Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.11.11 | 20:00 | HAJE1 | Smetánka Praha NC Akta-Rez | 11. | 0:5 k. |
Čt 24.11.11 | 20:00 | ASTR1 | Wizards DDM Praha 10 A Smetánka Praha NC | 10. | 5:0 k. |
Út 8.11.11 | 21:00 | ASTR2 | Rattamahatta FC A Smetánka Praha NC | 9. | 5:0 k. |
So 5.11.11 | 10:00 | ASTR1 | Smetánka Praha NC Phoenix Praha | 8. | 0:5 k. |
Út 25.10.11 | 21:00 | ASTR1 | Olympique Smetánka Praha NC | 7. | k. 0:5 k. |
Čt 20.10.11 | 21:00 | ASTR1 | Smetánka Praha NC Real team Praha FC | 6. | 0:5 k. |
Út 11.10.11 | 21:00 | HAJE2 | Gusanos Rojos Smetánka Praha NC | 5. | 5:0 k. |
Út 4.10.11 | 21:00 | ASTR2 | Smetánka Praha NC Drazí KK Praha | 4. | k. 0:5 k. |
So 24.9.11 | 10:00 | ASTR1 | DEL 23 Smetánka Praha NC | 3. | k. 0:5 k. |
Čt 15.9.11 | 20:00 | ASTR1 | Smetánka Praha NC Coyotes | 2. | 0:5 k. |
Čt 8.9.11 | 20:00 | ASTR2 | Břewnow boys KMK Smetánka Praha NC | 1. | 5:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wizards DDM Praha 10 A | 11 | 10 | 1 | 0 | 58:14 | 31 |
2. | Břewnow boys KMK | 11 | 8 | 1 | 2 | 58:34 | 25 |
3. | Gusanos Rojos | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:27 | 23 |
4. | Akta-Rez | 11 | 7 | 1 | 3 | 50:30 | 22 |
5. | Phoenix Praha | 11 | 6 | 3 | 2 | 53:25 | 21 |
6. | Rattamahatta FC A | 11 | 8 | 0 | 3 | 44:24 | 21 |
7. | Coyotes | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:34 | 18 |
8. | Real team Praha FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:45 | 12 |
9. | Smetánka Praha NC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:55 | 0 |
10. | Drazí KK Praha | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:55 | 0 |
11. | DEL 23 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:55 | 0 |
12. | Olympique | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:55 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 15.9.11 | 21:00 | ASTR1 | Wizards DDM Praha 10 A Real team Praha FC (FF1B) |
So 24.9.11 | 09:00 | ASTR1 | Bumble-bees S.C. Forza Praga (FF2D) |
Út 4.10.11 | 20:00 | ASTR2 | Temosa AFC ČZU Praha B (FF3B) |
Čt 20.10.11 | 20:00 | ASTR1 | Milwerton Fotballica KMF (FF3E) |
Út 25.10.11 | 20:00 | ASTR1 | Kodymka FC Vendetta (FF1A) |
Út 29.11.11 | 21:00 | HAJE1 | Kvirencovy děti WarriorS FC (FF2A) |