So 16.4.11 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Karcinogenní   (HL4E)
So 16.4.11 10:00 zzNOVOB New Jersey Devils B Příkopy FC   (HL7F)
So 16.4.11 11:15 zzNOVOB Real Spořilov Rychlí banáni   (HL8R)
Ne 29.5.11 10:00 P1 Konvikt klub Angmar A   (HL6J)
Ne 29.5.11 11:15 P1 Nisa AC NeReal Žižkov FC   (HL3C)
Ne 29.5.11 12:30 P1 Sparta Pankrác Sedm zbabělých B   (HL3C)

26. 6. 11 19:30 MIKU2 Inter Ohradní MTPCH 11. 2:2 (0:1)
Poklidně hrané utkání bez faulů- vyrovnanýzápas, lehká převaha domácích. Vít Kutálek, Jiří Philipp
Inter Ohradní MTPCH
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman vs Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller
41. Ondřej Šebela
45. OG
23. Marek Demo
55. Pavel Demo
19. 6. 11 17:30 KBELY Erko Kbely Inter Ohradní 10. 3:2 (2:1)
Domácí měli převahu, svého soupeře převyšovali ve všech směrech a měli by na to hrát první ligu. Hosté se převážně hádali. Jiří Pácha, Jaroslav Srazil
Erko Kbely Inter Ohradní
Tomáš Kyral – Jakub Březina, Jiří Kaiser, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Václav Petráň, Samuel Valenta vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman
11., 15. Jan Leibl
47. Michael Leibl
2. Jiří Brož
45. Ondřej Šebela
32. Martin Horáček
12. 6. 11 12:30 P1 Inter Ohradní Botič FC 9. 4:1 (1:1)
Dobrý a čistě hraný zápas. Domácí byli lepší, hráli po zemi a to se vyplatilo. Ryszard J. Macidlowski, Jeremie Bertolino
Inter Ohradní Botič FC
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman vs Jan Soušek – Jaroslav Hájek, Jiří Hladík, Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Martin Neumann, Tomáš Voděsil
6. Vladimír Teplan
35. Jan Fiřt
45., 57. Jiří Brož
9. Tomáš Voděsil
28. 5. 11 10:00 BECH Notorkros FK Inter Ohradní 8. 4:1 (2:0)
Notorkros v první půli pozorně bránil, byl důrazný a využil dvou okének na levé straně obrany Interu Ohradní a dvěma prakticky identickými brankami šel do vedení. Ve druhé půli Inter přidal, ale z mnoha šancí se trefil jen jednou, a tak poté co Notorkros přežil nejhorší, tak deset minut před koncem definitivně nasměroval k vítězství svůj tým Hrdlička přesnou střelou ze střední vzdálenosti. Závěr se už dohrál v klidu, protože hosté na zvrat neměli.
Notorkros FK Inter Ohradní
Jan Kramer – Michal Freund, Martin Hrdlička, Jiří Prejsek, Petr Sedláček, Jan Soročin, Marek Valenta vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman
13., 58. Martin Hrdlička
18. Petr Sedláček
50. Marek Valenta
45 Martin Hrdlička 36. Jiří Brož
22. 5. 11 20:00 P1 Inter Ohradní S.N.F. A 7. 4:2 (0:1)
Svižný, čistě hraný zápas. Borci týmu Inter Ohradní mnohem více chtěli zvítězit a proto také zvítězili. Jiří Feitl, Karel Nepraš
Inter Ohradní S.N.F. A
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal
44., 52. Ondřej Šebela
54. Karel Lang
59. Jiří Brož
7. Přemysl Sůva
38. Vladimír Lihne
15. 5. 11 18:45 TEMPO Bohemia Roztyly Inter Ohradní 6. 2:5 (1:3)
Velice pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Více efektivnější v koncovce však byl tým Inter Ohradní a proto se radoval z výhry. Martin Kubánek, Marek Novotný
Bohemia Roztyly Inter Ohradní
Petr Kubát – Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Michal Javůrek, Jan Levý, Dušan Mrozek, Jan Šterner vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek
30. Michal Javůrek
46. Dušan Mrozek
10. Karel Lang
22. Jiří Brož
34. Ondřej Šebela
46. Filip Reinoso
1. 5. 11 18:30 HOSTI The Penguins 6:5 B Inter Ohradní 4. 0:4 (0:2)
Inter dominoval díky důsledné obraně v čele s výborným brankářem a hlavně nebezpečnými brejky. Hráči domácích se marně snažili prorazit obranu a zaslouženě prohráli.
The Penguins 6:5 B Inter Ohradní
Milan Dvonč – Roman Boubín, Milan Boubín ml., David Dušek, Martin Jakeš, Hynek Purš, Pavel Savko vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek
58 David Dušek 8. Filip Turek
15. Jiří Brož
40. Ondřej Šebela
45. Vladimír Teplan
23. 4. 11 12:30 HANSP Inter Ohradní Noční dravci 5. 8:2 (4:1)
Noční dravci vlétli do utkání a hned v první minutě vedli. To ale bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše, Inter se rozehrál, lépe kombinoval, ale hlavně dával branky. I v druhé půli Inter pokračoval v pěkném fotbalu. Hosté sice tlačili, ale stačilo to pouze na korekci výsledku. Josef Liska
Inter Ohradní Noční dravci
Martin Votava – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Pavel Valášek – Martin Bejček, Marek Benda, Martin Harag, Patrik Pillmann, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek