Po 20.6.11 18:15 zzZARUB VV Vokra VV Dřevosprint SC   (VL2A)
Po 20.6.11 19:30 zzZARUB Samson Bonella A Břewnow boys KMK   (HL3A)

22. 6. 11 18:15 zzANG Reds FC Yamato Day 02 11. 5:5 (2:4)
Pohledné utkání hrané uvolněně. Viktor Starec, Otomar Sláma
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Jan Kubín, Tomáš Robb, Josef Zíma vs Michal Klinka – Tomáš Bím, Petr Charvát, Robert Flasza, Jan Jelínek, Matěj Klinka, Martin Matyáš, Róbert Vaníček
13., 21. Petr Charvát
20., 26. Róbert Vaníček
42. Robert Flasza
13. 6. 11 20:15 P3 PAVAPA Motl Reds FC 10. 2:10 (0:2)
První půle vyrovnaná, ve druhé půli rozhodla fyzička. Pavapa neměla na střídání. Jiří Šmejc, Martin Zima
PAVAPA Motl Reds FC
David Motl – Michal Bureš, Milan Korman, Miroslav Lojda, Pavel Motl, Robert Sojka vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Marek Kubíček, Jan Kubín, Tomáš Robb, Josef Zíma
60. Josef Zíma
6. 6. 11 19:30 HOSTI Reds FC Pašáci 9. 4:2 (2:2)
První poločas byl vyrovnaný, chudý na šance. Domácí po poločase lépe drželi míč a i když neměli nikoho na střídání, lépe běhali. Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský
Reds FC Pašáci
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Jan Kubíček, Marek Kubíček, Jan Kubín, Tomáš Robb, Josef Zíma vs Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Michal Horák, Ondřej Jedlička, Milan Miga, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský
14., 46. Tomáš Robb
27., 52. Jan Kubín
11. Jan Trpišovský
29. Tomáš Pikula
30. 5. 11 19:30 MIKU3 Felix club Reds FC 8. 1:1 (0:1)
Pěkné utkání hrané v rychlém tempu a naprosto čistě. Zasloužená dělba bodů. Radek Sláma, Pavel Bubeník
Felix club Reds FC
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Ladislav Petík, Radek Troják, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Michal HavránekJakub Kafka, Josef Klouda, Marek Kubíček, Tomáš Robb, Josef Zíma
56. Jaroslav Hněvkovský 4. Tomáš Robb
23. 5. 11 19:30 zzPODVI Reds FC Dodo´s kings 7. 3:1 (1:0)
Bojovné utkání, které bylo často přerušováno. Reds FC byl fotbalovější a přesnější v zakončení a proto také vyhráli. Václav Mužík, Antonín Tichý
Reds FC Dodo´s kings
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Milan Kaštyl, Jan Kubíček, Marek Kubíček, Jan Kubín, Josef Zíma vs Michal Kobliha – František Bureš, Dušan Čech, Lubomír Dobšovič, Jiří Pohunek, David Pos, Petr Strazzer, Marek Walch
15., 47. Jakub Kafka
52. Jan Kubín
37. Petr Strazzer 35. Petr Strazzer
10. 5. 11 20:45 MIKU2 A.G.Č.V. Reds FC 6. 7:2 (3:2)
Kvalitní klidné utkání, ve kterém rozhodlo početní oslabení hostů. Aleš Krupička, Dančo Jašev
A.G.Č.V. Reds FC
František Opolský – Libor Hošek, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Martin Langmajer, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek, Tomáš Voříšek vs Milan Kaštyl – Jakub Kafka, Marek Kubíček, Tomáš Robb, Josef Zíma
30. Tomáš Robb
4. 5. 11 18:15 HOSTI Reds FC VSK MFF UK Praha A 5. 1:6 (0:4)
Hosté ukázali jak přehrát mladšího a pohyblivějšího soupeře. Ze zabezpečené obrany vyrážel k nebezpečným brejkům a soupeře dokonale zničil. Férově hrané utkání.
Reds FC VSK MFF UK Praha A
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Milan Kaštyl, Marek Kubíček, Jan Kubín, Tomáš Robb vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Petr Sváček
42. Jakub Kafka 3., 53. Petr Kos
4. Vratislav Fabián
9. Vojtěch Čertík
14., 38. Václav Bičovský
21. 4. 11 19:30 ARIT Suchdol sabres A Reds FC 4. 4:1 (0:0)
Pohledný zápas s mnoha šancemi. Hosté neměli nikokho na střídání a to rozhodlo. Fyzicky na domácí neměli a to soupeře vedlo k rozhodujícím trefám. Lukáš Krbec
Suchdol sabres A Reds FC
Pavel Gregor – David Bělčický, Karel Brigant, Pavel Dočekal, Martin Formánek, Jan Koutecký, Marek Maršál, Petr Vorel vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Milan Kaštyl, Jan Kubín, Tomáš Robb
32. Jan Koutecký
43. David Bělčický
48. Martin Formánek
50. Petr Vorel
51. Petr Kafka
12. 4. 11 19:30 HANSP Reds FC Slamník I.USP 3. 1:5 (0:2)
Zápas hraný na velmi slušné úrovni. O jeho vítězi rozhodl širší kádr na straně hostů.
Reds FC Slamník I.USP
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Milan Kaštyl, Marek Kubíček, Jan Kubín, Josef Zíma vs Petr Čepelák – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Vladimír Sidorjak, Daniel Tereba, Michael Tereba, Jan Věžník
40. Jakub Kafka 16., 33., 51., 58. Jan Věžník
23. Petr Casanova
4. 4. 11 19:30 zzPODVI Rychlí hroši APK Reds FC 2. 3:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas dobré úrovně se musel líbit všem. Nechybělo rychlé tempo, nasazení všech hrářů, častá střelba ani osobní souboje. Zasloužené vítězství domácích. Závěr zápasu se hrál na hraně viditelnosti, protože je hřiště nedostatečně osvětleno. Václav Mužík, Antonín Tichý
Rychlí hroši APK Reds FC
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Michal Nečas, Ondřej Vaňura vs Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Milan Kaštyl, Jan Kubíček, Marek Kubíček, Josef Zíma
26. OG
40. Michal Nečas
56. Ondřej Vaňura
57. Jakub Kafka
30. 3. 11 17:00 DEKAN Reds FC Ruzyně 1995 AC 1. 6:0 k.
Soupeřící mužstvo Ruyzně 1995 AC se nedostavilo k zápasu. Jan Severa, Jaroslav Procházka
Reds FC Ruzyně 1995 AC
Michal Havránek – Jakub Kafka, Petr Kafka, Jan Kubín, Jan Landa, Tomáš Tlustý vs