Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.6.12 | 21:00 | ASTR2 | Tefal-Rowenta Anbesorry | 11. | 6:3 |
Po 11.6.12 | 21:00 | ASTR2 | WarriorS FC Tefal-Rowenta | 10. | 6:4 |
Po 4.6.12 | 21:00 | ASTR2 | Team Alpha Tefal-Rowenta | 9. | 3:7 |
Po 28.5.12 | 21:00 | ASTR2 | Tefal-Rowenta Radík 1.FC | 8. | 2:6 |
Po 21.5.12 | 20:00 | ASTR2 | PedF Praha FT B Tefal-Rowenta | 7. | 4:4 |
Po 7.5.12 | 20:00 | ASTR2 | Tefal-Rowenta KYX Praha | 6. | 4:4 |
Po 30.4.12 | 21:00 | ASTR2 | Kvirencovy děti Tefal-Rowenta | 5. | 1:6 |
Po 23.4.12 | 21:00 | ASTR2 | Tefal-Rowenta Kobylisy FK A | 4. | 2:3 |
Po 16.4.12 | 21:00 | ASTR2 | Killtec Tefal-Rowenta | 3. | 3:3 |
Čt 12.4.12 | 21:00 | HAJE1 | Tefal-Rowenta Comes Košíře | 2. | 1:3 |
Po 2.4.12 | 21:00 | ASTR2 | Jemné a Solené 1.FC Tefal-Rowenta | 1. | 1:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Comes Košíře | 22 | 18 | 0 | 4 | 133:76 | 54 |
2. | WarriorS FC | 22 | 17 | 0 | 5 | 135:82 | 51 |
3. | Kobylisy FK A | 22 | 15 | 0 | 7 | 99:67 | 45 |
4. | KYX Praha | 22 | 10 | 4 | 8 | 78:74 | 34 |
5. | Killtec | 22 | 10 | 2 | 10 | 124:100 | 32 |
6. | PedF Praha FT B | 22 | 9 | 4 | 9 | 77:98 | 31 |
7. | Anbesorry | 22 | 9 | 3 | 10 | 91:109 | 30 |
8. | Team Alpha | 22 | 8 | 0 | 14 | 84:88 | 24 |
9. | Jemné a Solené 1.FC | 22 | 7 | 3 | 12 | 87:104 | 24 |
10. | Radík 1.FC | 22 | 7 | 1 | 14 | 85:119 | 22 |
11. | Tefal-Rowenta | 22 | 7 | 4 | 11 | 88:100 | 16 |
12. | Kvirencovy děti | 22 | 4 | 1 | 17 | 67:131 | 13 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 16.4.12 | 20:00 | ASTR2 | Stromovka boys Hlad FC (FF3A) |
Po 30.4.12 | 20:00 | ASTR2 | Autoexpres 1.FC Hlad FC (FF3A) |
Po 7.5.12 | 19:00 | ASTR2 | Hloubětín 1.FC Autoexpres 1.FC (FF3A) |
Po 21.5.12 | 21:00 | ASTR2 | Kubrt Hlad FC (FF3A) |
Po 28.5.12 | 20:00 | ASTR2 | Killtec Kobylisy FK A (FF2A) |
Po 25.6.12 | 20:00 | ASTR2 | Necropolitano FC Hlad FC (FF3A) |