Út 29.3.11 17:00 BECH Rokoska VET B Premiéra TV   (VL4A)
Út 29.3.11 18:15 BECH Gambrinus VH VET Kulišáci CF VET   (VL1A)
Út 29.3.11 19:30 BECH Daltonové VET Starci na chmelu A   (VL3B)
Út 14.6.11 18:15 BECH Defect Kulišáci CF VET   (VL1A)
Út 14.6.11 19:30 BECH Premiéra TV Hvězda VAB F.C.   (VL4A)
Út 14.6.11 20:45 BECH Starci na chmelu B Don Giovanni VET   (VL4A)

22. 6. 11 20:45 MIKU2 Ontosport Merck stars 11. 1:3 (1:2)
Vyrovnaný zápas bez faulů zvítezili šťastnější Merck stars. Adam Boruta, Jaroslav Koláček
Ontosport Merck stars
Václav Novák – Michal Brenner, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda vs Ivan Kašpar – Pavel Fuchs, Michal Janků, Jiří Javornický, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
20. Michal Svoboda 23. Zdeněk Krejčí
25. Petr Sršeň
43. Pavel Fuchs
15. 6. 11 20:45 MIKU3 Emperators Ontosport 10. 1:5 (1:3)
Zápis nedodán, zjištěny pouze částečné údaje.
Emperators Ontosport
Přemysl Beneš – Martin Čechovič, David Hejra, Martin Janouch, Lukáš Mrňavý, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška vs Miloš Jirák – Michal Brenner, Pavel Kahoun, Karel Novák, Václav Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda
15. OG 10., 20., 30., 40., 50. OG
8. 6. 11 17:00 HANSP Ontosport Cerveza 18.FC 9. 4:0 (0:0)
Utkání bylo ovlivňováno faktem, že hosté hráli celý zápas pouze se čtyřmi hráči v poli. Domácí sice tlačili, ale byl to takový tlak bez střel a bez nápadu. Nakonec z toho vzešel gól v 51. minutě a po tomto gólu se unavení hosté složili a inkasovali ještě třikrát.
Ontosport Cerveza 18.FC
Zdeněk Novák – Michal Brenner, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Michal Svoboda vs Jiří Pondělíček – David Levý, Ondřej Levý, Jakub Novotný, Marek Schneeweis
50., 56. Michal Svoboda
55. Karel Novák
57. Zdeněk Novák
1. 6. 11 20:30 METE1 Banditi z Palmovky Ontosport 8. 3:1 (2:0)
Jasná záležitost.
Banditi z Palmovky Ontosport
Radek Fischer – Libor Chromik, Zdeněk Fusek, Jaroslav Hrabálek, Tomáš Kuběna, Libor Mohyla, Aleš Strach vs Václav Novák – Michal Brenner, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda, Jiří Žák
6. Tomáš Kuběna
20. Libor Chromik
56. Jaroslav Hrabálek
37 Radek Fischer 59. Karel Novák
25. 5. 11 19:30 MIKU3 Ontosport Alténa ST 7. 6:1 (3:1)
Pohledné utkání s množstvím šancí. Rozhodla větší dravost a fotbalovost. David Motl, Jakub Motl
Ontosport Alténa ST
Václav Novák – Michal Brenner, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda vs Jaromír Kaplan – Vladimír Hladil, Vladimír Mrázek, Jakub Novák, Martin Ouředníček, Josef Šupák, Michal Urbánek
15. Miloš Jirák
22., 29., 45. Karel Novák
38. Michal Brenner
46. OG
20. Josef Šupák
11. 5. 11 18:15 BECH Czech line Ontosport 6. 4:5 (2:3)
Utkání jednoho střelce, plné branek a hezkých momentů. Mladší a aktivnější kádr Czech line vyvíjel na soupeřící Ontosport neustále nepříjemný nátlak, ale poctivá defensiva a nebezpečné protiútoky týmu Ontosport nedokázali překonat. Jasná výhra pro Ontosport. Svoboda
Czech line Ontosport
Radek Csik – Jakub Fišer, Petr Jirka, David Křížek, Jiří Loda, Milan Salavec, Stanislav Smeták, František Stránský, Silvestr Svoboda vs Michal Brenner – Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda, Jiří Žák, Jan Zdich
