Čt 31.3.11 19:30 DEKAN Poblióni FC Real TIDE XXL   (HL4C)
Čt 31.3.11 20:45 DEKAN Blesk VK A Speciál Bráník A   (HL6E)
Po 2.5.11 17:00 DEKAN Orion Praha SK B VSK MFF UK Praha VET A   (VL3A)
Po 2.5.11 18:15 DEKAN Dynamit Vršovice Canary FC   (HL8A)

29. 6. 11 19:30 DEKAN Viktoria Bítovská VET A 1.FC RUM 13. 4:1 (1:1)
RUM byl celý zápas jen 4+1, ale vzdoroval velmi statečně. Početní převaha se nakonec projevila.
Viktoria Bítovská VET A 1.FC RUM
Jiří Fiala – Jan Choura, Robert Hlubuček, Zbyněk Hotový, Jan Kreuzer, Martin Petřina, Jan Suhrada vs Luca Gallotti – Pavel Borovička, Pavel Škirda, Roman Suttner, Zdeněk Vojáček
28. Martin Petřina
40., 43. Jan Kreuzer
47. Jan Choura
30. Pavel Škirda
23. 6. 11 17:00 DEKAN 1.FC RUM Jawa - Techno team 12. 5:6 (4:1)
Poklidné utkání. Jindřich Vich, Jiří Vácha
1.FC RUM Jawa - Techno team
Luca Gallotti – Pavel Borovička, Petr Lukáč, Milan Miler, Roman Suttner, Karel Vadlejch vs Vladimír Hora – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Petr Kotlín, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Oldřich Vávra
54. Daniel Rezek
15. 6. 11 19:30 DEKAN Estudiantes VET B 1.FC RUM 11. 3:2 (3:0)
Estudiantes ovládli první poločas a v klidu šli za vítězstvím, ale hráli bez střídání a toho RUM málem dokázal využít. Slušná úroveň zápasu. Jiří Sudek, František Kyclt
Estudiantes VET B 1.FC RUM
Jaroslav Žára – Vilém Hodulák, Miroslav Kalvas, David Nekvasil, Miloš Princ, Robert Urban vs Pavel Škirda – Pavel Borovička, Luca Gallotti, Petr Lukáč, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček
5., 10., 15. Miroslav Kalvas 34., 49. Luca Gallotti
8. 6. 11 19:30 DEKAN 1.FC RUM Paradentol 1990 10. 5:3 (0:2)
Rum smazal dvougólové manko z prvního poločasu, když po změně stran přidal pět branek a zejména zásluhou neudržitelného Gallottiho zvítězil. Pradentol byl po celou první půli lepším týmem a může litovat ztráty dobře rozehraného zápasu.
1.FC RUM Paradentol 1990
Pavel Škirda – Luca Gallotti, Jakub Krucký, Petr Lukáč, Milan Miler, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček vs Tomáš Zdeněk – Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Josef Petrásek, Josef Šourek, Robert Stehlík
33. Karel Vadlejch
46. Francesco Vitale
47., 59. Luca Gallotti
53. Petr Lukáč
19. Josef Šourek
22., 48. Robert Stehlík
1. 6. 11 19:30 DEKAN Věčná žízeň FC VET 1.FC RUM 9. 4:10 (3:2)
Domácí po úspěšném nástupu nedokázali ubránit soustředěný technický fotbal hostů. Karel Čáp, Lubomír Štorek
Věčná žízeň FC VET 1.FC RUM
Milan Mrázek – Vlastimil Brabenec, Roman Čečák, Oleksandr Ivanov, Pavel Kameš, Jiří Mrázek, Robert Písařík, Marek Poláček, Miroslav Trégner vs Pavel Škirda – Pavel Borovička, Luca Gallotti, Petr Lukáč, Karel Vadlejch, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček
60. Francesco Vitale
25. 5. 11 18:15 DEKAN 1.FC RUM TuMPach 1.AC VET 8. 2:6 (1:2)
Vyhrál fotbalovější tým. Jiří Bouše ml., Jiří Bouše
1.FC RUM TuMPach 1.AC VET
Luca Gallotti – Pavel Borovička, Jakub Krucký, Petr Lukáč, Milan Miler, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček vs Vít Brabec – Karel Mašata, Petr Porebski, Michael Rutar, Petr Tůma, Jan Vítek, Petr Zlámal
