Po 19.9.11 18:30 HRAB2 Limita Tlakové galoše   (HL4A)
Po 19.9.11 19:45 HRAB2 PFC Kodymka B Suchá dáseň AC   (HL8B)
Po 5.12.11 18:15 MIKU3 TBC Lachtan A Tatra 04   (HL4A)
Po 5.12.11 19:30 MIKU3 Orgasmico L.S.D. Don Giovanni   (HL5A)

6. 12. 11 19:30 MIKU1 Masters V Sklenářka S.G. 11. 5:1 (3:1)
Petr Sklenář – Jan Ernst, Tomáš Faust, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Radomír Šimon, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Pavel Čurda – Václav Honc, Jan Lepič, Josef Müller, Michal Stáňo, Tomáš Svoboda
9., 20., 28., 52. Petr Sedloň
55. Tomáš Faust
25. Václav Honc
22. 11. 11 20:45 MIKU3 Xamax AC VET Masters V 10. 1:4 (0:1)
Z počátku celkem vyrovnané utkání, které se postupem času začalo měnit na jasnou záležitost. Jan Vimer, Jaroslav Vimer
Xamax AC VET Masters V
Jan Mráz – Petr Jančík, Tomáš Lukeš, Michal Matoušek, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek vs Petr Sklenář – Jan Ernst, Tomáš Faust, Petr Friesinger, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Radomír Šimon, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn, Leo Zdráhal
46. Michal Matoušek 27. Petr Sedloň
35. Petr Friesinger
50. Tomáš Faust
52. Milan Pavlík
15. 11. 11 19:30 DEKAN Paradentol 1990 Masters V 9. 0:6 (0:0)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, ve druhém dominovali hosté. Tomáš Mládek, Jan Uhlíř ml.
Paradentol 1990 Masters V
Tomáš Zdeněk – Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík vs Petr Sklenář – Jan Ernst, Jaroslav Nevrkla, Petr Sedloň, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
33., 46., 50. Štěpán Vondrášek
34. Jan Ernst
49. Martin Vyštejn
51. Petr Sedloň
11. 11. 11 19:30 MIKU1 Masters V Torzoo VET 8. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Michal Trnka, Ivo Osladil
Masters V Torzoo VET
vs Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Martin Müller, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd, Petr Viesner
25. 10. 11 19:00 P1 Benda 1964 OFC VET Masters V 7. 6:2 (1:2)
Hosté začali lépe, domácí ale do poločasu srovnali a ve druhé půli už dominovali. Josef Zeman, Miloš Fuciman
Benda 1964 OFC VET Masters V
Přemysl Kubíček – David Davídek, Pavel Hašek, Roman Hruška, Jan Klempíř, Martin Listopad, Michal Pína, Michael Vojtěchovský, Petr Záhora vs Petr Sklenář – Jan Ernst, Tomáš Faust, Petr Sedloň, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
20. Petr Záhora
31., 43., 58. David Davídek
34. Pavel Hašek
36. Jan Klempíř
44 David Davídek 3., 28. Štěpán Vondrášek
21. 10. 11 19:30 MIKU1 Masters V Sparta Košíře B 6. 0:4 (0:2)
Po zaslouženém vítězství Sparty Košíře je nutno vyzvednout vynikající výkon brankáře Peterky a tři góly a jednu asistenci útočníka Šamánka. Čapla
Masters V Sparta Košíře B
Petr Sklenář – Jan Ernst, Tomáš Faust, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Radomír Šimon, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Tomáš Peterka – Jiří Chmela, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, Jiří Kaliba, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka, Petr Vodenka
19. Petr Vodenka
30., 48., 48. Jaroslav Šamánek
14. 10. 11 19:30 MIKU1 Mamba club V Masters V 5. 6:1 (4:1)
Hezký fotbálek. Michal Trnka, Ivo Osladil
Mamba club V Masters V
Tomáš Bartoněk – Michal Bélai, Marián Gill, Aleš Javůrek, Pavel Melichar, Petr Musil, Libor Povýšil, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík vs Petr Sklenář – Jan Ernst, Tomáš Faust, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Radomír Šimon, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
3. Tomáš Bartoněk
12., 14., 28., 46., 50. Vladimír Semanco
3. Petr Sedloň
4. 10. 11 20:30 SCBEC Masters V Rokoska VET B 4. 2:6 (1:2)
Kvalitní utkání se spoustou šancí na obou stranách. Zvítězilo v koncovce důraznější mužstvo. Jakub Vaněček, Lukáš Fadrhons
Masters V Rokoska VET B
Petr Sklenář – Jan Ernst, Tomáš Faust, Petr Moucha, Milan Pavlík, Radomír Šimon, Jiří Sláma, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Milan ÉnokMartin Beránek, Josef Novák, Jiří Sadílek, Pavel Stehlík, Jaroslav Válek, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný
22. Jiří Sláma
40. Milan Pavlík
3. OG
30., 41., 58. Martin Beránek
35., 38. Tomáš Volný
22. 9. 11 19:30 MIKU3 Kolotouš FC Masters V 3. 5:1 (2:0)
Kolotouš se dostal od záčátku do vedení a taky díky Máchovi, který dal 5 branek, dokázal zvítězit. Pavel Drápal, Stanislav Petroušek
Kolotouš FC Masters V
Liboslav Matoušek – Miroslav Chrástek, František Fíkar, Petr Hýsek, Pavel Jiroušek, Petr Mácha, Miloš Málek, Petr Mára, Pavel Procházka, Jan Vrba vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Tomáš Faust, Petr Moucha, Petr Sedloň, Tomáš Vítek, Martin Vyštejn
5., 22., 52., 54., 59. Petr Mácha 34. Tomáš Vítek
16. 9. 11 19:30 MIKU1 Masters V Don Giovanni VET 2. 5:1 (1:0)
Do 40. minuty vyrovnané utkání. Domácí pak rozhodli zápas ve svůj prospěch. Evžen Trexler, Miloslav Jonáš
Masters V Don Giovanni VET
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Petr Moucha, Radomír Šimon, Tomáš Vítek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Josef Bůcha – Pavel Lavička, Martin Makal, Ivo Novák, David Ploc, David Přinesdom, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman, Daniel Xuereb, Martin Zajac
2., 41., 60. Martin Vyštejn
40. Petr Moucha
46. Tomáš Vítek
48. Ivo Novák
9. 9. 11 19:30 MIKU1 Bílý lev CF VET Masters V 1. 2:5 (0:2)
Pohledné utkání, v prvním poločase jasná záležitost pro hosty, ve druhém domácí vyrovnali hru.