Ne 23.10.11 15:00 ZAK Sokol V.-Notorax A The Penguins 6:5 B   (HL4F)
Ne 23.10.11 16:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Beerchester United   (HL6L)
Ne 13.11.11 18:45 P3 Arabská R.I.P. A   (HL5B)
Ne 13.11.11 20:00 P3 Lord Mayor Idiot Zelená liška juniors   (HL4F)

1. 12. 11 20:45 MIKU1 Tučňáci SUP B Dehet Old 1.FC SUP 11. 3:2 (0:2)
Hosté se velmi rychle ujali dvoubrankového vedení a po první půli vedli 2:0. Ve druhé půli však domáci rychle snížíli a následně utkání otočili. Trnka
Tučňáci SUP B Dehet Old 1.FC SUP
Jiří Hroník – Arnošt Barták, Petr Hartman, Luboš Rudiš, Vladimír Rychtařík, Jan Vyskočil vs Petr Votruba – Petr Bašus, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jan Rédr, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský
33., 41. Arnošt Barták
44. Petr Hartman
4. Petr Bašus
9. Jindřich Smolík
23. 11. 11 20:15 P1 Buran Buran SUP Tučňáci SUP B 10. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
Buran Buran SUP Tučňáci SUP B
Jiří Akoš – Milan Barták, Zdeněk Barták, Kamil Holý, Michal Stránský vs Vladimír Rychtařík – Arnošt Barták, Petr Hartman, Jiří Hroník
9. 11. 11 18:30 HRAB1 Tučňáci SUP B Apostrophe´FZ 9. 1:3 (1:1)
Ve velmi vyrovnaném zápasu vyhráli díky důrazu v závěru hosté. Jakub Cibulka
Tučňáci SUP B Apostrophe´FZ
Miroslav Šoukal – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Luboš Rudiš, Vladimír Rychtařík, Jan Vyskočil vs Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Jedlička, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Jindřich Unger, Martin Vobecký
9. Arnošt Barták 18., 58. Jindřich Unger
55. Miroslav Přibyl
2. 11. 11 20:45 MIKU3 Agónie FCD Tučňáci SUP B 8. 4:0 (1:0)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil. Po vyrovnaném prvním poločase, kdy měla Agónie sice velkou převahu v držení míče, ale její akce postrádaly překvapení, rozhodla lepší fyzická kondice vítězů. Po třetím gólu Tučňáci už zcela odpadli.
Agónie FCD Tučňáci SUP B
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Pavel Klír, Jan Macháček, David Šulc, Jan Urban, Václav Vávra vs Miroslav Šoukal – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Luboš Rudiš, Vladimír Rychtařík, Jan Vyskočil
10., 36. Michal Hoffmann
47., 49. Jan Macháček
20. 10. 11 19:00 P3 Tučňáci SUP B Betl KFK SUP 7. 1:3 (0:2)
Poklidné utkání ve kterém vyhrál lepší tým. I když domácí ještě zdramatizovali utkání na 1:2, kvalita Betlu nakonec slavila výhru. Ladislav Koucký, Radovan Čertek
Tučňáci SUP B Betl KFK SUP
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Luboš Rudiš, Vladimír Rychtařík vs Petr Petřík – Petr Burian, Jan Chleboun, Jan Filandr, Radomír Hala, Štefan Klíma, Daniel Mareš, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Josef Svatek
42. Luboš Rudiš 24 Luboš Rudiš 13., 22. Jan Chleboun
57. Jiří Mužíček
24. Jiří Prokop
12. 10. 11 19:30 MIKU3 Wyllitým SUP Tučňáci SUP B 6. 2:0 (1:0)
Hosté měli po celý zápas více ze hry, ale nedokázali to přetavit v gól, což se domácím povedlo po brejku dvakrát. Filip Horáček, Tomáš Bohuslávek
Wyllitým SUP Tučňáci SUP B
Pavel Kreuz – Milan Bureš, Roman Cina, Lubomír Dvořák, Václav Maršál, Jiří Růžička, Milan Sivák, Michal Šťastný, Zbyněk Toman, Vladimír Zika vs Vladimír Rychtařík – Arnošt Barták, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Miroslav Šoukal, Jan Vyskočil
16., 48. Milan Bureš
5. 10. 11 18:15 MIKU3 Tučňáci SUP B Veget FC SUP 5. 0:3 (0:2)
Klidné jednoznačné utkání. Kučera
Tučňáci SUP B Veget FC SUP
Jiří Hroník – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Petr Hartman, Pavel Malý, Vladimír Rychtařík, Jan Vyskočil vs Karel Kulhánek – Petr Fišer, Tomáš Fořt, Jiří Holub, Antonín Kühn, Milan Muzika, Eduard Němeček, Pavel Piechula
19., 25. Petr Fišer
51. Tomáš Fořt
22. 9. 11 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Tučňáci SUP B 4. 4:2 (2:0)
Utkání bez závad. Hosté hráli celou dobu zápasu 4+1.
Sokol Vysočany SUP Tučňáci SUP B
Martin Valent – Petr Bednář, Jan Choura, Vratislav Kracman, Ilja Němeček, Pavel Psotta, Miroslav Sirotek, Jan Suhrada, Jan Šuráň, Richard Urban vs Arnošt Barták – Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Vladimír Rychtařík
8. Vratislav Kracman
30., 59., 60. Jan Choura
45. Arnošt Barták
51. Vladimír Rychtařík
15. 9. 11 20:15 P3 Tučňáci SUP B SuperNova L.F.C. 3. 0:4 (0:4)
Průběh utkání v režii hostů. Jan Kůstka, Michal Švára
Tučňáci SUP B SuperNova L.F.C.
Vratislav Arnošt – Arnošt Barták, Petr Hartman, Jiří Hroník, Dušan Malý, Vladimír Rychtařík vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Martin Hůla, Vladimír Lacina, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Václav Žák
21. Pavel Čihák
27. Pavel Soukup
28. Martin Hůla
29. Milan Paclík
1. 9. 11 18:15 KBELY Oblouci 81 AFC SUP Tučňáci SUP B 1. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodlo lepší proměňování šancí v druhé půli. Jan Musel, David Čejka
Oblouci 81 AFC SUP Tučňáci SUP B
Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Vratislav Arnošt – Arnošt Barták, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Vladimír Rychtařík