Pá 13.5.11 19:30 DEKAN Devils of Resslovka Don Giovanni   (HL5E)
Pá 13.5.11 20:45 DEKAN Borussia Dortšpunt C MIFA Fighters FO   (HL7K)
Pá 17.6.11 19:00 P2 Pivojs s.r.o.1.FC Fugas CF B   (HL7E)
Pá 17.6.11 20:15 P2 Batalion 91 A Pyjavíce FK   (HL6F)

23. 6. 11 20:15 P3 No madam ! B Skif 11. 0:12 (0:4)
Jednoznačné vítězství hostů. Lukáš Srb, Kamil Srb
No madam ! B Skif
Tomáš Baier – Pavel Charvát, Petr Dvořák, Petr Kabát, Petr Ležatka, Miroslav Najman, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Michael Novoveský, Aleš Pelikán, Pavel Řezníček, Jaroslav Spejchal, Vítězslav Uhlíř vs Mykola Shokodko – Ivan Babets, Ivan Derda, Ihor Kostyshyn, Roman Mytryuk, Oleg Pidgainyi, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Dmytro Telehaziy
2., 9., 45., 50., 56. Ihor Kostyshyn
16. Dmytro Telehaziy
21., 60. Roman Mytryuk
40. Mykola Popovych
43., 47., 58. Mykola Povarnitsyn
16. 6. 11 20:45 ARIT Skif Los Muchachos 10. 4:2 (0:1)
Vyrovnanné utkání, domácí o své výhře rozhodli ve druhé půli svými proměněnými šancemi. Václav Královec, Pavel Tvaróg
Skif Los Muchachos
Mykola Shokodko – Ivan Babets, Ivan Derda, Ihor Kostyshyn, Dmytro Koval, Ivan Misarosh, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal vs Ondřej Kořínek – Radovan Jakeš, Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Vojtěch Mrázek, Pavel Nulíček, Lukáš Valeš, Jan Vážný, Jan Zikmund
35., 37., 48., 59. Ihor Kostyshyn 3. Jan Zikmund
36. Jan Vážný
9. 6. 11 20:45 ARIT Lazareth Skif 9. 0:7 (0:4)
Měl to být zápas ve stylu kočka a myš, ale prvních 15 minut ukrajinská legie ze Skifu nebyla lepší. Pak ale došlo ke střídání a "mladich" ukázali pravou sílu tohoto týmu, rozpoutali neskutečně běhavý zápas a o vítězi bylo rozhodnuto. Zdeněk Chuchel, Michal Opravil
Lazareth Skif
Lukáš Halfar – Karel Bachrony, Martin Ořešník, Robert Řehák, Nadine Ingrid Weiske, Daniel Žalman vs Ivan Misarosh – Ivan Babets, Ivan Derda, Dmytro Koval, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Roman Pidgaynyy, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Serhyi Pundor, Dmytro Telehaziy
17., 24. Serhyi Pundor
26., 30. Mykola Povarnitsyn
31., 44. Roman Mytryuk
42. Ivan Derda
26. 5. 11 18:15 ARIT Skif Klikaři FC 8. 5:2 (3:2)
Oboustranně bojovné utkání hrané v duchu fair play. Skif svého soupeře lépe řečeno "převálcoval"!
