Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 27.11.11 | 12:30 | MIKU1 | Lobotomici Sme moc | 11. | 4:4 |
Ne 27.11.11 | 12:30 | MIKU2 | Los Gigoalos Golden City FC | 11. | 4:2 |
Ne 27.11.11 | 12:30 | zzZARUB | Modrý balet B Corleone | 11. | 1:4 |
Ne 27.11.11 | 12:30 | MIKU3 | ONBLACK Buzuluk Úvaly FC | 11. | 2:4 |
Ne 27.11.11 | 12:30 | P3 | Parta AC Blueghost.cz FC | 11. | 5:2 |
Ne 27.11.11 | 12:30 | P1 | Sananim FC B Beton FC | 11. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beton FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 32:15 | 15 |
2. | Modrý balet B | 11 | 7 | 1 | 3 | 24:22 | 15 |
3. | Los Gigoalos | 11 | 5 | 4 | 2 | 28:29 | 14 |
4. | Sananim FC B | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:20 | 12 |
5. | Buzuluk Úvaly FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:28 | 12 |
6. | Parta AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:26 | 11 |
7. | Lobotomici | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:27 | 10 |
8. | ONBLACK | 11 | 5 | 0 | 6 | 24:30 | 10 |
9. | Corleone | 11 | 7 | 4 | 0 | 38:18 | 8 |
10. | Blueghost.cz FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 28:44 | 6 |
11. | Golden City FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 20:26 | 5 |
12. | Sme moc | 11 | 1 | 2 | 8 | 26:43 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 4.9.11 | 10:00 | STOD | Modrý balet B |
So 10.9.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | P3 | ONBLACK |
Ne 11.9.11 | 19:45 | HOSTI | Modrý balet B |
So 24.9.11 | 08:45, 10:00, 11:15 | P3 | Sananim FC B |
So 24.9.11 | 08:45, 10:00, 11:15 | DEKAN | ONBLACK |
Ne 25.9.11 | 10:00, 11:15, 12:30 | STOD | Lobotomici |
Ne 25.9.11 | 13:45, 15:00, 16:15 | TEMPO | Los Gigoalos |
Ne 25.9.11 | 15:00, 16:15 | P2 | Parta AC |
So 1.10.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | P3 | Sme moc |
Ne 2.10.11 | 16:00 | HOSTI | Modrý balet B |
So 8.10.11 | 11:15, 12:30, 13:45 | P3 | Beton FC |
So 15.10.11 | 08:45, 10:00, 11:15 | HOSTI | Sme moc |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Josef Březina | England United FC | 16 |
2. | Jan Gregor | WTF | 12 |
3. | Jiří Němec | Yamato Day 22 | 12 |
4. | Martin Wagenknecht | KáGéčko B | 11 |
5. | David Kobliha | ONBLACK | 10 |
6. | Michal Šafránek | ZAHR 1.FC | 8 |
7. | Jaroslav Kolanda | Přehoř FO | 8 |
8. | Radek Barták | Lobotomici | 8 |
9. | Petr Benda | ZAHR 1.FC | 8 |
10. | Tomáš Zajac | Lobotomici | 8 |
11. | Michal Šejvl | Corleone | 7 |
12. | Petr Csémi | Parta AC | 7 |
13. | Milan Kupsa | Corleone | 6 |
14. | Martin Duha | Horsis heads | 6 |
15. | Jakub Suchopár | Parta AC | 6 |
16. | Josef Kostelecký | Los Gigoalos | 6 |
17. | Josef Bartoš | WTF | 6 |
18. | Zdeněk Zimovčák | Parta AC | 6 |
19. | Miloš Martinka | Buzuluk Úvaly FC | 6 |
20. | David Molinari | Los Gigoalos | 6 |