Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 25.6.11 | 11:15 | zzZARUB | Těžká demence Integrita Jinonice | 11. | 1:2 |
So 11.6.11 | 08:45 | ZAK | Sen Černý Most II PG Těžká demence | 10. | 0:1 |
So 4.6.11 | 08:45 | P2 | Těžká demence Torpedo Barrandov | 9. | 0:0 |
So 28.5.11 | 10:00 | TEMPO | Tycho de Brahe FC A Těžká demence | 8. | 3:1 |
So 21.5.11 | 11:15 | ZAK | Ross Crock Těžká demence | 7. | 3:2 |
Pá 13.5.11 | 20:45 | MIKU2 | Těžká demence Pivní pohoda AC | 6. | 0:2 |
Pá 6.5.11 | 20:45 | MIKU2 | Libeň SK A Těžká demence | 5. | 5:5 |
So 30.4.11 | 10:00 | P1 | Těžká demence Hosthunters | 4. | 2:2 |
Pá 15.4.11 | 19:00 | STER1 | Eukaryota 2.LKW Těžká demence | 3. | 3:4 |
So 9.4.11 | 15:00 | HANSP | Těžká demence Dejvický expres | 2. | 2:1 |
So 2.4.11 | 10:00 | ZAK | 64! FC Kobylisy A Těžká demence | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tycho de Brahe FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 30:23 | 17 |
2. | 64! FC Kobylisy A | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:20 | 14 |
3. | Dejvický expres | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:25 | 13 |
4. | Hosthunters | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:19 | 13 |
5. | Libeň SK A | 11 | 4 | 3 | 4 | 36:31 | 11 |
6. | Pivní pohoda AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:25 | 11 |
7. | Torpedo Barrandov | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:22 | 11 |
8. | Těžká demence | 11 | 4 | 3 | 4 | 22:24 | 11 |
9. | Sen Černý Most II PG | 11 | 2 | 3 | 6 | 13:27 | 7 |
10. | Integrita Jinonice | 11 | 7 | 2 | 2 | 40:27 | 6 |
11. | Ross Crock | 11 | 1 | 0 | 10 | 13:47 | 2 |
12. | Eukaryota 2.LKW | 11 | 2 | 1 | 8 | 26:45 | -5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 1.6.11 | 17:00 | HANSP | AG team Spirit bar FC B (HL4C) |
St 1.6.11 | 18:15 | HANSP | Bílý lev CF VET Berger club (VL3B) |
St 1.6.11 | 19:30 | HANSP | Alténa ST Pendula Bona AC (HL6C) |
Čt 23.6.11 | 18:15 | ARIT | Torzoo VET Dejvický expres VET (VL4C) |
Čt 23.6.11 | 19:30 | ARIT | Klikaři FC Suchdol sabres B (HL8H) |
Čt 23.6.11 | 20:45 | ARIT | Spirit bar FC B Fugas CF A (HL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bárta Jan | 11 | 5 |
Bláha Lukáš | 8 | 2 |
Bystřický Adam | 11 | 0 |
Bystřický Tomáš | 6 | 0 |
Horník Martin | 8 | 2 |
Jančo Martin | 11 | 1 |
Korček Pavel | 11 | 5 |
Košťál Petr | 9 | 2 |
Kracík Matěj | 7 | 1 |
Sládek Petr | 5 | 1 |
Vokurka Ondřej | 10 | 3 |