12. JUDr. Brouk Pytlík 11 0 0 11 24:76 0

Po 2.4.12 18:15 MIKU1 Deko G.I.C La Plate de Cünde   (HL2A)
Po 2.4.12 19:30 MIKU1 Tazmánští čertíci Gambrinus VH   (HL7A)
Po 2.4.12 20:45 MIKU1 Akta - rez Klokan Perón club A   (HL2A)
Po 16.4.12 18:15 MIKU4 Unnamed Shooters FC H.K. 12   (HL8A)
Po 16.4.12 19:30 MIKU4 Demínka VET Kolotouš FC   (VL3B)
Po 16.4.12 20:45 MIKU4 Kings FC Deko   (HL2A)

26. 6. 12 19:30 DEKAN BongoBongo AC TBC Lachtan A 11. 4:3 (2:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Domácím i v oslabení vystačily síly až do konce a výhru uhájili. Václav Rod, Milan Bradáč
BongoBongo AC TBC Lachtan A
Petr Červenka – Lukáš Bejlovec, Martin Janouš, František Kocourek, Filip Mazánek vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Martin Hoskovec, Kiril Kirilov, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Vítězslav Stejskal
6., 9., 34. Filip Mazánek
45. Martin Janouš
32., 52. Vítězslav Stejskal
48. Tomáš Andrle
20. 6. 12 19:30 MIKU3 TBC Lachtan A Koberce Trend ARG 10. 0:8 (0:2)
Pro domácí krutý výsledek, ale hosté vyhráli zaslouženě.
TBC Lachtan A Koberce Trend ARG
David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Kiril Kirilov, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Vítězslav Stejskal vs Tomáš Růžička – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Petr Horák, Tomáš Kamler, Tomáš Vyhnal
22., 52. Tomáš Fichtner
27. Tomáš Vyhnal
34., 41., 57., 58. Pavel Chvojka
40. Tomáš Kamler
5. 6. 12 20:45 MIKU3 JUDr. Brouk Pytlík TBC Lachtan A 9. 2:3 (0:0)
Utkání plné nepřesností, kdy oba týmy hrály především uprostřed hřiště a na brány se moc nestřílelo.
JUDr. Brouk Pytlík TBC Lachtan A
Vladimír Oliberius – Lukáš Aron, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Pavel Mindžak, Richard Peša, Nikola Sklenář vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Martin Hoskovec, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Vítězslav Stejskal
47. Nikola Sklenář
58. Tomáš Hlinka
35. Martin Hoskovec
48. Kiril Kirilov
59. Michal Krystín
5. Kiril Kirilov
29. 5. 12 20:15 P3 TBC Lachtan A VSK MFF UK Praha A 8. 1:6 (1:3)
Hosté byli jasně lepší.
TBC Lachtan A VSK MFF UK Praha A
David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Dimitar Dimitrov, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Jozef Novák, Tomáš Říčka, Vítězslav Stejskal vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Šácha, Petr Sváček
20. Jiří Balla 6., 9., 32., 46. Petr Šácha
18. Tomáš Marek
58. Petr Kos
21. 5. 12 17:45 STER1 Bratři v triku TBC Lachtan A 7. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání. V prvním poločase lepší Lachtan, v druhém Bratři, ti už ale  nedokázali srovnat. U třetího gólu Lachtanu neuvedl rozhodčí střelce proto byl zapsán jako vlastní gól Bratrů v triku. Jára
Bratři v triku TBC Lachtan A
Miroslav Kastner – Michal Bocek, Dimitar Dimitrov, Jan Galeta, Martin Pác, Marek Švarc, Daniel Veselý vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Martin Hoskovec, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Jozef Novák, Tomáš Říčka, Vítězslav Stejskal, Jan Vejmelka
46., 54. Daniel Veselý 7. Vítězslav Stejskal
28. OG
15. 5. 12 20:45 MIKU4 TBC Lachtan A Rychlí hroši APK 6. 3:1 (2:1)
