Po 10.5.10 19:30 HOSTI Dej bůh štěstí Bratři v lihu FC 7. k. 0:6 k.
Po 3.5.10 20:45 MIKU3 AC/DC FC Dej bůh štěstí 6. 6:0 k.
Út 27.4.10 18:15 zzPANK2 Dej bůh štěstí !nBev Tigers 5. 0:6 k.
St 21.4.10 19:45 HRAB3 Senioři Praha B Dej bůh štěstí 4. 6:0 k.
Čt 15.4.10 18:15 BECH Dej bůh štěstí s.Oliver B 3. 0:6 k.
St 7.4.10 18:30 HRAB1 Ministerstvo obrany Dej bůh štěstí 2. 6:0 k.
Po 29.3.10 19:45 HRAB3 Dej bůh štěstí OrangeBoom 1. 0:6 k.

2. Hlavonožci na niti FC 11 7 3 1 37:12 17
3. HNK Praha FC 11 7 1 3 41:24 15
4. Palouček AC 11 6 1 4 41:29 13
5. s.Oliver B 11 6 0 5 33:23 12
6. Ministerstvo obrany 11 6 0 5 28:26 12
7. OrangeBoom 11 4 3 4 34:28 11
8. !nBev Tigers 11 5 0 6 36:36 10
9. Senioři Praha B 11 3 2 6 25:28 8
10. Bratři v lihu FC 11 2 2 7 20:40 0
11. Dej bůh štěstí 11 0 0 11 0:66 0
12. Mašťáci 1.FC 11 2 0 9 16:47 -2

Čt 6.5.10 18:15 MIKU1 Jawa Team Rudý teror   (HL6D)
Čt 6.5.10 19:30 MIKU1 Chroustova lokomotiva Los Muchachos   (HL7D)
Pá 28.5.10 17:45 STER2 Améby AFC A Sloni na Pobřeží A   (HL5E)
Pá 28.5.10 19:00 STER2 Břewnow boys KMK Růžoví delfínci 97,2   (HL5E)

17. 6. 10 19:30 HANSP Mašťáci 1.FC Dej bůh štěstí 11. 6:0 k.
2. 6. 10 20:45 MIKU3 Dej bůh štěstí HNK Praha FC 10. 0:6 k.
26. 5. 10 18:15 DEKAN Dej bůh štěstí Palouček AC 9. 0:6 k.
Rychlý úvod rozhodl zápas. Palouček si pak už body ohlídal a zaslouženě zvítězil. Roman Zvoníček, Josef Svoboda
Dej bůh štěstí Palouček AC
Jiří Novák – Josef Brabec, Martin Haneška, Tomáš Humhal, Šimon Křen, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta vs Jaroslav Tůma – Vladimír Barták, Stanislav Druba, Michal Grežďo, Pavel Hynek, Michal Jansa, Martin Klail, Jiří Richter, Jan Sluka, Václav Zikán
19. Martin Haneška 7. Jiří Richter
9., 56. Jan Sluka
11., 14. Václav Zikán
27. Stanislav Druba
42. Martin Klail
19. 5. 10 19:00 STER3 Hlavonožci na niti FC Dej bůh štěstí 8. 6:0 k.
Utkání hrané při jemném mrholení od počátku dominovali Hlavonožci. Pěknými kombinacemi se dostávali do přečíslení, které v prvním poločase třikrát vyústilo v góly. Dej bůh štěstí se zvedli, až poté co gólman a jejich nejlepší hráč nastoupil do pole. Po vstřeleném gólu byli do konce prvního poločasu lepším týmem, ale po výměně stran se opět prosazovali Hlavonožci. Do závěru utkání kontrolovali hru a přidali další tři góly. Je třeba ocenit fair play přístup obou týmů. Matěj Černušák, Michal Baroch
Hlavonožci na niti FC Dej bůh štěstí
Oldřich Vohnout – Hynek Černý, Filip Horáček, Michal Hrbáč, Jiří Jelínek, Petr Komárek, Viktor Komárek, Radek Martínek vs Lukáš Mašek – Josef Brabec, Munír Hassairi, Marek Janda, Šimon Křen, Petr Paleček, Jan Přib
8., 43. Viktor Komárek
10. Radek Martínek
14., 57. Hynek Černý
35. Filip Horáček
24. Lukáš Mašek
10. 5. 10 19:30 HOSTI Dej bůh štěstí Bratři v lihu FC 7. k. 0:6 k.
Naprosto korektně odehrané utkání, ve kterém dlouho hosté nedokázali střelecky vyjádřit svoji převahu. Po nečekaném snížení Palečka ve 45.minutě se Bratři začali obávat o výsledek a z neklidu je vyvedla az branka v 55.minut.

