12. Manchester United V 11 0 0 11 0:66 -1

Ne 11.9.11 16:15 P2 Beerchester United Maverick   (HL6L)
Ne 11.9.11 17:30 P2 Parta AC Corleone   (HL8Q)
Ne 2.10.11 16:15 P2 Beerchester United Medvědi B   (HL6L)
Ne 2.10.11 17:30 P2 Parta AC Lobotomici   (HL8Q)
Ne 23.10.11 17:00 HRAB3 Real Hagrid CF Godotovi čekatelé   (HL8P)
Ne 23.10.11 18:15 HRAB3 Stříbrný hroch C Vzteklé Želvičky   (HL8P)

7. 12. 11 19:30 BECH Orion Praha SK B FC Střešovice 11. 3:5 (1:4)
Celý zápas lepší hosté se dostali do vedení, ve druhém poločase sice polevili, ale vyrovnání se už nekonalo. Jan Záruba, Petr Lukeš
Orion Praha SK B FC Střešovice
Václav Kovařík – Tomáš Caizl, Václav Hrabě, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Slavomír Novotný, Jan Zdich vs Miroslav Pojer – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Tomáš Otta, Vladimír Šafařík, Josef Viktorin
23. Jan Zdich
35., 38. Václav Hrabě
8. Tomáš Otta
20., 26., 32. Milan Cibík
24. Vladimír Šafařík
30. 11. 11 18:00 ZAK FC Střešovice Viktoria Bítovská VET A 10. 3:5 (1:5)
Hosté ovládli 1.poločas, kdy si vytvořila náskok. Ve 2.poločase se hra vyrovnala, ale domácím se podařilo jen korigovat výsledek. Jan Přibyl, Martin Hladík
FC Střešovice Viktoria Bítovská VET A
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Vít Hujer, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík vs Libor Petřina – Jan Choura, Jiří Fiala, Radim Hlubuček, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Jan Suhrada, Jan Taraba
22., 42. Milan Cibík
37. Stanislav Mareš
2. Jiří Fiala
4., 30. Robert Hlubuček
20. Jan Suhrada
25. Jan Taraba
14. 11. 11 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK FC Střešovice 9. 2:1 (1:1)
Domácí hráli do 25. minuty ve čtyřech, díky brankáři udrželi remízu. Druhý poločas spěl ke spravedlivé remíze, šťastnější domácí ale strhli vítězství na svou stranu. Martin Ořešník, Lukáš Halfar
Trops Old Boys 1.SK FC Střešovice
Miloš Hrdina – Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa vs Stanislav Bruder – Milan Cibík, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Milan Novotný, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík, Josef Viktorin
3. Jan Severa
58. Michal Moučka
23. Milan Cibík
9. 11. 11 19:00 P1 FC Střešovice Po Útlumu 06 8. 3:10 (1:7)
Jednoznačné utkání.
FC Střešovice Po Útlumu 06
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík vs Jan Harazím – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Tomáš Peška, Milan Polívka, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Miroslav Vostarek
52. Milan Polívka
2. 11. 11 18:15 DEKAN FC Střešovice Vršáci VET 7. 1:5 (0:2)
Pohledné utkání se spravedlivým výsledkem. Petr Herman, Martin Lepšík
FC Střešovice Vršáci VET
Josef Viktorin – Milan Cibík, Vít Hujer, Stanislav Mareš, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík vs Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Gustav Duras, Zdeněk Grůša st., Pavel Havlík, Vladimír Horák, Michal Janoška, JIří Parýzek
57. Milan Cibík 22., 50. Michal Janoška
27. Zdeněk Grůša st.
35. Pavel Dík
54. JIří Parýzek
17. 10. 11 18:15 MIKU3 Kikina bar 1.FC VET FC Střešovice 6. 4:1 (2:0)
Klidné utkání s jasným vítězem. Jiří Kučera
Kikina bar 1.FC VET FC Střešovice
Matěj Urban – Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Jan Šantroch, Petr Sedlák vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Karel Kůrka, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík
18., 30. Tomáš Jílek
42. Matěj Urban
60. Pavel Horký
58. Stanislav Bruder
10. 10. 11 19:00 P1 FC Střešovice Estudiantes VET B 5. 1:8 (1:2)
Hosté jednoznačně ovládli hřiště. Byla to hra kočky s myší. Výsledek mohl být dvojnásobný.
FC Střešovice Estudiantes VET B
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Vít Hujer, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Milan Novotný, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík vs Jaroslav Žára – Miroslav Kalvas, František Labík, David Nekvasil, Miloš Princ, Libor Strnad, Tomáš Vencl
5. Stanislav Bruder 7., 38., 57. Miloš Princ
9., 33., 44. Libor Strnad
31. Tomáš Vencl
55. Miroslav Kalvas
3. 10. 11 18:15 HANSP Flamengo CR VET FC Střešovice 4. 10:5 (7:2)
Flamengo mělo lepší vstup do zápasu a zaslouženě vyhrálo. Velmi pěkné utkání v duchu fair play. Tomáš Novák, Lukáš Andras
Flamengo CR VET FC Střešovice
Tomáš Landovský – Jan Ander, Pavel Brož, Petr Čížek, Karel Haškovec, Tomáš Holeček, Tomáš Hrnčíř, Roman Martínek, Jiří Tomaník, Pavel Vrba vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík
50. Stanislav Bruder
19. 9. 11 17:00 BECH FC Střešovice Dřeváci 3. 4:4 (4:1)
Domácí byli v 1. půli jasně lepší včetně gólové produktivity Cibíka. Dřeváci ale 2. půli vyrovnali hru i skóre a zaslouženě získali bod. Tomáš Jakl, Pavel Strašík
FC Střešovice Dřeváci
Josef Viktorin – Milan Cibík, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Milan Novotný, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík vs Roman Víšek – Pavel Bulín, Petr Dosoudil, Jan Falc, Pavel Hornstejner, Pavel Špirek, Milan Žák
6., 24., 28. Milan Cibík
11. Vladimír Šafařík
17. Milan Žák
31., 39. Pavel Bulín
49. Pavel Špirek
12. 9. 11 17:00 BECH Úterní hosté VET FC Střešovice 2. 3:9 (0:4)
Tým FC Střešovice měl celý zápas pod kontrolou. Hostům se v závěru podařilo jen snížit. Ludvík Fiala, Jakub Souček
Úterní hosté VET FC Střešovice
Tomáš Ledvina – Martin Havlík, Josef Kadleček, Karel Kopecký, Stanislav Morávek, Petr Šubík, Jan Tóth, Pavel Vácha, Martin Zabavskyj vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Milan Novotný, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík
53. Jan Tóth
57., 60. Petr Šubík
5., 7. Stanislav Bruder
17. Vladimír Šafařík
27., 37., 42., 44., 50. Milan Cibík
59. Stanislav Mareš
7. 9. 11 20:15 P1 FC Střešovice Manchester United V 1. 6:0 k.
V prvním poločase vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Zvítězil produktivnější tým. Václav Leitermann, Bohumil Wasserbauer
FC Střešovice Manchester United V
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Tomáš Otta, Miroslav Pojer, Vladimír Šafařík vs Karel Šafařík – Jiří Exner, Lukáš Kutal, Jaroslav Novotný, Václav Schwengsbier, Jaroslav Švejda, Zdeněk Táborský