12. Hajdaláci z Masné 18 FK 11 3 0 8 23:45 0

Po 18.4.11 17:45 STER3 Blue devils Ikebara   (HL7D)
Po 18.4.11 19:00 STER3 Tramway FC Pirelli   (HL6A)
Po 18.4.11 20:15 STER3 Vozovna Motol FC Ratajski démoni   (HL8A)
Čt 12.5.11 18:15 MIKU3 VŠSK MFF UK B F.C.K.   (HL5E)
Čt 12.5.11 19:30 MIKU3 Rarach FC Hlavonožci na niti FC   (HL8F)
Čt 12.5.11 20:45 MIKU3 Sváteční mančaft Neumann S.K.   (HL7D)

15. 6. 11 18:15 zzZARUB Pigs FC 1.FC Holešovice 11. 0:2 (0:2)
Utkání ovlivnil rychlý gól hostů. Po změně stran domácí vystřídali brankáře a obrana se stala rázem hůře dobyvatelnou. Bohužel střelecká impotence domácích na světelné tabuli své číslo už nezměnila. Petr Douša, Martin Kopečný
Pigs FC 1.FC Holešovice
Zbyněk Hrdina – Michal Kaucký, Jakub Marek, Ondřej Marek, Theodor Šamalík, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Tomáš Jedlička, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr
4., 25. Ondřej Sopr
8. 6. 11 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Pigs FC 10. 6:2 (4:1)
Jednoznačný zápas, kde domácí byli od začátku do konce lepší a zaslouženě zvítězili. Z jejich souboru vynikal hlavně hráč Kupský, který vstřeli tři branky.
Hráč Kupský ještě není zanesen v systém, a proto jsme museli prozatím jeho tři branky zapsat kapitánovi mužstva. Pozn.red.
Hajdaláci z Masné 18 FK Pigs FC
Milan Huňát – David Barcal, Jan Hrdlička, Miroslav Sachl, Tomáš Šťastný, Roman Zajíc vs Václav Svatoch – Jindřich Dlouhý, Michal Kaucký, Ondřej Marek, Jiří Veškrna, Martin Zbránek
4. Jan Hrdlička
5., 45., 52. Miroslav Sachl
21., 23. Roman Zajíc
8. Jiří Veškrna
55. Michal Kaucký
31. 5. 11 19:30 zzPANK2 Pigs FC ALT 1.AK 9. 0:2 (0:1)
V 1.půli se zápas odehrával v duchu poklidného zápasu, ale v půli druhé začali hráči Pigs vše zbytečně komentovat a taky faulovat. Jejich nervozity využili hosté ve svůj prospěch. Jakub Stryja, Ladislav Stodulka
Pigs FC ALT 1.AK
Theodor Šamalík – Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch vs Tomáš Hála – Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Ivan Laškovský, Michal Peikert, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Michal Vítek
40 Miroslav Slivenecký 10., 36. Michal Vítek 40. Jaroslav Čejka
47. Ondřej Sirko
25. 5. 11 18:30 HRAB1 V.I.P. Pigs FC 8. 5:2 (3:2)
Zápas, kde více brankových příležitostí neznamenalo potřebné vítězství. Více ze hry měl tým Pigs FC, ale i díky výborné práci obou brankářů (v každé půli jiný) si výhru připsalo soupeřící mužstvo V.I.P. David Kupr, Jiří Rousek
V.I.P. Pigs FC
Martin Plodr – Petr Ctibor, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, David Pecha, Miloslav Švarc, Tomáš Vít vs Theodor Šamalík – Michal Kaucký, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch
14., 20., 42., 53. Petr Ctibor
24. Tomáš Hájek
10. Ondřej Marek
14. Václav Svatoch
17. 5. 11 18:30 SCBEC Pigs FC s.Oliver B 7. 3:2 (2:1)
Domácí zaslouženě vyhráli a to ještě nevyužili několik vyložených příležitostí. Martin Kovář, Karel Březina
Pigs FC s.Oliver B
Theodor Šamalík – Michal Kaucký, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Jiří Veškrna vs Tomáš Vlček – Lukáš Bílek, Petr Kunze, Lukáš Laksar, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Václav Švestka, Jakub Táborský, Petr Vlček
12., 16. Jakub Marek
35. Ondřej Marek
22. Tomáš Vlček
45. Lukáš Laksar
10. 5. 11 20:45 ARIT VŠSK MFF UK C Pigs FC 6. 1:3 (0:1)
Hosté po vyrovnání dvěma góly uklidnili hru a až do konce měli zápas pod kontrolou, i když domácí bojovali až do samotného závěru. Petr Škeřík, Jaroslav Šmiták
VŠSK MFF UK C Pigs FC
Jan Záruba – Svatopluk Chalupa, Ivan Jankovič, Ondřej Kouklík, Petr Lukeš, Tomáš Pintér, Matěj Ryston, Jan Salava, Michal Vališka, Marek Zelc vs Zbyněk Hrdina – Jakub Marek, Ondřej Marek, Theodor Šamalík, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch
37. Petr Lukeš 5. Jakub Marek
38. Ondřej Marek
39. Miroslav Slivenecký
4. 5. 11 19:30 MIKU1 Medvídkova tlapička Pigs FC 5. 4:0 (1:0)
Dobré utkání v režii Tlapičky.