28. Petr Lukáč
49. Francesco Vitale
23., 28., 42., 54. Jan Vítek
32. Petr Tůma
58. Petr Zlámal
17. 5. 11 19:30 ARIT Bublifuck VET 1.FC RUM 7. 3:2 (0:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Matouš Kačaba, Petr Procházka
Bublifuck VET 1.FC RUM
Pavel Souček – Pavel Lukavský, Petr Lukavský, Michal Máka, Petr Mareš, Pavel Řápek, Vladimír Soudný, Martin Zíka vs Pavel Škirda – Pavel Borovička, Jakub Krucký, Petr Lukáč, Milan Miler, Roman Suttner, Zdeněk Vojáček
33., 49. Petr Lukavský
34. Vladimír Soudný
46. Milan Miler
11. 5. 11 19:30 DEKAN 1.FC RUM Slepí koně VET 6. 1:8 (1:3)
Výsledek je pro domácí příliš krutý. Dostali se brzy do vedení, což je možná trochu ukolíbalo. V dalším průběhu zápasu si vytvořili řadu šancí, ale obrana hostí, v čele s brankářem Morozovičem, pracovala velmi efektivně. Tomáš Mládek, Ivan Zajíc
1.FC RUM Slepí koně VET
Luca Gallotti – Pavel Borovička, Milan Miler, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček vs Martin Morozovič – Jiří Fifka, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Petr Kolář, Ondřej Krutský
4. Francesco Vitale 11., 29., 52. Jiří Fifka
14., 60. Petr Gutvirt
31. Petr Kolář
38. Martin Gutvirt
45. Ondřej Krutský
4. 5. 11 19:30 DEKAN Gente VET 1.FC RUM 5. 1:1 (0:0)
Slušně hrané utkání, remíza je zaslouženým výsledkem.
Gente VET 1.FC RUM
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Jindřich Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal, Radek Smejkal vs Luca Gallotti – Pavel Borovička, Petr Lukáč, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček
38. Lukáš Benda 57. Francesco Vitale
20. 4. 11 19:30 DEKAN 1.FC RUM Ecotoner 4. 3:1 (2:1)
Slušně vedené utkání z obou stran se zaslouženou výhrou domácích. Ondřej Hromádka
1.FC RUM Ecotoner
Pavel Škirda – Pavel Borovička, Jakub Krucký, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Zdeněk Vojáček vs Miroslav Řehák – Miloslav Bašta, Antonín Bernhardt, Callum Eade, Jan Farkaš, Stanislav Hyžík, Tomáš Kopecký, Josef Mitošinka, Jiří Rada, Jiří Šlemr
4. Karel Vadlejch
12. Jakub Krucký
40. Pavel Borovička
20. Callum Eade
13. 4. 11 19:30 DEKAN FC F*C* VET 1.FC RUM 3. 3:2 (0:2)
První poločas byli přesnější hosté, měli několik dobrých šancí, ale podařilo se jim proměnit jen dvě. Po poločase ukázali domácí větší tah na bránu a vývoj utkání otočili. Karel Klíma, Jiří Philipp
FC F*C* VET 1.FC RUM
Aleš Flossmann – Jiří Fallada, Petr Hendrych, Petr Kodytek, Ivan Konečný, Alexander Pavlov vs Luca Gallotti – Pavel Borovička, Jakub Krucký, Petr Lukáč, Karel Vadlejch, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček
40. Ivan Konečný
50., 53. Alexander Pavlov
12. Petr Lukáč
21. Karel Vadlejch
6. 4. 11 19:30 DEKAN 1.FC RUM Turman VET 2. 6:3 (3:1)
I když tomu výsledek neodpovídá, tak se hrálo vyrovnané utkání, kde rozhodlo štěstí mužstva 1.FC RUM a neschopnost proměnit šance soupeřícího týmu Turman VET. David Kalous
1.FC RUM Turman VET
Jakub Krucký – Pavel Borovička, Luca Gallotti, Petr Lukáč, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Francesco Vitale vs Pavel Macek – Michal Čihák, Stanislav Jindra, Rudolf Kašpar, Petr Packert, Robert Průšek, Karel Táborský, Martin Vacek