Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 7.12.12 | 20:00 | ASTR1 | Kmochův odkaz B Dynamo | 11. | 5:0 k. |
Pá 30.11.12 | 20:00 | ASTR1 | Čechie SK Kmochův odkaz B | 10. | 5:11 |
Ne 18.11.12 | 20:00 | ASTR1 | Kmochův odkaz B Black Bridge | 9. | 5:0 k. |
Pá 9.11.12 | 21:00 | ASTR1 | B.C.F. - UPC direct A Kmochův odkaz B | 8. | 2:10 |
Pá 2.11.12 | 20:00 | ASTR1 | Tlející dřevo Kmochův odkaz B | 6. | 3:14 |
Pá 26.10.12 | 20:00 | ASTR1 | Kmochův odkaz B Ajax PSK | 7. | 0:5 k. |
Ne 14.10.12 | 20:00 | ASTR1 | Kmochův odkaz B Slovan Vokovice AC | 5. | 3:4 |
Pá 5.10.12 | 20:00 | ASTR1 | Pípa Strašnice AL/AG Kmochův odkaz B | 4. | 5:9 |
Ne 23.9.12 | 20:00 | ASTR1 | Kmochův odkaz B Matadores FC | 3. | 13:1 |
Pá 14.9.12 | 20:00 | ASTR1 | Wolch Praha B Kmochův odkaz B | 2. | 1:4 |
Pá 7.9.12 | 20:00 | ASTR1 | Ičy-Skrečy Kmochův odkaz B | 1. | 2:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slovan Vokovice AC | 11 | 9 | 0 | 2 | 50:23 | 27 |
2. | Kmochův odkaz B | 11 | 9 | 0 | 2 | 81:28 | 24 |
3. | Tlející dřevo | 11 | 7 | 3 | 1 | 52:34 | 24 |
4. | Čechie SK | 11 | 6 | 3 | 2 | 55:33 | 21 |
5. | Ičy-Skrečy | 11 | 6 | 2 | 3 | 48:32 | 20 |
6. | Pípa Strašnice AL/AG | 11 | 6 | 0 | 5 | 49:48 | 18 |
7. | Ajax PSK | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:36 | 16 |
8. | B.C.F. - UPC direct A | 11 | 4 | 2 | 5 | 47:44 | 14 |
9. | Wolch Praha B | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:29 | 13 |
10. | Matadores FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:56 | 9 |
11. | Dynamo | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:55 | 0 |
12. | Black Bridge | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:55 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 7.9.12 | 19:00 | ASTR1 | Čechie SK Pípa Strašnice AL/AG (FF2D) |
Pá 14.9.12 | 19:00 | ASTR1 | Real team Praha FC B Modřany RSC (FF3D) |
Ne 14.10.12 | 19:00 | ASTR1 | Gusanos Rojos Reservoir Dogs (FF1B) |
Ne 18.11.12 | 19:00 | ASTR1 | SG Metro Dukla A.C. 1944 (FF3E) |
Pá 7.12.12 | 21:00 | ASTR1 | Tlející dřevo Ajax PSK (FF2D) |