak