10. Klokan Perón club A 11 4 1 6 48:52 9
11. G.I.C La Plate de Cünde 11 3 2 6 38:53 8

Út 27.3.12 18:15 MIKU2 Eden 1999 Koberce Trend ARG   (HL4B)
Út 27.3.12 19:30 MIKU2 Holosmetky FC A Dvorce SK MPI   (HL2B)
Út 27.3.12 20:45 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík Felix club   (HL4B)
Čt 5.4.12 19:30 MIKU3 TJ Bohemia Chips 1980 Hlavonožci na niti FC   (HL6E)
Čt 5.4.12 20:45 MIKU3 PH Servis Gambrinus VH VET   (VL1A)

25. 6. 12 19:15 SCBEC Stará dáma Bedna 98 FC 11. 6:3 (4:2)
Hezké, rychlé utkání. Hosté se rychle dostali do vedení, ale Stará dáma do přestávky otočila skóre. Ve druhé půli se domácím podařilo přestát tlak Bedny a z brejků sami udeřili. Milan Hrdlička, Milan Énok
Stará dáma Bedna 98 FC
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Tomáš Kvapil, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Ondřej Kučera, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Martin Vacek
18., 56., 58. Jan Vosátka
19., 22., 27. Ondřej Brusch
2., 24. Dženau Gadžun
33. Matěj Lang
15. 6. 12 18:00 P1 Bedna 98 FC Deko 10. 4:4 (2:1)
Krásné utkání hrané ve vysokém tempu. Deko hrající o záchranu bylo lepší než Bedna hrající o postup. Doplatilo však na neproměňování jasných šancí. Tomáš Pojkar, Filip Timingeriu
Bedna 98 FC Deko
Miroslav Motl – Karel Antonín, Dženau Gadžun, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Martin Vacek, Petr Vobořil, Petr Vozobule vs Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Ota Járka, Pavel Krištůfek, Petr Krištůfek, Vladimír Kucler, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml.
59. Tomáš Hajner
4. 6. 12 19:00 P2 Porter CF B Bedna 98 FC 9. 1:10 (1:4)
Jednoznačné utkání v podání Bedny. Lukáš Kunt, Karel Němeček
Porter CF B Bedna 98 FC
Radek Říha – Petr Císař, Martin Pokorný, Petr Špringr, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Robert Nykl
18. Martin Pokorný 8., 30. Karel Antonín
10., 36. Robert Nykl
20., 33., 34. Matěj Lang
45. Patrik Boubín
57., 58. Dženau Gadžun
28. 5. 12 20:45 MIKU1 Bedna 98 FC Klokan Perón club A 8. 10:8 (4:2)
Nádherné utkání hrané s velkým nasazením na obou stranách nahoru dolů. Ve 45. minutě za stavu 9:2 pro domácí se zdálo, že je rozhodnuto, ale za 13 minut to bylo 9:8! Velké drama rozhodl v samém závěru, když hosté hráli vabank, nejlepší hráč zápasu Lang.
Bedna 98 FC Klokan Perón club A
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Ondřej Kučera, Matěj Lang, Robert Nykl, Martin Vacek, Petr Vozobule vs Pavel Pitner – Ivan Hašek, Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Lukáš Kučera, Petr Kujal, Roman Letko, Jan Pohnán
57. Jan Pohnán
21. 5. 12 19:00 P2 Kings FC Bedna 98 FC 7. 1:3 (0:1)
Pohledné utkání, velmi slušné. Hráči se starali pouze o fotbal a taky to bylo vidět. Za stavu 1:0 Bedna hazardovala s vítězstvím. Nakonec zaslouženě vyhrála.
Kings FC Bedna 98 FC
Vojtěch Větrovec – Martin Bendák, Eduard Bouše, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Petr Rathouský, Filip Turšner vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Petr Vobořil, Petr Vozobule
53. Jan Novák 1. Pavel Graf
44., 49. Robert Nykl
14. 5. 12 18:15 MIKU3 Bedna 98 FC G.I.C La Plate de Cünde 6. 7:3 (3:2)
Kombinačně pohledné utkání, které rozhodla střelecká pohotovost vítězů. Ladislav Němec, Jakub Martinek
Bedna 98 FC G.I.C La Plate de Cünde
Miroslav Motl – Karel Antonín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Ondřej Kučera, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Martin Vacek, Petr Vobořil vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Filip Janoušek, David Kotek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
16. Ondřej Holub
30. 4. 12 19:30 ARIT Ekonom WT Bedna 98 FC 5. 0:5 (0:3)
Mužstvo Bedna mělo více hráčů na střídání a bylo to znát. Zápas probíhal ve vší slušnosti a bez karet. Petr Vorel, Marek Maršál
Ekonom WT Bedna 98 FC
Ondřej Příbaň – Ladislav Adamec, Martin Adamec, Zdeněk Fiala, Martin Froněk, Jan Květoň, Ján Opiela, Tomáš Zahradníček vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Martin Vacek, Petr Vozobule
12. Dženau Gadžun
15. Martin Vacek
16., 54., 58. Matěj Lang
23. 4. 12 17:00 KBELY Bedna 98 FC Santa Tranta PC A 4. 4:3 (2:2)
Velice pěkné utkání se spoustou šancí, ve kterém Tranta vedli 2:0 a 3:2, aby nakonec odešli poražení 3:4. Bedna byla o ten gól lepší. Jaroslav Macek, David Davídek
Bedna 98 FC Santa Tranta PC A
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Ondřej Kučera, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Vacek, Petr Vobořil vs Kamil Kyral – David Čejka, Petr Filouš, Petr Jeřábek, Petr Kubík, Jan Musel, Petr Žemla
31. Petr Žemla
16. 4. 12 20:15 P3 Bedna 98 FC Akta - rez 3. 6:3 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Bedna 98 FC Akta - rez
Jakub Kučera – Karel Antonín, Dženau Gadžun, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Miroslav Motl vs Marek Valášek – Miroslav Bašta, Martin Beneš, Petr Farář, Jiří Hanáček, Jakub Klír, Jakub Slezáček, Martin Toupal
10. Karel Antonín
37., 48., 52. Dženau Gadžun
38., 57. Matěj Lang
32., 53. Jakub Slezáček
56. Jakub Klír
2. 4. 12 19:00 STOD Bar Krušovice Bedna 98 FC 2. 6:2 (6:0)
Velmi rychlé a pohledné utkání, kde rozhodlo proměňování šancí. Hráno fair play, bez řečí. Všichni hráči se věnovali hře a bylo se na co dívat. Takové utkání díky vystupování hráčů obou týmů je radost pískat. Antonín Bernhardt, Miroslav Řehák
Bar Krušovice Bedna 98 FC
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Vacek
6., 20. Vladimír Forejt
7. Lukáš Kratochvíl
24. Jan Sekanina
25., 27. Stanislav Ptáček
38., 56. Matěj Lang
26. 3. 12 19:00 P2 Bedna 98 FC Trops 1.SK 1. 4:6 (3:0)
Z počátku zápasu byla na obou stranách znát zimní přestávka, především v rozehrávce byla řada nepřesností. Postupně se hra dostala do tempa a převážil pohledný fotbal. Do 40.minuty jasně dominovali domácí, kteří vedli dokonce 4:0 a kráčeli k prvnímu snadnému vítězství v sezóně. Jenže Trops po první vstřelené brance ožil a začal soupeře přehrávat. Během 7 minut vyrovnal skóre a 2 minuty před koncem dokonal senzační obrat Marc, který ještě v posledních vteřinách zkompletoval hattrick.
Bedna 98 FC Trops 1.SK
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Vladimír Lhota, Petr Vozobule vs Filip Bartek – Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Jaroslav Procházka, Petr Skopec