Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 28.11.11 | 21:00 | HAJE2 | Team Alpha Jemné a Solené 1.FC | 11. | 0:4 |
Po 21.11.11 | 19:00 | ASTR2 | Jemné a Solené 1.FC Radík 1.FC | 10. | 5:2 |
Út 15.11.11 | 19:00 | HAJE1 | PedF Praha FT B Jemné a Solené 1.FC | 9. | 3:2 |
Út 8.11.11 | 20:00 | HAJE1 | Jemné a Solené 1.FC KYX Praha | 8. | 3:4 |
Po 31.10.11 | 21:00 | HAJE2 | Kvirencovy děti Jemné a Solené 1.FC | 7. | 4:10 |
Út 18.10.11 | 20:00 | HAJE1 | Jemné a Solené 1.FC Kobylisy FK A | 6. | 2:8 |
Po 10.10.11 | 20:00 | HAJE1 | Killtec Jemné a Solené 1.FC | 5. | 8:3 |
Po 3.10.11 | 21:00 | HAJE1 | Jemné a Solené 1.FC Comes Košíře | 4. | 8:9 |
Út 20.9.11 | 21:00 | HAJE1 | Jemné a Solené 1.FC WarriorS FC | 3. | 3:4 |
Po 12.9.11 | 21:00 | HAJE2 | Anbesorry Jemné a Solené 1.FC | 2. | 5:5 |
Po 5.9.11 | 21:00 | ASTR2 | Jemné a Solené 1.FC Tefal-Rowenta | 1. | 6:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | WarriorS FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 67:32 | 30 |
2. | Comes Košíře | 11 | 8 | 0 | 3 | 61:51 | 24 |
3. | Kobylisy FK A | 11 | 7 | 0 | 4 | 39:33 | 21 |
4. | Killtec | 11 | 6 | 0 | 5 | 61:56 | 18 |
5. | Team Alpha | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:36 | 15 |
6. | Anbesorry | 11 | 4 | 3 | 4 | 41:51 | 15 |
7. | PedF Praha FT B | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:49 | 15 |
8. | Jemné a Solené 1.FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 51:50 | 13 |
9. | KYX Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:44 | 13 |
10. | Radík 1.FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 45:52 | 12 |
11. | Kvirencovy děti | 11 | 3 | 0 | 8 | 45:51 | 9 |
12. | Tefal-Rowenta | 11 | 3 | 1 | 7 | 43:63 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 12.9.11 | 20:00 | HAJE2 | Team Alpha Killtec (FF2A) |
Po 10.10.11 | 19:00 | HAJE1 | Kubrt 1.PSKN (FF3A) |
Út 18.10.11 | 21:00 | HAJE1 | Za zenitem 00 1.FC Real 8 FC (FF2B) |
Po 31.10.11 | 20:00 | HAJE2 | Barbero 1990 Praha AC Božolé VS (FF1A) |
Út 8.11.11 | 21:00 | HAJE1 | WarriorS FC Team Alpha (FF2A) |