Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 20.6.12 | 21:00 | ASTR2 | Gusanos Rojos Wizards DDM Praha 10 A | 11. | 4:2 |
St 20.6.12 | 20:15 | zzBECHO | Phoenix Praha Coyotes | 11. | 6:6 |
St 20.6.12 | 20:00 | ASTR2 | Rattamahatta FC A Břewnow boys KMK | 11. | 4:6 |
Út 19.6.12 | 21:00 | ASTR2 | Smetánka Praha NC Akta-Rez | 11. | 0:5 k. |
Ne 17.6.12 | 12:00 | ASTR1 | Břewnow boys KMK Phoenix Praha | 10. | 9:5 |
Čt 14.6.12 | 21:00 | STRES | Akta-Rez Rattamahatta FC A | 10. | 1:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wizards DDM Praha 10 A | 22 | 20 | 1 | 1 | 115:25 | 61 |
2. | Gusanos Rojos | 22 | 17 | 2 | 3 | 121:45 | 53 |
3. | Břewnow boys KMK | 22 | 17 | 1 | 4 | 117:64 | 52 |
4. | Phoenix Praha | 22 | 14 | 4 | 4 | 108:54 | 46 |
5. | Akta-Rez | 22 | 14 | 1 | 7 | 83:62 | 43 |
6. | Rattamahatta FC A | 22 | 13 | 0 | 9 | 80:55 | 36 |
7. | Coyotes | 22 | 11 | 1 | 10 | 85:68 | 34 |
8. | Real team Praha FC | 22 | 9 | 0 | 13 | 71:87 | 27 |
9. | Smetánka Praha NC | 22 | 0 | 0 | 22 | 0:110 | 0 |
10. | Drazí KK Praha | 22 | 0 | 0 | 22 | 0:110 | 0 |
11. | DEL 23 | 22 | 0 | 0 | 22 | 0:110 | 0 |
12. | Olympique | 22 | 0 | 0 | 22 | 0:110 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Olympique DEL 23 | 11. | |||
Real team Praha FC Drazí KK Praha | 11. | |||
Drazí KK Praha Gusanos Rojos | 10. | |||
DEL 23 Real team Praha FC | 10. | |||
Coyotes Olympique | 10. | |||
Olympique Břewnow boys KMK | 9. | |||
Gusanos Rojos DEL 23 | 9. | |||
Drazí KK Praha Wizards DDM Praha 10 A | 9. | |||
DEL 23 Drazí KK Praha | 8. | |||
Akta-Rez Olympique | 8. | |||
Olympique Smetánka Praha NC | 7. | |||
Drazí KK Praha Coyotes | 7. |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 4.4.12 | 20:00 | ASTR1 | Akta-Rez |
Čt 5.4.12 | 20:00 | ASTR1 | Rattamahatta FC A |
Čt 5.4.12 | 21:00 | ASTR1 | Smetánka Praha NC |
Pá 6.4.12 | 19:00 | ASTR1 | Real team Praha FC |
St 11.4.12 | 20:00 | HAJE1 | Akta-Rez |
Čt 12.4.12 | 21:00 | HAJE2 | Coyotes |
Pá 13.4.12 | 20:00 | ASTR1 | Wizards DDM Praha 10 A |
St 18.4.12 | 20:00 | ASTR2 | Akta-Rez |
St 18.4.12 | 20:00 | ASTR1 | Břewnow boys KMK |
Ne 22.4.12 | 17:15 | zzBECHO | Gusanos Rojos |
St 25.4.12 | 19:00 | HAJE2 | Coyotes |
St 25.4.12 | 21:00 | HAJE2 | Břewnow boys KMK |
Pořadí | Tým | Gólů |
---|---|---|
1. | Gusanos Rojos | 71 |
2. | Břewnow boys KMK | 59 |
3. | Wizards DDM Praha 10 A | 57 |
4. | Phoenix Praha | 55 |
5. | Coyotes | 41 |