Skif Klikaři FC
Mykola Shokodko – Ivan Babets, Dmytro Koval, Ivan Misarosh, Roman Mytryuk, Roman Pidgaynyy, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Serhyi Pundor, Dmytro Telehaziy vs Adam Čásenský – David Cholenský, Jakub Jirků, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Petr Sýkora
2., 28. Mykola Povarnitsyn
20. Roman Pidgaynyy
48. Mykola Popovych
54. Dmytro Telehaziy
9. David Šimera
12. Petr Malina
19. 5. 11 19:30 zzANG Kamarádi 1.FC Skif 7. 2:7 (1:3)
Vedení se ujali domácí, ale Skif do poločasu vývoj utkání zaslouženě otočil. Ve druhém poločase hosté navyšovali skóre a zaslouženě vyhráli. Otomar Sláma, Jiří Sedláček
Kamarádi 1.FC Skif
Cyril JunasJan Dřevíkovský, Filip Malý, Jan Puci, Jakub Sedláček, Filip Šír vs Mykola Shokodko – Ivan Babets, Dmytro Koval, Ivan Misarosh, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Serhyi Pundor
6., 56. Jan Dřevíkovský 16., 57., 59. Mykola Popovych
25. Mykola Povarnitsyn
27., 46. Roman Mytryuk
40. Vasyl Povarnitsyn
5. 5. 11 20:45 BECH Skif Guinness AC 6. 2:1 (0:0)
Velmi tvrdé a vyrovnané utkání s minimem šancí. Utkání rozhodly dva slepené góly v závěru. Ondřej Sopr
Skif Guinness AC
Mykola Shokodko – Ivan Babets, Ivan Derda, Dmytro Koval, Ivan Misarosh, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn vs Petr Mánek – Daniel Fára, Petr Kain, Miroslav Lerche, Pavel Majringer, Ivo Měšťánek, Martin Musílek, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Jan Zelenka
56. Vasyl Povarnitsyn
58. Mykola Povarnitsyn
34. Miroslav Lerche
28. 4. 11 19:30 ARIT Skif Suchdol sabres B 5. 8:3 (5:3)
Domácí využili početní převahu na lavičce a hosty, kteří nemohli střídat a ve druhé půli jim navíc jeden hráč dohrával se sebezapřením kvůli předchozímu zranění, nakonec jasně přehráli. Aleš Mecner
Skif Suchdol sabres B
Mykola Shokodko – Ivan Babets, Ivan Derda, Ihor Kostyshyn, Dmytro Koval, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal vs Martin Háněl – Jiří Futera, Miloslav Hotovec, Jakub Mechl, Petr Valenta, Václav Valenta
7., 12., 14., 26., 30., 44., 49. Mykola Popovych
52. Vasyl Povarnitsyn
11. Jiří Futera
16. Petr Valenta
29. Jakub Mechl
20. 4. 11 19:00 STER2 GFC Skif 4. 1:9 (0:5)
Jednoznačné utkání, kde byli hosté výrazně lepší. Otakar Ditz
GFC Skif
Svatopluk Šváb – Roman Adamov, Rudolf Albrecht, Jan Horáček, Michal Husák, Jan Kosík, Jaromír Kosík vs Mykola Shokodko – Ihor Kostyshyn, Dmytro Koval, Roman Mytryuk, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal
58. Michal Husák 4., 9. Vasyl Povarnitsyn
6., 25., 41., 43. Ihor Kostyshyn
29., 52. Mykhaylo Pukhal
39. Mykola Povarnitsyn
14. 4. 11 19:30 MIKU1 Skif CFG Suchdol 3. 7:2 (2:1)
Hráči Skifu nastoupili do zápasu s velkým odhodláním, soupeře rychle porazili a mohli směřovat své síly k večernímu zápasu Dynama Kyjev Vojtěch Kliment
Skif CFG Suchdol
Mykola Shokodko – Ivan Babets, Ivan Derda, Ihor Kostyshyn, Dmytro Koval, Ivan Misarosh, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Dmytro Telehaziy vs Luděk Markvart – Libor Bican, Jiří Fejfar, Marián Gál, Ondřej Hlídek, David Krejčí, Jiří Pavlíček
7., 45., 51. Viktor Nihalchuk
29., 43., 49. Ihor Kostyshyn
53. Roman Mytryuk
3., 31. David Krejčí
7. 4. 11 19:15 METE1 Pavana AK A Skif 2. 2:0 (1:0)
Domácí celkem v pohodě zvítězil, ale Skif by si alespoň gól za předvedenou hru zasloužil. Šťástka
Pavana AK A Skif
Miroslav Píška – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Marian Košutek, Zdeněk Kůs, Jan Popelka, Alexandr Runt vs Ivan Misarosh – Ihor Kostyshyn, Dmytro Koval, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Mykola Popovych, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Serhyi Pundor
18. Zdeněk Kůs
50. Tomáš Kostorek
45 Marian Košutek
45 Alexandr Runt
36. Ihor Kostyshyn
45. Roman Mytryuk
31. 3. 11 19:30 MIKU2 Skif Opatoff A K 1. 2:4 (1:2)
Začátek utkání byl velmi vyrovnaný, ale ve druhé půli strhli hosté vedení na svou stranu a soupeře již k ničemu nepustili.