20., 26. Jakub Fišer
32., 59. David Křížek
9., 23., 25., 45., 50. Karel Novák
4. 5. 11 19:45 HRAB2 Ontosport River lejt B 5. 5:3 (4:2)
V úvodu utkání se předvedly obě obrany několika komickými vložkami, zatímco dopředu se týmům naopak dařilo. Do vedení šli hosté, ale díky jejich děravé obraně a šikovnému útočníkovi domácích se vývoj zápasu otočil. Po přestávce se výkony obran zlepšily a až kontaktní gól v poslední minutě utkání zdramatizoval. Hosté pak inkasovali do prázdné branky při jejich pokusu o "power play". Michal Vrátný, Vojtěch Noha
Ontosport River lejt B
Pavel Kahoun – Michal Brenner, Miloš Jirák, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda, Jiří Žák vs Jan Lőbl – Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán
16., 24. Michal Svoboda
23. Jiří Žák
29., 60. Karel Novák
9., 25. Tomáš Nulíček
60. Jiří Semotán
27. 4. 11 19:00 P2 Black mamba IBD Ontosport 4. 3:1 (1:1)
Zpočátku vyrovnané utkání hrané v korektním duchu. O výhře mužstva Black mamba IBD rozhodlo zaváhání jinak bezchybného brankáře soupeře. Matouš Rous, Bohuslav Staněk
Black mamba IBD Ontosport
Tomáš Mašek – Jiří Bláha, Petr Cagášek, Jan Dörfl, Daniel Hovorka, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Thomas Lundák vs Miloš Jirák – Michal Brenner, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda, Jiří Žák, Jan Zdich
7. Thomas Lundák
41. Jiří Bláha
44. Jan Dörfl
30. Jiří Žák
20. 4. 11 19:30 HANSP Ontosport Pendula Bona AC 3. 2:5 (0:1)
Vyrovnané utkání plné šancí na obou stranách. Hostující tým skvěle držel brankář. Pendula o svém vítězství rozhodla čtyřmi brankami během sedmi minut ve druhém poločase.
Ontosport Pendula Bona AC
Michal Brenner – Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Michal Svoboda, Jiří Žák vs Ladislav Král – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Tomáš Nykl, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Tomáš Zeman, Václav Zrno
45. Pavel Kahoun
46. Karel Novák
14. Tomáš Pavlíček
35. Tomáš Zeman
37., 42. Štěpán Mentberger
40. Václav Zrno
13. 4. 11 20:45 DEKAN Uličníci FC Ontosport 2. 4:5 (3:2)
Vcelku vyrovnané utkání. Domácí dali pár šťastných gólů a tím zdramatizovali utkání. V závěru ukázali větší tlak hosté a v poslední minutě rozhodli. Karel Klíma, Jiří Philipp
Uličníci FC Ontosport
Tomáš Matuna – Ondřej Havlas, Martin Hruban, Tomáš Kresl, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Pospíšil, Petr Šigut, Jan Vetyška vs Karel Novák – Michal Brenner, Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Zdeněk Novák, Michal Svoboda, Jiří Žák
10. Ondřej Havlas
19. Tomáš Kresl
24. Martin Hruban
32. Petr Pospíšil
49 Jan Vetyška 9., 44., 56., 60. Karel Novák
25. Michal Svoboda
6. 4. 11 18:15 MIKU3 M - Bubo A Ontosport 1. 1:2 (0:1)
Ontosport neměl nikoho na střídání a byl pod stálým tlakem, který však nebyl nic platný. Zápas rozhodla hvězda utkání Novák. Martin Loužecký, Jiří Jakeš
M - Bubo A Ontosport
František Roub – Jan Bartoň, Ondřej Bílý, Manuel Fernandez, Jan Kaše, Filip Kirchberger, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Pavel Šálek vs Michal Brenner – Miloš Jirák, Pavel Kahoun, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jiří Žák