STDK utkání kontumovala pro start hráče hostí v trestu.
Dej bůh štěstí Bratři v lihu FC
Jiří Novák – Josef Brabec, Martin Haneška, Tomáš Humhal, Marek Janda, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta, Jan Přib vs Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Jiří Brynda, Tomáš Brzák, Václav Cigánek, Jiří Kala
45. Petr Paleček 11., 57. Tomáš Brzák
23. Petr Bína
55. Jiří Kala
60. Jiří Brynda
3. 5. 10 20:45 MIKU3 AC/DC FC Dej bůh štěstí 6. 6:0 k.
Velmi klidné utkání, kdy ze začátku utkání byli lepší hosté, kteří vedli o dvě branky. Ještě do poločasu se domácím podařilo srovnat skóre na 2:2 a mohlo se v druhé půli začít pěkně od začátku. Nakonec se radovali z vítězství domácí a to zásluhou Hujera, který sedm minut po přestávce rozhodl zápas. Jan Kryštof, Petr Beer
AC/DC FC Dej bůh štěstí
Jan Blažek – Michal Andrlík, Marek Hujer, Jaroslav Janáček, Anton Komár, Tomáš Tureček, Petr Učík, Petr Záhorský vs Jiří Novák – Munír Hassairi, Tomáš Humhal, Marek Janda, Šimon Křen, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta
21. Petr Učík
24. Jaroslav Janáček
37. Marek Hujer
5., 7. Jan Pošta
27. 4. 10 18:15 zzPANK2 Dej bůh štěstí !nBev Tigers 5. 0:6 k.
V jednoznačném utkání dominoval tým s mezinárodním obsazením !nBev tigers. V dresu hostí se blýskl čtyřmi brankami Paulo Machado. Mladý tým domácích stihl výsledek pouze korigovat ve 43.minutě. Poslední slovo však měli hosté, kteří si nakonec vezou ze zaprášené Pankráce výhru 5:1. Libor Koláček, Tomáš Velinský
Dej bůh štěstí !nBev Tigers
Jan Přib – Munír Hassairi, Nail Hassairi, Marek Janda, Šimon Křen, Petr Paleček, Jan Pošta vs Jeroen Buyssens – Julien Borget, Gábor Felker, Niels Lambrix, Xavier Loeckx, Paulo Machado, Desmond Mc Bride, Johannes Pollmann, Hendrikus Ros
43. Jan Pošta 2., 29., 41., 42. Paulo Machado
50. Niels Lambrix
21. 4. 10 19:45 HRAB3 Senioři Praha B Dej bůh štěstí 4. 6:0 k.
Standardní utkání osmé ligy. Hráči běhali všude a nikde a mezi nimi zběsile poletoval míč. Zkrátka oku lahodící zápas.
Senioři Praha B Dej bůh štěstí
Jindřich Máša – Denis Abdullin, Lukáš Boček, Karel Koschin, Petr Pokorný, Tomáš Vítek vs Tomáš Humhal – Josef Brabec, Nail Hassairi, Marek Janda, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta, Jan Přib
2., 18. Tomáš Vítek
8. Petr Pokorný
6. Petr Paleček
14. Jan Pošta
15. 4. 10 18:15 BECH Dej bůh štěstí s.Oliver B 3. 0:6 k.
Velmi rychlé a důrazné utkání. Oba soupeři hráli pěkný fotbal, ale týmu hostů se podařilo vstřelit dva slepené góly a podle toho se pak celý zápas odehrával pod jeho taktovkou. Domácím se jen podařilo vstřelit v závěru čestný gól. Miloslav Sejrek, David Kratochvíl
Dej bůh štěstí s.Oliver B
Jiří Novák – Josef Brabec, Martin Haneška, Munír Hassairi, Tomáš Humhal, Marek Janda, Šimon Křen, Petr Paleček, Jan Pošta vs Petr Vlček – Lukáš Bílek, Lukáš Koňa, Štěpán Křížek, Petr Kunze, Luděk Petrák, David Pospíšil, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Václav Švestka, Jakub Táborský, Tomáš Vlček
54. Jan Pošta 7., 20., 40. Ondřej Sankot
8. Petr Kunze
45. Jakub Táborský
50. David Pospíšil
7. 4. 10 18:30 HRAB1 Ministerstvo obrany Dej bůh štěstí 2. 6:0 k.
Rozhodčí se k utkání nedostavili. Po dohodě týmů byl zápas odehrán bez rozhodčího.
Ministerstvo obrany Dej bůh štěstí
Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Dalibor Premus vs Jiří Novák – Munír Hassairi, Nail Hassairi, Tomáš Humhal, Marek Janda, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta, Jan Přib
15. Tomáš Fuňka
31. Pavel Chotaš
34. Dalibor Premus
8., 53. Jan Přib
21. Petr Paleček
42. Marek Janda
29. 3. 10 19:45 HRAB3 Dej bůh štěstí OrangeBoom 1. 0:6 k.
Velmi slušný zápas, ve kterém domácí proměnili skoro každou šanci, což stačilo k poločasovému vedení. Ve půli druhé Orangeboom zvýšil obrátky a v posledních 10 minutách doslova zválcoval svého soupeře pěti góly a tak se nakonec zrodila vysoká výhra. Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler
Dej bůh štěstí OrangeBoom
Lukáš Mašek – Martin Haneška, Munír Hassairi, Nail Hassairi, Tomáš Humhal, Marek Janda, Šimon Křen, Petr Paleček, Jan Pošta, Jan Přib vs Ondřej Dušek – Sebastian Brachtl, Jan Doktor, Dominik Fazekaš, Martin Fazekaš, Martin Horyna, Petr Nepraš, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl, Ondřej Veverka