Ne 10.4.11 12:30 DABLI Faux-pas Pražská hnědka DK 1. 2:2

8. Faux-pas 11 3 3 5 25:26 9
9. Pražská hnědka DK 11 4 1 6 27:37 9
10. Buzuluk Úvaly FC 11 5 2 4 28:19 6
11. Airconquest F.F.C. 11 1 0 10 15:42 2
12. Minor subject 11 0 0 11 0:66 0

Út 5.4.11 17:00 zzJUNI2 Suchá dáseň AC Rošambo   (HL8G)
Út 5.4.11 18:15 zzJUNI2 Vyvolený béčka Pneuservis-Bartoušek   (HL8G)
St 11.5.11 17:00 zzPANK2 Pražský axiom Klika CFA   (HL8F)
St 11.5.11 18:15 zzPANK2 Real Rapids SC Green shock FC   (HL8F)
St 1.6.11 18:30 SCBEC Pražský axiom SP Clif   (HL8F)
St 1.6.11 19:45 SCBEC Rarach FC Les Miserables   (HL8F)

26. 6. 11 20:00 zzNOVOB Minor subject Faux-pas 11. 0:6 k.
19. 6. 11 16:15 zzANG Faux-pas Metro AFK 10. 1:5 (1:2)
Ani hlasitá podpora fanynek domácím k bodu nepomohla, zkušenější Metro si výsledek pohlídalo. Procházka
Faux-pas Metro AFK
Michal Prudil – Jiří Barnet, Frederick Dunn, Adam Havlík, Lukáš Krasz, Jaromír Srba, Tomáš Veselý, Vojtěch Veselý, Tomáš Vlček, Viktor Wanner vs Marian Lukeš – Tomáš Bláha, Martin Jahoda, Stanislav Kopinec, Martin Lukeš, Michal Vácha, Pavel Vak, Petr Valenta
24. Tomáš Veselý 8., 59. Tomáš Bláha
23., 46. Martin Lukeš
37. Martin Jahoda
12. 6. 11 15:00 KBELY Koza znezaneřáděná Faux-pas 9. 0:4 (0:2)
Ze začátku vypadali domácí fotbalověji, lépe kombinovali, ale bohužel byli před brankou zcela neškodní. Hosté byli důraznější a zaslouženě vyhráli. Zdeněk Ryvol, Roman Talkner
Koza znezaneřáděná Faux-pas
Martin Matějka – Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Sehnal, Robert Šenk vs Michal Prudil – Jiří Barnet, Adam Havlík, Lukáš Krasz, Jaromír Srba, Tomáš Veselý, Vojtěch Veselý, Tomáš Vlček
5. Tomáš Vlček
14. Lukáš Krasz
38. Jiří Barnet
50. Adam Havlík
5. 6. 11 18:45 METE1 Faux-pas Hattrick Prosek FC 8. 1:1 (0:1)
Utkání proběhlo v poklidu a dobrém tempu. Zasloužená plichta. Martin Mráz, Martin Kočárek
Faux-pas Hattrick Prosek FC
Michal Prudil – Jiří Barnet, Adam Havlík, Lukáš Krasz, Jaromír Srba, Tomáš Veselý, Vojtěch Veselý, Tomáš Vlček, Viktor Wanner vs Michal Petrásek – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Petr Honka, Marcel Jirák, Patrik Škobis
58. Lukáš Krasz 17. Patrik Škobis
29. 5. 11 15:00 HANSP Gólostroje FC Faux-pas 7. 6:0 (1:0)
Domácí potvrzovali svou dominanci od první minuty, oba týmy dostály svým jménům. Jakub Podlesný, Matouš Pinkava
Gólostroje FC Faux-pas
Jiří Stuchlík – Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Michal Slavíček, Lukáš Vacovský vs Michal Prudil – Adam Havlík, Jaromír Srba, Tomáš Veselý, Vojtěch Veselý, Tomáš Vlček, Viktor Wanner
7. Michal Slavíček
36., 46. Jan Herych
41. Vojtěch Krobot
49. Jan Mádr
50. Lukáš Vacovský
22. 5. 11 13:45 KBELY Faux-pas Golden City FC 6. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání.
Faux-pas Golden City FC
Jiří Barnet – Adam Havlík, Michal Prudil, Jaromír Srba, Tomáš Veselý, Vojtěch Veselý, Tomáš Vlček, Viktor Wanner vs Pravoslav Liška – Filip Bartůšek, Ondřej Batík, Matěj Bronec, Michal Dostál, Ondřej Skoupý, Jáchym Svoboda, Martin Wagenknecht
