St 22.6.11 19:00 STER3 TIP IZOL - Homidlo KK Athletico KMF   (HL8E)
St 22.6.11 20:15 STER3 Rumburaci A Weekend Warriors FC   (HL8D)

26. 6. 11 13:45 TEMPO Target FC Borussia Dortšpunt C 11. 7:2 (2:1)
Pohledné utkání, ve kterém zaslouženě vyhráli domácí. Tomáš Rejlek, David Jonáš
Tomáš Martinek – Petr Bulín, Václav Hájek, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas, Martin Řehoř vs Jan Babinec – Jiří Dolejška, Michal Jakubínský, Ladislav Ježek, Michal Košťál, David Mach, Tomáš Mach, Pavel Srb, Libor Štohanzl
53. Petr Bulín
29. David Mach
59. Michal Košťál
19. 6. 11 12:30 zzANG FC 1869 Target FC 10. 1:2 (1:1)
Bojovné utkání. Po vyrovnaném poločase vyhráli hosté šťastým gólem ze závěru utkání. Otomar Sláma, Ivan Moucha
FC 1869 Target FC
Lukáš Doležal – Jakub Čečák, Jiří Ladman, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Jindřich Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, Václav Hájek, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos, Michal Pacas
12. Dalibor Pavlíček 23. Petr Bulín
55. David Haštaba
12. 6. 11 12:30 DEKAN Forejt FC Target FC 9. 0:3 (0:3)
O vítězi bylo rozhodnuto již v první půli, ve druhé si hosté svůj náskok hlídali. Lubomír Pompa
Forejt FC Target FC
Lukáš Werner – Kajetán Bek, Petr Forejt, Vlastimil Jansa, Jiří Košťál, Zdeněk Pekař, Filip Řehoř, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Martin Šrůta vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, Václav Hájek, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos, Michal Pacas
11., 28. Vojtěch Mikeš
29. David Haštaba
5. 6. 11 20:00 HANSP Target FC Ugandská ťava 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
22. 5. 11 12:30 HANSP Rokoska Target FC 7. 8:2 (5:0)
Kvalitní utkání, domácí zaslouženě vyhráli. Jiří Cibelius, Luboš Davídek
Rokoska Target FC
Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Robert Fialka, Milan Havel, Roman Havel, Marek Hybeš, Petr Vydra, Radek Zábal vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos
11., 20. Radovan Dostál
16., 24., 33., 44., 48. Milan Havel
28. Robert Fialka
46. Petr Bulín
55. Marek Olos
13. 5. 11 19:30 STOD Target FC Notorlet Stodůlky 6. 1:0 (1:0)
Utkání rozhodla chyba obrany v úvodu utkání. Nepomohl ani tlak hostů ve druhé půli. Marek Jelínek, Petr Vosmík
Target FC Notorlet Stodůlky
Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos, Michal Pacas vs Josef Šimek – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek, Marek Ždánský
5. Vojtěch Mikeš 14. Pavel Rach
6. 5. 11 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Target FC 5. 0:2 (0:1)
Urputný boj o každý metr hřiště, remíza by byla spravedlivější.
MIFA Fighters FO Target FC
David SvobodaPetr Fišer, Jaroslav Jelen, Jakub Kašpar, Ondřej Kopecký, Michal Kraus, Vojtěch Melichar, Zbyněk Mrózek, Michal Polák vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos, Michal Pacas
5. David Haštaba
60. Marek Olos
1. 5. 11 17:30 zzANG Target FC MoKo 2.FC 4. 1:1 (1:1)
Poklidný průběh zápasu bez větších roztržek. Mírná převaha domácích. Uspokojivý výsledek pro oba celky. David Moc, Tomáš Havlín
Target FC MoKo 2.FC
Michal Pacas – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos vs Vladimír Horálek – Václav Beneš, Miroslav Dotzauer, Tomáš Jakubek, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Radek Josefus, Tomáš Josefus, Daniel Knespl, Pavel Pátecký, Tomáš Stejskal
18. Petr Bulín 21. Radek Josefus
25. 4. 11 16:00 BECH Huntrs Target FC 3. 3:1 (1:0)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Huntrs Target FC
Tomáš Michálek – Jan Beránek, Martin Daňhel, Miloslav Dlabola, Jozef Drábek, Jiří Mařan, Jan Novák, Lukáš Novisedlák, Jindřich Rodovský vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos, Michal Pacas, Martin Řehoř
28., 47. Martin Daňhel
53. Jindřich Rodovský
59. Marek Olos
17. 4. 11 15:00 HANSP Target FC Mestek 97 FC 2. 6:1 (1:0)
Mestek bez střídání podal dobrý výkon, ale ve druhé půli udělal pár chyb, které Target nekompromisně potrestal. Radomil Žďárský
Target FC Mestek 97 FC
Michal Pacas – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Václav Král, Vojtěch Mikeš, Marek Olos vs Oldřich Šára – Ondřej Beran, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Jan Šimek, Lubomír Vidman
25., 39. Vojtěch Mikeš
37. Václav Král
41. David Haštaba
44. Marek Olos
48. Petr Bulín
49. Oldřich Šára
10. 4. 11 13:45 DEKAN Heliport SK Target FC 1. 1:1 (0:1)
I přes viditelnou převahu domácích skončilo utkání remízou. Igor Bondar, Marek Borovička
Heliport SK Target FC
Ondřej Prejzek – Ondřej Fibich, Marek Foglar, Roman Kelnar, Michal Kolář, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Martin Loužecký, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Jiří Velebil vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Václav Král, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas, Martin Řehoř