9. Sen Černý Most II PG 11 2 3 6 13:27 7

St 1.6.11 17:00 HANSP AG team Spirit bar FC B   (HL4C)
St 1.6.11 18:15 HANSP Bílý lev CF VET Berger club   (VL3B)
St 1.6.11 19:30 HANSP Alténa ST Pendula Bona AC   (HL6C)
Čt 23.6.11 18:15 ARIT Torzoo VET Dejvický expres VET   (VL4C)
Čt 23.6.11 19:30 ARIT Klikaři FC Suchdol sabres B   (HL8H)
Čt 23.6.11 20:45 ARIT Spirit bar FC B Fugas CF A   (HL4C)

25. 6. 11 11:15 zzZARUB Těžká demence Integrita Jinonice 11. 1:2 (0:0)
Hotový koncert ve spalování brankových příležitostí, štěstí se usmálo na hosty. Pavol Štofej
Těžká demence Integrita Jinonice
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Martin Horník, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Ondřej Vokurka vs Jan Kotrč – Jan Beneš, Pavel Beránek, Jan Hrabě, Jan Matějka, Dominik Šaržík, David Tampier
50. Jan Bárta 56. Dominik Šaržík
60. Jan Beneš
11. 6. 11 08:45 ZAK Sen Černý Most II PG Těžká demence 10. 0:1 (0:1)
Utkání hrané ve svižném tempu se zaslouženým vítězstvím hostí.
Sen Černý Most II PG Těžká demence
Tomáš Kebísek – Vlastimil Datko, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Tomáš Kafka, Michal Koščo, Michal Muž, František Turek, Ivan Vilímek vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Martin Horník, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Petr Sládek, Ondřej Vokurka
27. Ondřej Vokurka
4. 6. 11 08:45 P2 Těžká demence Torpedo Barrandov 9. 0:0 (0:0)
Nezáživné utkání plné osobních soubojů. Marek Hladík
Těžká demence Torpedo Barrandov
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Ondřej Vokurka vs Tomáš Krucký – Michal Levora, Radek Levora, Jaroslav Novák, Ondřej Novák, David Ponert, Petr Šístek, Milan Vondrášek
28. 5. 11 10:00 TEMPO Tycho de Brahe FC A Těžká demence 8. 3:1 (0:1)
Utkání bylo po většinu hry v režii hostů, avšak domácí si nakonec permanentní střelbou z každé pozice vydobyli již poměrně nečekané vítězství. David Průša, Petr Vinecký
Tycho de Brahe FC A Těžká demence
Bohumil Karafiát – Petr Ježek, Jiří Matzner, Aleš Netolický, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Martin Stárek vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Ondřej Vokurka
52. Jiří Matzner
57. Martin Stárek
59. Petr Ježek
24. Petr Košťál
21. 5. 11 11:15 ZAK Ross Crock Těžká demence 7. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání plné obratů. Hosté měli nevhodné poznámky k rozhodčímu. Roman Váňa, Petr Zach
Ross Crock Těžká demence
Petr Hájek – Iveta Butorová, Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Michal Jašpr, Daniel Kraft, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Tomáš Přibyl, Jan Sočava vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Martin Horník, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Ondřej Vokurka
21. Michal Jašpr
52. OG
55. Tomáš Přibyl
27. Matěj Kracík
42. Martin Horník
13. 5. 11 20:45 MIKU2 Těžká demence Pivní pohoda AC 6. 0:2 (0:1)
Ostrý zápas rozhodla střelecká potence jediného hráče. Domácí byli Pohodě důstojným soupeřem, na remízu ale nedosáhli.
Těžká demence Pivní pohoda AC
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Horník, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Petr Sládek, Ondřej Vokurka vs Michal Pastorek – Matúš Drábik, Radek Dvořáček, Martin Frencl, Mariusz Gongola, Jan Hrnčář, Václav Krch, Martin Krčmář, Robert Kufa, Pavel Šebek
21., 60. Radek Dvořáček
6. 5. 11 20:45 MIKU2 Libeň SK A Těžká demence 5. 5:5 (3:2)
Rychlé a bojovné utkání se zaslouženou remízou.
Libeň SK A Těžká demence
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Pavel Mančař, Pavel Matyáš, Tomáš Minarovič, Jiří Písek, Martin Pivoňka, Petr Řezníček vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál
60. Pavel Korček
30. 4. 11 10:00 P1 Těžká demence Hosthunters 4. 2:2 (0:2)
V první půli se dvakrát prosadili lepší hosté, ve druhé přebrali iniciativu domácí a zaslouženě vyrovnali. Tomáš Autrata, Josef Fárka
Těžká demence Hosthunters
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Horník, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Petr Sládek, Ondřej Vokurka vs Filip Kolár – Martin Adámek, Michal Čermák, Jan Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Radek Zaoral
35. Ondřej Vokurka
49. Petr Sládek
37 Ondřej Vokurka 13. Jan Červenka
26. Michal Čermák
51. Milan Mařík
58. Martin Adámek
15. 4. 11 19:00 STER1 Eukaryota 2.LKW Těžká demence 3. 3:4 (1:2)
Utkání nepostrádalo dramatičnost, fotbal se hrál ve svižném tempu a ve vedení se prostřídaly oba týmy. Nakonec vyhráli šťastnější hosté gólem v poslední minutě. Martin Flegr
Eukaryota 2.LKW Těžká demence
Milan Pick – Jozef Borčin, Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Michal Kupsa, Michal Pešek, Michal Příbaň, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Horník, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Sládek, Ondřej Vokurka
1., 50. Miroslav Jančok
55. Michal Příbaň
17. Martin Horník
26., 60. Jan Bárta
35. Pavel Korček
9. 4. 11 15:00 HANSP Těžká demence Dejvický expres 2. 2:1 (1:0)
Vyhecované utkání se zajímavou zápletkou. Hosté hráli věrni svému zvyku od začátku dost na hraně a tak o emoce nouze rozhodně nebyla. První půle byla herně vyrovnaná, gól ale dala jen Demence, navíc Expres přišel po smolné srážce ve vápně o brankáře. Po pauze domácí přidali další gól a mohli si v klidu hlídat výhru, kdyby ovšem Kracíka nepopadl amok, který ho odeslal pod sprchy o dvacet minut dříve a jeho kamarádům notně zavařil. Expres ale dokázal z dlouhé přesilovky vytěžit pouze jediný gól, jinak si na výborně chytajícího gólmana Demence nepřišel. Domácí nakonec těsnou výhru s vypětím všech sil uhájili. Duben
Těžká demence Dejvický expres
Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Horník, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Ondřej Vokurka vs Michal Dobiáš – Lukáš Chvátal, Jan Macek, Martin Podařil, Martin Savčenko, Ivan Skoumal, Kamil Veselý, Radomil Žďárský
10. Pavel Korček
39 Matěj Kracík 45. Martin Savčenko 39. Radomil Žďárský
45. Jan Macek
2. 4. 11 10:00 ZAK 64! FC Kobylisy A Těžká demence 1. 3:4 (2:1)
Pohledný fotbal z obou stran jako na houpačce. Poločas vyhrály Kobylisy, ale po šedesáti minutách se radovala Těžká demence. Jiří Lukášek, Petr Bakos
64! FC Kobylisy A Těžká demence
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Martin Horník, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Petr Sládek, Ondřej Vokurka