Kvalitní fotbal od obou týmů, Lachtan dokázal proměňovat šance a byl důraznější v obraně. Karel Erben, Jakub Klíma
TBC Lachtan A Rychlí hroši APK
Tomáš Ptáček – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Michal Krystín, Jozef Novák, Tomáš Říčka, Vítězslav Stejskal vs Luboš Prosecký – Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Václav Lokajíček, Jan Miláček, Vít Řezníček, Ondřej Vaňura
2. Tomáš Říčka
10. Tomáš Andrle
48. Jiří Balla
8. Vít Řezníček
8. 5. 12 20:45 MIKU2 A.G.Č.V. TBC Lachtan A 5. 6:0 (0:2)
Utkání kontumováno ve prospěch domácích pro start hráče na cizí RP v týmu TBC Lachtan. Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler
A.G.Č.V. TBC Lachtan A
Petr Jarolímek – Libor Hošek, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Vítězslav Stejskal
43. Ondřej Urbánek
60. Pavel Nebřenský
12., 37. Michal Krystín
16., 53., 59. Vítězslav Stejskal
33., 44. Antonín Příkaský
50. Tomáš Říčka
23. 4. 12 20:15 ZABEH TBC Lachtan A Felix club 4. 3:5 (2:4)
Domácí doplatilo na to, že 15 minut 1.poločasu hráli ve 4 v poli. Po snížení na 3:4 to vypadalo na nervózní konec a obrat týmu TBC Lachtan, ale ještě v též minutě rozhodl o vítězství Felix klubu Hošek. Pavel Dufek, Štěpán Šimeček
TBC Lachtan A Felix club
Tomáš Ptáček – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Tomáš Říčka, Emil Velinov vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jan Musil, Ladislav Petík, Radek Troják, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
24. Tomáš Andrle
29. Michal Krystín
45. Emil Velinov
7., 20., 24. Pavel Žirko
14. Ladislav Petík
48. Viktor Hošek
17. 4. 12 19:30 MIKU4 Eden 1999 TBC Lachtan A 3. 1:0 (0:0)
Ve svižném utkání zvítězilo šťastnější mužstvo. Během utkání mělo mužstvo Lachtanu více ze hry, ale mužstvo Edenu mělo víc šancí a dík brankáři byl dlouho stav 0:0.
Eden 1999 TBC Lachtan A
Michal Němec – Robert Domašínský, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, Petr Sedlák, Jakub Strouhal vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Dimitar Dimitrov, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Antonín Příkaský, Vítězslav Stejskal, Jan Vejmelka
47. Martin Mužák
11. 4. 12 18:15 MIKU1 TBC Lachtan A Santa Tranta PC C 2. 3:3 (2:1)
Hráči hostů byli po celý zápas jasně lepším a fotbalovějším týmem, ale k jejich smůle domácí tým efektivnější. A tak museli hosté celý zápas dotahovat, jelikož soupeř vytěžil z minima maximum a dokonce byl velmi blízko dvěma bodům. To však odmítl 2 minuty před koncem zápasu kapitán a nejlepší hráč hostů Krajči, který srovnával na konečných 3:3. Kohout
TBC Lachtan A Santa Tranta PC C
Tomáš Ptáček – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Jozef Novák, David Ondřej, Jan Vejmelka vs Michal Dyml – Ondřej Chomát, Karel Hnátek, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Zdeněk Vondráček
11., 51. Kiril Kirilov
30. Jozef Novák
20. Karel Hnátek
35. Tomáš Král
58. Lukáš Krajči
27. 3. 12 20:45 ARIT Suchdol sabres A TBC Lachtan A 1. 2:2 (2:0)
Tým Sabres vstoupil razantně do zápasu a dočkal se polčasového vedení o 2 góly. Ve druhém poločase však domácí polevili a o svůj náskok přišli. V koncovce zápasu mohli přijít i o nerozhodný výsledek. Ten jim však nakonec zachránil gólman. František Klečka, Václav Král