13. 11. 11 18:45 TEMPO Typos - Garda FC Dřevorubci Modřany V 10. 4:7 (2:3)
Pohledné utkání veteránů, hrané v duchu fair play.
Martin Matulka – Zdeněk Adámek, Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Milan Kratochvíl, Miroslav Matlas, Marek Procházka, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral
9., 52., 53. Michal Březina
16., 40. Martin Šída
30., 59. Viktor Starec
3. 11. 11 18:15 MIKU1 Queen´s park club VET Dřevorubci Modřany V 9. 6:4 (3:0)
Poměrně vyrovnaný a útočný fotbal, i když v půli byl stav jednoznačný pro domácí. V druhé části velká přestřelka, kdy výsledek visel na vlásku. Sergey Greshnyakov, Martin Gryc
Queen´s park club VET Dřevorubci Modřany V
Pavel Smolák – Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Michal Rod, Daniel Smrčka vs Ivan Moucha – Michal Březina, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral, Petr Zpěvák
59. Petr Zpěvák
26. 10. 11 19:30 HOSTI Blesk VK VET A Dřevorubci Modřany V 1. 5:6 (3:1)
Výborné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Na začátku druhé půle to vypadalo, že Blesk zápas dotáhne do vítězného konce, ale Dřevorubci tři minuty před koncem rozhodli o svém vítězství. Vladimír Pešta, Martin Vacka
Blesk VK VET A Dřevorubci Modřany V
Pavel Musílek – Daniel Dvořák, Vladimír Fuka, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Petr Zpěvák
54., 57. Petr Zpěvák
19. 10. 11 19:30 HOSTI Dřevorubci Modřany V Dřevosprint SC 8. 1:4 (1:2)
Dřevosprint se brzy ujal vedení a po celý 1. poločas měl trochu více ze hry, což ale dál nevydržel. Když Dřevorubci těsně před poločasem srovnali, zdálo se, že by mohli přebrat otěže. Odpověď byla ale rychlá a pozdější vítěz vsadil na lepší obranu s rychlými kontry, což nakonec vyjádřil i dvěma góly. Na to už byl soupeř krátký. Zápas byl ale trochu vyrovnanější než říká výsledek. Michal Čermák, Dušan Čech
Dřevorubci Modřany V Dřevosprint SC
Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral vs Pavel Kačírek – Pavel Bokůvka, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides, František Vondruška
29. Michal Březina 5. Jaromír Tomaides
30. Pavel Kačírek
38. Pavol Matejčík
44. Jindřich Marhoul
13. 10. 11 19:30 HOSTI Demínka VET Dřevorubci Modřany V 7. 2:4 (2:1)
Dřevorubci hráli technický fotbal, ale bez zakončení. V první půli Demínka svého soupeře přehrávala a dočkala se vedení. Na začátku druhé půle Dřevorubci vstřelili dvě rychlé branky a zápas otočili v závěru přidali dašlí branku. Jan Vrba, Miroslav Chrástek
Demínka VET Dřevorubci Modřany V
Stanislav KasaZdeněk Baťha, Jan Kropík, Luboš Řezníček, Miroslav Tůma, Vladimír Urban vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec
4. Vladimír Urban
15. Zdeněk Baťha
22., 34. Martin Šída
32. Milan Nový
57. Michal Březina
6. 10. 11 18:15 BECH Dřevorubci Modřany V DP Xaverov 6. 3:4 (3:0)
Nepochopitelný výpadek ve hře domácích umožnil hostům zvítězit.
Dřevorubci Modřany V DP Xaverov
Ivan Moucha – Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Jiří Vybíral, Petr Zpěvák vs Václav Karásek – Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Marek Mach, Bohumil Přibyl, Pavel Strašík, Jan Šubík, Jiří Žežulka
19. Petr Zpěvák
23. Jiří Vybíral
26. Martin Šída
32., 42. Pavel Strašík
52. Jan Šubík
56. Jiří Žežulka
29. 9. 11 20:45 MIKU3 Anton aus Tirol Dřevorubci Modřany V 5. 1:2 (1:0)
První půle vyrovnaná, ve druhé půli převaha hostí, kteří nakonec zápas otočili. Viktor Chačaturov, Andrej Šnajder
Anton aus Tirol Dřevorubci Modřany V
Martin Kaiser – Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Tomáš Kopecký, Josef Med, Petr Tůma vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Jiří Vybíral, Petr Zpěvák
6. Petr Tůma 36. Martin Šída
59. Michal Březina
21. 9. 11 19:15 METE1 Dřevorubci Modřany V Desperado VET 4. 7:0 (3:0)
Zpočátku vyrovnané utkání. Postupem času začali být lepší domácí, kteří využívali rychlých brejků. Tomáš Kořán, Přemysl Šimáně
Dřevorubci Modřany V Desperado VET
Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Petr Zpěvák vs Marek Černý – Pavel Blažek, Richard Čáp, Petr Chlumecký, Miroslav Duchek, Václav Kaiser, Jaroslav Kroh, Vladimír Lehký, Martin Routa, Petr Šafránek, František Vandas
20., 42., 47. Martin Šída
22. Milan Nový
24. Michal Březina
57. Otomar Sláma
15. 9. 11 18:15 HOSTI Inter 2011 Dřevorubci Modřany V 3. 10:1 (6:1)
Velmi dobrý, kombinační fotbal. Josef Lukáš, Milan Bělohlav
Inter 2011 Dřevorubci Modřany V
František Masař – Vít Kulhánek, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Tomáš Petrák, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda, Pavel Zelníček vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Otomar Sláma, Jiří Vybíral