So 18.6.11 08:45 ZAK Torpedo Praclub Boca Seniors   (HL8J)
So 18.6.11 10:00 ZAK SG-II Butovice Atomový veverky A   (HL7F)
Ne 26.6.11 12:30 ZAK Slovan Amatéři Dinamo Praha   (HL6J)
Ne 26.6.11 13:45 ZAK Forejt FC Heliport SK   (HL7K)

19. 6. 11 18:45 DEKAN Notorax AFC Veleslavín Viktoria 11. 5:4 (3:3)
Rozhodčí se k zápasu nevyjádřil a v zápisu navíc chyběly minuty u vstřelených branek.
Notorax AFC Veleslavín Viktoria
Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič vs Josef Jordán – David Hlaváč, David Hösl, Ondřej Jon, Tomáš Konopka, Petr Krichebauer, Roman Krichebauer, Matěj Mlčoch, Petr Pekár, Tomáš Pekár
40. Tomáš Konopka
12. 6. 11 16:15 ZAK My Notorax AFC 10. 3:1 (0:0)
V poklidu hrané utkání s minimem šancí. Domácí byli o něco fotbalovější.
My Notorax AFC
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Jan Chládek, Robert Grande, Karel Helman, Martin Žofka, Michal Žofka vs Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič
52. Karel Helman
54. Michal Žofka
60. Tomáš Bělíček
43. Tomáš Kro
5. 6. 11 13:45 ZAK Notorax AFC Manchlastr FC 9. 3:8 (1:2)
Počáteční převahu Notoraxu naprosto vymazal druhý poločas. Daniel Kopic, Petr Orlowski
Notorax AFC Manchlastr FC
Michal Nesměrák – Marcel Cicman, Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič vs Matěj Veselý – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Marek Filko, Vojtěch Přeučil, Patrik Ryba, Jakub Tichý
28., 32. Petr Dvořák
58. Tomáš Kro
12., 45., 56. Matěj Veselý
29. Jakub Tichý
39., 47., 49. Vojtěch Přeučil
54. Petr Bejček
29. 5. 11 16:15 ZAK R.I.P. A Notorax AFC 8. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, spravedlivá remíza.
R.I.P. A Notorax AFC
Michal Němec – Ondřej Hampl, Martin Hoidar, Martin Horyna, Michal Kočí, Jan Linhart, Tomáš Paul, Jakub Roček, Michal Špíšek vs Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič
47., 50. Ondřej Hampl 18. Tomáš Kro
58. Petr Dvořák
22. 5. 11 16:15 ZAK Notorax AFC Améby AFC A 7. 1:4 (0:1)
Vyhrálo lepší mužstvo. Luděk Šístek, Radek Levora
Notorax AFC Améby AFC A
Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič vs Karel Jindřichovský – Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska
32. Tibor Rezdovič 2 Martin Pěchota 12., 38. Pavel Voska
34., 60. Michal Šorf
15. 5. 11 18:45 ZAK Debakl FC Notorax AFC 6. 4:0 (1:0)
Jednoznačný zápas, ve kterém vyhráli lepší hráči Debaklu.
Debakl FC Notorax AFC
Luboš Valent – Jiří Horský, Milan Knotek, Tomáš Repaský, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Martin Valent, Miloslav Vašák vs Jaroslav Sysel – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Jiří Němeček, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič
14. Tomáš Repaský
36., 42. Miloslav Vašák
57. Jan Šuráň
8. 5. 11 16:15 ZAK Notorax AFC Sokol Vysočany C 5. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání. Pět minut před koncem neproměnil Notorax penaltu a přišel trest v podobě vyrovnání ze 60. minuty.
Notorax AFC Sokol Vysočany C
Jaroslav Sysel – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Michal Nesměrák, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič vs Jiří Vyhnánek – Petr Bakos, Martin Boháček, Marek Grundza, Petr Kubát, Jan Růžička, Martin Vaňourek
20., 35. Petr Dvořák 49., 59. Petr Kubát
1. 5. 11 18:45 P2 s.Oliver A Notorax AFC 4. 1:5 (0:1)
Bojovné utkání, kde byl především o tvořivého hráče Rezdoviče lepší tým Notorax. Tomáš Kougl, Tomáš Horák
s.Oliver A Notorax AFC
Tomáš Vlček – Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Martin Valenta, Václav Venclík, Erich Wolny vs Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič
58. Erich Wolny 2 Václav Venclík 3., 43. Petr Dvořák
34., 47. Tibor Rezdovič
52. Martin Pěchota
25. 4. 11 16:15 ZAK Notorax AFC Real Sharks 3. 2:1 (1:0)
Hrál se pohledný a svižný fotbal a to díky oběma týmům. Ačkoli si více šancí vypracovali hosté, nejtěsnější výhru slavili šťastně domácí.
Notorax AFC Real Sharks
Jaroslav Sysel – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Michal Nesměrák, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič vs Jakub Slováček – Jiří Křemen, František Kříž, Martin Lenský, Lukáš Matoušek, Michael Mráz, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jaroslav Ondráček, Denis Wanča
9. Petr Dvořák
58. Pavel Kunst
47 Petr Kuna 59. OG
10. 4. 11 16:15 ZAK Half and Half FC Notorax AFC 2. 7:3 (2:1)
Domácí se velmi rychle dostali do vedení, hosté postupem času vyrovnali hru a na začátku druhé půle i skóre. Měli i obrovskou šanci jít do vedení, ale neproměnili penaltu. Poté zaúřadoval nejlepší hráč na hřišti Dedaj a hattrickem rozhodl zápas. Vít Pecka, Jiří Allram
Half and Half FC Notorax AFC
Jaroslav Suk – Luidj Dedaj, Leka Domdjoni, Vasilis Jalauzidis, Miroslav Kopecký, Roman Ptáčník, Ioannis Tsirimpasis, Alexandros Tziokas, Ioannis Tziokas, Nikolaos Tziokas vs Jaroslav Sysel – Petr Dvořák, Tomáš Kro, Petr Kuna, Pavel Kunst, Michal Nesměrák, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič