Út 3.5.11 20:45 DEKAN Hells Bells 1.FC Tajfun AC   (HL6D)

19. 6. 11 16:15 HANSP Marná snaha Vixens 11. 10:1 (6:0)
Petr Procházka – Jiří Janeček, Vladimír Lacina, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Kryštof Volf vs Simona Weyrová – Michaela Günterová, Barbora Kábelová, Marie Keilová, Markéta Keilová, Jitka Korchová
25., 32., 52. Miroslav Procházka
27., 40. Kryštof Volf
42. Barbora Kábelová
12. 6. 11 18:45 DEKAN Levá fuska Marná snaha 10. 1:2 (1:1)
Hosté byli lepší. Kdyby se domácí méně věnovali řečím, byli by lepší. Jiří Lhotský ml., Miroslav Klouda
Levá fuska Marná snaha
Lukáš Horváth – Milan Doležal, Jan Fiala, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Štefan Vacek, Jan Vencour vs Petr Kuželka – Jiří Janeček, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad
29. Lukáš Fiala 25. Jiří Sládek
44. Miroslav Procházka
5. 6. 11 18:45 DEKAN Marná snaha F.R.F. mit vocet 9. 3:2 (3:0)
Pohledný zápas rozhodla střelecká pohotovost domácích v prvním poločase. Miroslav Tůma, Stanislav Kasa
Marná snaha F.R.F. mit vocet
Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Kryštof Volf vs Marek Šafr – Karel Dub, Vladimír Janda, Milan Kadlec, Jiří Peterka, Petr Polák, Martin Škapa, Miroslav Venta
3. Jiří Sládek
8. Martin Šejda
15. Kryštof Volf
34. Petr Polák
38. Vladimír Janda
22. 5. 11 18:45 DEKAN Česlo Marná snaha 8. 2:3 (1:1)
Utkání, ve kterém obě strany jen nakopávaly míče. Miroslav Tůma, Luboš Řezníček
Česlo Marná snaha
Vladimír Černák – Milan Bezděk, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Filip Šašek, Tomáš Staněk, Michal Vohánka vs Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Filip Weiss
12. Michal Vohánka
58. Peter Rusňák
15., 47., 60. Miroslav Procházka
15. 5. 11 18:45 DEKAN Marná snaha Blueghost.cz FC 7. 5:3 (2:3)
  Skóre se zajímavě přelévalo ze strany na stranu. Až snaha Marné snahy byla úspěšnější a zvláště v závěru byla lepší a díky tomu zaslouženě zvítězila.
Marná snaha Blueghost.cz FC
Radek Strnad – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Jiří Sládek, Martin Šmoranc, Filip Weiss vs Lukáš Pilka – Martin Dytrych, Vojtěch Mravec, Petr Nádvorník, Jiří Němec, Vojtěch Patočka, Libor Svoboda, Jan Vrubel, Jan Walter
7., 25., 44. Jiří Sládek
35. Miroslav Procházka
54. Filip Weiss
11. OG
16., 29. Vojtěch Patočka
8. 5. 11 18:45 DEKAN Al Ahlí Praha Marná snaha 6. 3:3 (1:0)
Domácí do stavu 2:0 byli lepším týmem, ale pak se uspokojili a přestali hrát. Marná snaha toho využila a za dvě minuty otočila zápas. Domácí ale stihli ještě vyrovnat a to gólman Marné snahy neunesl. Klail
Al Ahlí Praha Marná snaha
Martin Potůček – Martin Endršt, Tomáš Formánek, Daniel Jirkovský, David Jirkovský, Michal Kalina, Tomáš Kalina, Jan Lepič, Lukáš Lepič, Daniel Švigár vs Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Martin Šmoranc, Radek Strnad
57. Petr Procházka
1. 5. 11 18:45 DEKAN Marná snaha Splašený kozy TR 5. 2:10 (1:6)
Domácí nastoupili jen ve čtyřech v poli a proti běhavému soupeři byli bez šance. Voldán
Marná snaha Splašený kozy TR
Petr Procházka – Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Martin Šmoranc, Radek Strnad, Filip Weiss vs Karel Křivánek – Martin Antony, Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Honz, Milan Jiroušek, Vojtěch Kotrba, Lubor Matras, Michael Repetný, Lukáš Tejnor, Štěpán Vršťala
58. Michael Repetný
25. 4. 11 18:45 DEKAN Potíže Marná snaha 4. 1:1 (1:1)
Domácí měli mírně navrch, ale nedokázali vícekrát hostující obranu překonat a tak brali pouhý bod.
Potíže Marná snaha
Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jiří Cipra, Jaroslav Hloušek, Vlastimil Kesner, Jan Nykodým, Ondřej Nykodým, František Přaslička, Jakub Sluka, Jiří Táborský vs Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Jiří Sládek, Martin Šmoranc, Radek Strnad
22. František Přaslička 21. Jiří Sládek
17. 4. 11 18:45 DEKAN Marná snaha Petrovice B 3. 2:1 (0:1)
Petrovice šly do vedení, ale domácí zápas zaslouženě otočili, jelikož hostující brankář spolu s Machovcem na vše nestačili. Do 38.minuty vyrovnané utkání, poté už jasná převaha domácích hráčů.
Marná snaha Petrovice B
Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Filip Weiss vs Radek Stránský – Roman Bouda, Roman Chládek, Pavel Dubský, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Filip Kejzlar, Martin Kozák, Petr Machovec, Radoslav Malysz, Haithem Mutwalli, Martin Prel
38. Pavel Procházka
59. Miroslav Procházka
9. Petr Machovec
10. 4. 11 17:30 P1 Parta AC Marná snaha 2. 4:2 (1:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Tadeáš Antůšek, Matouš Kapek
Parta AC Marná snaha
David Buřínský – Miroslav Buřínský, Marek Csémi, Petr Csémi, Tomáš Laštovička, Stanislav Smola, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák vs Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Jiří Sládek, Radek Strnad, Filip Weiss
27. Marek Csémi
38. Zdeněk Zimovčák
52., 53. Petr Csémi
4. Filip Weiss
45. Miroslav Procházka
3. 4. 11 16:15 DEKAN Marná snaha ONBLACK 1. 3:1 (2:1)
První půle slibovala vyrovnaný zápas. Chvíli před pauzou však hosté polevili v koncentraci a inkasovali z rychlé rozehrávky. Ve druhém poločase byli již domácí lepším týmem a kdyby netrefovali jen tyče, mohli zvítězit i výraznějším rozdílem. Občasné povedené střely hostům likvidoval jistými zákroky domácí gólman. Václav Houška, David Beneš