Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 30.11.11 | 21:00 | HAJE1 | Madonna's Sons Praha Uroboros | 11. | 15:3 |
St 23.11.11 | 20:00 | HAJE1 | KUR Černošice Madonna's Sons Praha | 10. | 0:8 |
St 9.11.11 | 21:00 | HAJE1 | Madonna's Sons Praha Kobylisy FK B | 9. | 7:2 |
St 2.11.11 | 20:00 | HAJE2 | Kanálpucers 69 Madonna's Sons Praha | 8. | 0:5 |
St 19.10.11 | 21:00 | HAJE1 | Madonna's Sons Praha Dřeváci | 7. | 18:0 |
Čt 13.10.11 | 19:00 | HAJE2 | Comes Košíře B Madonna's Sons Praha | 6. | 6:6 |
St 5.10.11 | 21:00 | HAJE1 | Madonna's Sons Praha Strašnice Praha FC | 5. | 3:5 |
Čt 29.9.11 | 21:00 | STRES | Sabuka 002 CF B Madonna's Sons Praha | 4. | 2:5 |
St 21.9.11 | 21:00 | HAJE1 | Madonna's Sons Praha Rio Bravo | 3. | 5:0 |
St 14.9.11 | 21:00 | HAJE1 | Pivní eskadra Madonna's Sons Praha | 2. | 4:3 |
St 7.9.11 | 21:00 | HAJE1 | Madonna's Sons Praha Hosthunters | 1. | 1:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hosthunters | 11 | 11 | 0 | 0 | 79:24 | 33 |
2. | Strašnice Praha FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 75:26 | 30 |
3. | Comes Košíře B | 11 | 8 | 1 | 2 | 75:45 | 25 |
4. | Madonna's Sons Praha | 11 | 7 | 1 | 3 | 76:29 | 22 |
5. | Pivní eskadra | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:37 | 22 |
6. | KUR Černošice | 11 | 5 | 0 | 6 | 47:43 | 15 |
7. | Sabuka 002 CF B | 11 | 5 | 0 | 6 | 59:46 | 12 |
8. | Kanálpucers 69 | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:50 | 12 |
9. | Kobylisy FK B | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:77 | 10 |
10. | Rio Bravo | 11 | 2 | 0 | 9 | 39:51 | 6 |
11. | Uroboros | 11 | 1 | 0 | 10 | 23:107 | 3 |
12. | Dřeváci | 11 | 1 | 0 | 10 | 21:78 | -3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 29.9.11 | 20:00 | STRES | Sabuka 002 CF Ičy-Skrečy (FF2C) |
St 19.10.11 | 20:00 | HAJE1 | Holota líná Roko FC (FF3A) |
St 2.11.11 | 19:00 | HAJE2 | Kobylisy FK B KUR Černošice (FF3D) |
St 9.11.11 | 20:00 | HAJE1 | Hell Avalanche Jooky FK (FF3B) |
St 23.11.11 | 19:00 | HAJE1 | Masakr PE3NY FC (FF2B) |