Medvídkova tlapička Pigs FC
Jiří Holeček – Martin Čepelka, Daniel Dvořák, Vojtěch Kühn, Petr Lacina, Jakub Němeček, Václav Praský, František Šimák vs Theodor Šamalík – Jindřich Dlouhý, Michal Kaucký, Jakub Marek, Ondřej Marek, Michael Štěpánek, Václav Svatoch, Martin Zbránek
18. Petr Lacina
44., 54. Vojtěch Kühn
47. František Šimák
27. 4. 11 17:00 BECH Pigs FC Nightmare Team 4. 7:4 (1:2)
Do poločasu vyrovnané utkání. Po přestávce však jasně dominovalo mužstvo Pigs FC a zaslouženě vyhrálo. Karel Brzek, Roman Šejda
Pigs FC Nightmare Team
Václav Svatoch – Jindřich Dlouhý, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek vs Martin Hauft – Roman Čadek, Petr Čihák, David Krejča, Miroslav Kudrna, Adam Linek, Ondřej Mráček, Jan Pichner, Kristian Zradička
42. David Krejča
20. 4. 11 19:00 STER1 Kamberský pípy Pigs FC 3. 1:2 (0:1)
Začátek utkání se odehrál  uprostřed hřiště, postupem času se začaly oba celky dostávat do vyložených šancí. Po první vstřelené brance se hra zrychlila a tempo zůstalo až do konce. Výsledek odpovídá průběhu na hřišti. Václav Stodulka, Jakub Stryja
Kamberský pípy Pigs FC
Daniel Herold – Stanislav Balík, Lukáš Javorský, Pavel Javorský, Milan Jechoutek, Stanislav Kubů, Petr Moravec, Pavel Otradovec, Petr Svozil vs Theodor Šamalík – Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch, Jiří Veškrna
48. Petr Svozil 29. Václav Svatoch
42. Jiří Veškrna
6. 4. 11 18:45 ARIT Pigs FC Inter Mokušle 2. 1:8 (0:6)
Jasné utkání ve prospěch týmu Inter Mokušle, již v první minutě se ujali vedení, které po zbytek zápasu pouze navyšovali. Kohout, Bouzid
Pigs FC Inter Mokušle
Theodor Šamalík – Jakub Marek, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch, Martin Zbránek vs Rudolf Růžek – Adriano Brugioni, Marek Klokočka, Ondřej Lukeš, Luděk Pícha, Ondřej Veselý, Karel Vohánka
57. Jakub Marek 1. Marek Klokočka
1., 3., 32. Ondřej Veselý
15. Adriano Brugioni
16. Karel Vohánka
30. Ondřej Lukeš
55. Luděk Pícha
30. 3. 11 19:00 STER2 Hulla hulla FC Pigs FC 1. 1:2 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém měli hosté o chloupek více štěstí. Nutno vyzdvihnout výkony obou gólmanů.
Hulla hulla FC Pigs FC
Zdeněk Svěrkoš – Martin Hajný, Lukáš Harazin, Jaroslav Kašpar, Miroslav Orság, Marek Vojtíšek vs Václav Svatoch – Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Jiří Veškrna