Alexej TsarevAndrei Balasel, Mihai Balasel, Igor Efimov, Alisher Kereibayev, Volodymyr Koturko, Eduard Leganov, Antonio Sanasi, Vadym Shmyrko, Alexander Sinyushkin vs Jiří Barták – Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, Roman Pytlíček, Jiří Škoda
11. 6. 11 10:00 zzZARUB Xichties FC Rychlá rota 10. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, které moc podívané nenabídlo. Marek Král
Xichties FC Rychlá rota
Jiří Barták – Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Tomáš Kořízek, Roman Pytlíček, Jiří Škoda vs Michael Hrnčíř – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Lukáš Hrnčíř, Martin Hrnčíř, Vojtěch Raiman, Vladimír Škaloud
1. Jiří Škoda 2. Vladimír Škaloud
4. 6. 11 10:00 ZAK Guaraní Xichties FC 9. 4:2 (3:0)
První půli jasně vyhráli Guaraní, po přestávce hosté zpřesnili hru a byli blízko vyrovnání. Jan Fiala, Lukáš Fiala
Guaraní Xichties FC
Jorge Sebastian Riquelme Salinas – Vicente Paul Baez Mendez, Francisco González Britos, Alcides Gabriel Grance Valiente, Alois Antonin Hilgert Delgado, Jakub Polanecký, Dušan Trembecký, Víctor Vicente Vargas Benítez, Juan José Zamphirópolos vs Jiří Barták – Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, Tomáš Kořízek, Roman Pytlíček, Jiří Škoda
3., 14. Jakub Polanecký
12. OG
59. Francisco González Britos
46. Přemysl Dvořák
56. Tom Jankovec
28. 5. 11 08:45 zzZARUB Xichties FC Liboc united 8. 3:1 (0:0)
Pěkný a důrazně hraný zápas přinesl několik šancí už v prvním poločase,  ovšem poločasový výsledek byl bezbranková remíza. Ve druhé půli se týmy začaly prosazovat. Domácí v závěru dvěma góly rozhodli o výsledku. Lukáš Lepič, Ivo Kalinovský
Xichties FC Liboc united
Jiří Barták – Luboš Dlouhý, Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, Tomáš Kořízek, Jiří Škoda vs Tibor Szenczi – Daniel Gemza, Kamil Kejř, Robin Král, Ivo Šídlo, Pavel Třeboňák, Aleš Zikmund
49. Josef Kocourek
56. Martin Klimt
58. Přemysl Dvořák
32. Robin Král
22. 5. 11 11:15 ZAK Gee Gee Olive Xichties FC 7. 0:6 k.
15. 5. 11 11:15 zzZARUB Xichties FC Květák 6. 2:4 (1:3)
Čistě hrané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Tým hostů je proměňoval. Tomáš Mach, Michal Košťál
Xichties FC Květák
Luboš Dlouhý – Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Jan Horáček, Martin Klimt, Josef Kocourek, Tomáš Kořízek, Jiří Škoda vs Štěpán Havel – Martin Čech, Vít Havel, Petr Ivasienko, Jan Tesař, Jakub Zálešák
23. Tomáš Kořízek
56. Jakub Horáček
11. Martin Čech
20., 27., 55. Vít Havel
8. 5. 11 08:45 BECH Dropa FC A Xichties FC 5. 7:4 (4:1)
Zajímavé utkání, ve kterém byli domácí důraznější. Kladem byla oboustranně korektní hra.
Dropa FC A Xichties FC
Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček, Martin Vávra vs Jiří Barták – Luboš Dlouhý, Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Jan Horáček, Martin Klimt, Josef Kocourek, Roman Pytlíček
52. Přemysl Dvořák
1. 5. 11 10:00 ZAK Xichties FC Krabice 4. 3:2 (2:1)
Velmi slušné utkání, kde rozhodlo větší štěstí pro domácí.
Xichties FC Krabice
Jakub Horáček – Luboš Dlouhý, Přemysl Dvořák, Tom Jankovec, Martin Klimt, Tomáš Kořízek, Roman Pytlíček, Jiří Škoda vs Jiří Kubín – Martin Dvořák, Pavel Lenfeld, Marek Rytina, Michal Šeda, Karel Vaněk, Petr Zikmunda, Pavel Zvěřina
13. Tomáš Kořízek
19. Přemysl Dvořák
38. Tom Jankovec
26., 55. Michal Šeda
16. 4. 11 08:45 DEKAN Blizzard ZM Xichties FC 3. 1:1 (0:1)
Utkání velice slušné úrovně, bojovné a hrané celkem fér způsobem. Exces vyloučeného hráče byl ojedinělý a jeho týmu se i v oslabení podařilo v poslední minutě zaslouženě vyrovnat. Petr Pekár, Ladislav Šulc
Blizzard ZM Xichties FC
Václav Holenda – Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jan Pospíšil, Jiří Vítek vs Luboš Dlouhý – Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Jan Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, Roman Pytlíček, Jiří Škoda
60. Miroslav Michňa 52 Jan Pospíšil 5. Přemysl Dvořák
10. 4. 11 10:00 KBELY Xichties FC Krabí výměšky FC 2. 6:2 (4:0)
Domácí byli po celý zápas lepší. Hosté se jen těžko smiřovali s nepříznivým stavem a uchylovali se k tvrdé hře. Václav Pavlík, Tomáš Máchal
Xichties FC Krabí výměšky FC
Roman Pytlíček – Luboš Dlouhý, Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Jan Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, Tomáš Kořízek, Petr Sojka vs Ivan Matola – Tomáš Fojtek, Tomáš Förster, Jan Liška, Ondřej Liška, Petr Liška, Pavel Němeček