32. Michal Dostál
46. Martin Wagenknecht
15. 5. 11 16:15 zzNOVOB Faux-pas Sestra Sojka 5. 1:3 (0:1)
Utkání hrané v pomalejším tempu, kde se z vítězství radovalo hůře hrající mužstvo Sestra Sojka. František Dobřanský, Antonín Novotný
Faux-pas Sestra Sojka
Michal Prudil – Adam Havlík, Lukáš Krasz, Jaromír Srba, Tomáš Veselý, Vojtěch Veselý, Viktor Wanner vs Jan Bělonožník – Jan Hlaváček, Ondřej Holubík, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný
59. Tomáš Veselý 12., 41. Michal Vlasák
54. Jiří Výborný
8. 5. 11 16:15 KBELY Buzuluk Úvaly FC Faux-pas 4. 2:2 (0:1)
Spravedlivá remíza byla dosažena jen pár vteřin před koncem zápasu. Benjamin Tůma, Martin Sazma
Buzuluk Úvaly FC Faux-pas
Michal Miko – Karol Blicha, Ondřej Bureš, Milan Cibulec, Matěj Krček, Miloš Martinka, Marco Moles, Michael Řezáč vs Michal Prudil – Adam Havlík, Lukáš Krasz, Jaromír Srba, Tomáš Veselý, Vojtěch Veselý, Tomáš Vlček
39. Miloš Martinka
49. Ondřej Bureš
17. Jaromír Srba
60. Tomáš Vlček
1. 5. 11 16:15 KBELY Faux-pas Airconquest F.F.C. 3. 8:2 (1:1)
Po prvním vyrovnaném poločase přišel uragán domácích, kteří zaslouženě zvítězili. Brankář hostů pochytal ještě spoustu šancí. Petr Kramer, Lukáš Vidner
Faux-pas Airconquest F.F.C.
Michal Prudil – Jiří Barnet, Adam Havlík, Lukáš Krasz, Jaromír Srba, Tomáš Veselý, Vojtěch Veselý, Tomáš Vlček, Viktor Wanner vs Jiří Želechovský – Jiří Bican, Jan Horák, David Hübner, Martin Jeník, Luboš Nouzovský, Jiří Rameš
45. David Hübner
17. 4. 11 16:15 zzZARUB Sananim FC B Faux-pas 2. 3:0 (2:0)
Na 8.ligu velice pohledné utkání, kde byla z obou stran k vidění spousta kombinací. Průběh zápasu velice ovlivnilo zranění jednoho ze šesti hostujících hráčů, který už do druhého poločasu nemohl nastoupit a tak byli hosté nuceni hrát pouze ve čtyřech v poli, čehož domácí naplno využili, zvýšili tempo, zcela ovládli hru a pojistili své vítězství. Tomáš Horvát, Václav Kahoun
Sananim FC B Faux-pas
René Benda – Josef Bartoš, Antonín Beránek, Martin Hakl, Jan Kaňok, Pavol Neupauer, Jiří Ptáček, Jiří Sup, Martin Žejglic vs Tomáš Vlček – Jiří Barnet, Lukáš Krasz, Jaromír Srba, Tomáš Veselý, Vojtěch Veselý
13. Pavol Neupauer
29. Jan Kaňok
59. Jiří Ptáček
10. 4. 11 12:30 DABLI Faux-pas Pražská hnědka DK 1. 2:2 (1:0)
Domácí měli v první polovině převahu a vyjádřili ji dvoubrankovým vedením. Hostům se ale podařilo během dvou minut jejich náskok vyrovnat a i přes snahu obou celků strhnout vítězství v závěru utkání na svou stranu, skončil zápas remízou. Martin Hyža, Tomáš Mihal
Faux-pas Pražská hnědka DK
Jaromír Srba – Jiří Barnet, Frederick Dunn, Lukáš Krasz, Michal Prudil, Tomáš Veselý, Tomáš Vlček, Viktor Wanner vs Lukáš Hála – Petr Blažej, Martin Dvořák, Štěpán Hrabánek, Lukáš Janda, Ondřej Kulhánek, Jaroslav Mencl, Rudolf Miler, Jan Tůma, Jan Válek