So 16.4.11 08:45 ZAK GoGo 1.NC Alej FK B   (HL6H)
So 16.4.11 10:00 ZAK 64! FC Kobylisy A Sen Černý Most II PG   (HL5F)
So 16.4.11 11:15 ZAK Hosthunters Ross Crock   (HL5F)
So 14.5.11 08:45 ZAK GoGo 1.NC Cosmo Hagibor FC   (HL6H)
So 14.5.11 10:00 ZAK Torpedo Barrandov Libeň SK A   (HL5F)
So 14.5.11 11:15 ZAK Sen Černý Most II PG Hosthunters   (HL5F)

26. 6. 11 16:15 ZAK Sokol Vysočany A Hustlaz Pimpz 11. 6:0 k.
12. 6. 11 15:00 ZAK A - klub 90 Sokol Vysočany A 10. 0:1 (0:1)
Vyrovnané a důrazné utkání. Brankář Záruba předvedl výstavní výkon a podržel svůj tým. Luděk Šístek, Tomáš Krucký
A - klub 90 Sokol Vysočany A
Michal Svoboda – Lukáš Doležal, Martin Dvořák, Tomáš Kaplan, David Mareš, Jan Rybář vs Roman Janda – František Albert, Roman Artemuk, Ladislav Brázda, Petr Jambor, Roman Janda, Tomáš Symon, Daniel Vostřez, Tomáš Záruba
14. František Albert
5. 6. 11 15:00 ZAK Sokol Vysočany A Tus Pelotas 9. 2:0 (1:0)
Domácí byli po celý zápas lepší, ale v první půli si nedokázali vytvořit šance. Naopka hosté hrozili z breaků a nebýt zákroků brankáře, mohli se dostat do vedení. Ve druhé půli domácí potvrdili svou převahu a zaslouženě vyhráli.
Sokol Vysočany A Tus Pelotas
Roman Janda – František Albert, Roman Artemuk, Ladislav Brázda, Jan Brož, Roman Janda, Ondřej Písačka, Tomáš Symon, Daniel Vostřez, Tomáš Záruba vs Caner Memis – Pierre-Antoine Berreur, Jeremie Bertolino, Tibor Ižák, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Oleksiy Stashok
16. Tomáš Symon
38. Roman Artemuk
28. 5. 11 08:45 KBELY Ukradený širáci Sokol Vysočany A 8. 3:0 (1:0)
I kdyby se hrálo do půlnoci, Vysočanům by to nepomohlo ke vstřelení branky. Širáci byli na zápas lépe připraveni.
Ukradený širáci Sokol Vysočany A
Petr Freiman – Ondřej Beneš, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Petr Kučera, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Jan Pošta vs Roman Janda – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Roman Janda, Ondřej Písačka, Tomáš Symon, Daniel Vostřez, Tomáš Záruba
9. Štěpán Holý
32., 38. Ondřej Pecha
50. Roman Janda
22. 5. 11 15:00 ZAK Oranjes 04 FC Sokol Vysočany A 7. 2:2 (1:1)
Remíza byla spravedlivá. Radek Levora, Luděk Šístek
Oranjes 04 FC Sokol Vysočany A
Martin Pešava – Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, Roman Neshyba, Miroslav Rajchart, Marian Veverka, Michal Žoha vs Roman Janda – František Albert, Roman Artemuk, Ladislav Brázda, Jan Brož, Petr Jambor, Roman Janda, Ondřej Písačka, Tomáš Symon, Daniel Vostřez, Tomáš Záruba
2. Vladimir Merkulov
44. Miroslav Rajchart
12. Tomáš Záruba
52. František Albert
15. 5. 11 15:00 ZAK Sokol Vysočany A Karcinogenní 6. 1:1 (1:0)
Mírnou převahu měli hosté, ale brankář Janda zneškodnil spoustu stoprocentních šancí. Kvalitní a pohledné utkání. Jaroslav Srazil, Marek Pácha
Sokol Vysočany A Karcinogenní
Roman Janda – František Albert, Roman Artemuk, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Roman Janda, Ondřej Písačka, Vítězslav Říha, Tomáš Symon, Daniel Vostřez, Tomáš Záruba vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Rychlý, Radek Šulc, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
29. Petr Hlásný 53. Pavel Beneš
7. 5. 11 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Sokol Vysočany A 5. 3:2 (1:2)
Pohledné utkání se spoustou kombinací. Hosté sice o půli vedli, ale Kapr tým zabral a zápas otočil.
Kapr tým 86 B Sokol Vysočany A
Tomáš Plevka – František Adamec, Martin Hyža, Martin Janoušek, Tomáš Mihal, Adam Strach, Jan Tůma vs Roman Janda – Ladislav Brázda, Jan Brož, Petr Hlásný, Petr Jambor, Ondřej Písačka, Tomáš Symon, Daniel Vostřez, Tomáš Záruba
10., 39. Tomáš Mihal
42. Adam Strach
6. Petr Hlásný
17. Daniel Vostřez
1. 5. 11 15:00 ZAK Sokol Vysočany A Hoptajch team 4. 3:5 (2:1)
V první půli vyrovnané utkání. Na úvodní branku hostů odpověděl Sokol obratem na 2:1. Hosté ale dokázali vývoj zápasu strhnout na svou stranu.
Sokol Vysočany A Hoptajch team
Roman Janda – František Albert, Ladislav Brázda, Petr Hlásný, Petr Jambor, Ondřej Písačka, Tomáš Symon, Daniel Vostřez, Tomáš Záruba vs Václav Kopecký – Petr Fridrich, Michal Hrubý, Peter Milan, Marek Růžička, Martin Vacka, Petr Vančuřík