Pá 6.5.11 18:15 HANSP Lipodur FC A Bronx KKK B   (HL8I)
Pá 6.5.11 19:30 HANSP PAPE Dejvice Pivní balet   (HL5E)
Pá 20.5.11 18:15 HANSP Lipodur FC A Klátiči WH   (HL8I)
Pá 20.5.11 19:30 HANSP PAPE Dejvice Ústavan 01 KK   (HL5E)

21. 6. 11 20:45 ARIT Petřiny 09 FC Sean team A 11. 1:4 (0:3)
Pěkný fotbal z obou stran. Jedinou kaňkou byly neustálé dohady a brečení hlavně ze strany Sean teamu. Karel Erben, Josef Brandejs
Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Karel Kolpek, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
33. Oldřich Kopecký 9 Tomáš Hrabánek 10., 30. Petr Šmigol
25. Radek Zubatý
46. Aleš Kratochvíl
7. 6. 11 19:30 HANSP Penco FC Petřiny 09 FC 10. 3:3 (2:0)
Pohledné utkání, ačkoliv měl tým Penco tří brankové vedení hosté dokázali postupně vyrovnat na konečných 3:3. Václav Šťasta, Jaroslav Koláček
Penco FC Petřiny 09 FC
Martin Dankanin – Patrik Baláž, Jiří Fiala, František Gerhát, Pavel Horelica, Emil Kajer, Michal Pavlů, David Prachař vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod
17., 25. Pavel Horelica
32. David Prachař
34. Michal Petržilka
45. Milan Bradáč
53. Libor Pechoč
31. 5. 11 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Nalejto 1.FC 9. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl náhodný gól v 58.minutě. Václav Kovařík
Petřiny 09 FC Nalejto 1.FC
Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod, Jan Vondra vs Jiří PiknerVojtěch Kliment, František Kuchař, Tomáš Kutílek, Martin Pikner, David Přibyl, Vojtěch Svoboda
27., 40. Libor Pechoč
58. Radek Janouch
21. David Přibyl
45. Martin Pikner
24. 5. 11 19:30 HANSP J.R.Club A Petřiny 09 FC 8. 1:1 (0:0)
Vyhrocené utkání se spravedlivým výsledkem. Michal Srbek, David Adamček
J.R.Club A Petřiny 09 FC
Pavel Šplíchal – Václav Blažek, Tomáš Kaprálek, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Michal Petržilka, Václav Rod
54. David Mička 52. Tomáš Hrabánek
17. 5. 11 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Bum bar PV A 7. 13:1 (5:1)
Domácí byli jasně lepší. V první půli využili hrubek v obraně hostů, ve druhé pak chodili do přečíslení. Vítězové si s chutí zastříleli a to ještě mnoho šancí zůstalo nevyužito. Petr Havel, Martin Hošek
Petřiny 09 FC Bum bar PV A
Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs Miroslav Lauš – Michal Bajcura, Martin Dušek, Tomáš Hájek, Ondřej Hlavata, Lukáš Ledvina, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek
22. Jiří Malý
10. 5. 11 19:30 HANSP Absinth Petřiny 09 FC 6. 3:3 (1:1)
Poklidné utkání, ve kterém soupeřilo mládí se zkušenostmi.
Absinth Petřiny 09 FC
Jakub Uher – Michal Baštář, Ladislav Just, Martin Moník, Ondřej Pohan, Hynek Šimon, Martin Svoboda, Michal Vacátko, Martin Zeman vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod
18. Martin Moník
44. Ondřej Pohan
56. Martin Svoboda
25. Michal Petržilka
45., 49. Tomáš Hrabánek
19. Václav Rod
3. 5. 11 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Medicína 5. 7:2 (3:2)
Dobře hrané utkání plné bojovnosti. Petřiny přehrály svého soupeře ve druhé půli díky proměňování šancí a většímu nasazení. Petr Kotrbáček, Karel Jindrák
Petřiny 09 FC Medicína
Radek Janouch – Milan Bradáč, Jan Holický, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs Roman Prokeš – Josef Kukelka, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Pavol Mokoš, Václav Pilnáček, Michal Považan, Jakub Vachek
6., 20., 39., 48. Michal Petržilka
22. OG
35. Libor Pechoč
56. Tomáš Hrabánek
12. Václav Pilnáček
14. Martin Kuzmiak
26. 4. 11 19:00 P2 Steve Petřiny 09 FC 4. 6:1 (2:0)
Utkání probíhalo korektně, v rámci fair play. Přístup hráčů odpovídal úrovni soutěže. Vítězné mužstvo zvolilo lepší technicko-taktické prostředky. Jiří Basarab, Ivan Kosour
Steve Petřiny 09 FC
Jiří Brádle – Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Jan Laibl, Zdeněk Matějík, Slavomír Trepera vs Jan Holický – Milan Bradáč, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod
6., 53. Jan Kokeš
11., 33., 47. Filip Hrbek
50. Přemysl Hanák
49. Václav Rod
19. 4. 11 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Síla vůle 3. 3:1 (1:1)
Ke konci první půle se dostali domácí do zaslouženého vedení, ovšem za minutu hosté z ojedinělé akce vyrovnali. Po změně stran přidali lepší hráči Petřin další dvě branky a po zásluze dovedli utkání do vítězného konce. Michal Černoch, Miloslav Mrštík
Petřiny 09 FC Síla vůle
Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs Martin Kubů – Lukáš Bejček, Oldřich Hartl, Zdravko Kalfinov, Miloslav Mazanec, Arnošt Nečas, Josef Nepomucký, Milan Svoboda
29. Michal Petržilka
44. Tomáš Hrabánek
51. Milan Bradáč
30. Lukáš Bejček
5. 4. 11 19:30 HANSP Růžoví delfínci 97,2 Petřiny 09 FC 2. 0:6 (0:4)
Pěkné utkání s množstvím gólů. Hráči Petřin lépe kombinovali a dařila se jim koncovka. Petr Skýpala, Miroslav Štětka
Růžoví delfínci 97,2 Petřiny 09 FC
Petr DeršákJan Hala, Roman Kabele, Jiří Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Lukáš Tumpach, Jiří Vrzal vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod
12. Radek Janouch
24., 26., 41. Tomáš Hrabánek
29., 54. Michal Petržilka
29. 3. 11 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Praga Calcio CC 1. 6:2 (2:1)
Mírná převaha hráčů Petřin přinesla ovoce především ve druhém poločase, kdy se Praga po snížení pokusila vyrovnat, ale domácí své vítězství ještě potvrdili. Jiří Fallada, Václava Kodytková
Petřiny 09 FC Praga Calcio CC
Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Michal Petržilka, Václav Rod vs Zdeněk Burian – Marek Bouzek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Tomáš Jůzl, Jaroslav Krejčí, Tomáš Valouch