10. 6. 12 16:15 KBELY Hashlerka THC 1993 A Šnek FC A 10. 2:2 (1:0)
Roman Davídek – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Miloš Homza, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl vs Jan Šmíd – Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
36. Jiří Cibelius
45. Ondřej Lorenc
50. Pavel Nosek
26. 5. 12 10:00 zzNOVOB New Jersey Devils B Hashlerka THC 1993 A 9. 1:2 (1:0)
Pěkné utkání rozdílných poločasů. Kdyby bylo po první půli rozhodnuto o výsledku pro Devils, nikdo by se nedivil. Po mnoha spálených šancích se vyrovnáním vše otočilo a hosté na konci utkání zvrátili ve svůj prospěch. Miroslav Ilušák, Martin Boledovič
New Jersey Devils B Hashlerka THC 1993 A
Petr Kučera – Pavel Hulička, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Petr Mecera, Lukáš Mušinský, Jiří Pelich vs Roman Davídek – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Miloš Homza, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl
19. Jaroslav Mareček 41., 59. Jiří Cibelius
20. 5. 12 13:30 BECH Hashlerka THC 1993 A Petrovice A 8. 5:1 (3:0)
Na to jaké panovalo počasí se hrál docela svižný a technický fotbal. Hra byla vcelku vyrovnaná, góly však, až na jednu vyjímku, stříleli domácí. Pavel Cina, Milan Cina
Hashlerka THC 1993 A Petrovice A
Roman Davídek – Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Miloš Homza, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl vs David Vojáček – Roman Chládek, Pavel Dubský, Tomáš Hauk, Martin Šebesta, Martin Svoboda
18., 28. Miloš Homza
27. OG
50. Tomáš Sokol
51. Marek Tkáč
49. Pavel Dubský
13. 5. 12 16:15 KBELY M16 AC FC Hashlerka THC 1993 A 7. 3:3 (1:2)
Bojovné utkání skončilo po zásluze dělbou bodů, když domácí zachraňovali bod minutu před koncem. Jiří Gál, Jaroslav Ptáčník
M16 AC FC Hashlerka THC 1993 A
Radek Prokop – Jiří Brejcha, Tomáš Porazil, Jiří Růžička, Zbyněk Varga, Pavel Vávra, Jakub Vokatý, Michal Zvoník vs Tomáš Prchal – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Roman Davídek, Aleš Hodaň, Miloš Homza, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl
18., 56., 59. Jakub Vokatý 11. Jiří Cibelius
13., 38. Aleš Hodaň
5. 5. 12 12:30 BECH Hashlerka THC 1993 A Literpool United 6. 5:3 (3:2)
Bojovné utkání, ve kterém Haslerka předčila svého soupeře především důraznější koncovkou. Ondřej Hromádka
Hashlerka THC 1993 A Literpool United
Tomáš Prchal – Jiří Cibelius, Aleš Hodaň, Miloš Homza, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl vs Jiří Samek – Stanislav Gergela, Michal Jágrik, Michal Martinek, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Žerebný
4., 9. Tomáš Sokol
17., 47. Miloš Homza
56. Jiří Cibelius
5., 58. Stanislav Gergela
29. Artem Movsesyan
29. 4. 12 17:30 KBELY KTB B Hashlerka THC 1993 A 5. 2:2 (1:1)
Napínavé utkání plné bojovnosti. Hráno v duchu fairplay, za což patří oběma týmům dík. Spousta šancí a hlavně mnoho výborných zákroků brankářů. Zasloužená remíza. Tomáš Tesař, Robert Zedník
KTB B Hashlerka THC 1993 A
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Roman Krsek, Milan Petrák, Roman Rameš vs Roman Davídek – Aleš Hodaň, Miloš Homza, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl
27. Dominik Behan
37. Roman Krsek
28., 60. Tomáš Sokol
21. 4. 12 12:30 KBELY Hashlerka THC 1993 A Kbelské vosy B 4. 5:3 (3:2)
Hashlerka THC 1993 A Kbelské vosy B
Roman Davídek – Jiří Cibelius, Aleš Hodaň, Miloš Homza, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč vs Tomáš Máchal – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Filip Dvořák, Miroslav Hulín, Marek Owsiany, Jiří Zelenka
7. Miloš Homza
23., 27., 37., 60. Jiří Cibelius
20. Marek Owsiany
24. Vojtěch Češka
32. Miroslav Hulín
15. 4. 12 15:00 KBELY Hashlerka THC 1993 A Zimbru Olymp A 3. 3:7 (1:2)
Vyhrálo lepší mužstvo. Jiří Blažek, Lukáš Moravec
Hashlerka THC 1993 A Zimbru Olymp A
Roman Davídek – Jiří Cibelius, Aleš Hodaň, Miloš Homza, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl vs Eugeniu Marandici – Ilhom Gafurov, Evgheni Grigoreanu, Andrei Pazeniuc, Denis Pazeniuc, Vladimir Šarapanovschi
14., 41., 50. Jiří Cibelius 7., 8., 33., 59. Andrei Pazeniuc
40., 42. Evgheni Grigoreanu
51. Denis Pazeniuc
23. Andrei Pazeniuc
7. 4. 12 08:45 P3 GoGo 1.NC Hashlerka THC 1993 A 2. 2:6 (0:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém měla Hashlerka lepší mušku. Ke konci týmu Gogo docházeli síly, a tak hosté v poklidu vyhráli. Jan Doskočil, Michal Škoty
GoGo 1.NC Hashlerka THC 1993 A
Jiří Brožík – Jindřich Bárta, Moreno Fenezani, Pavel Kolář, Radovan Král, Tomáš Majdl, Lubor Novotný, Petr Orlowski vs Luboš Davídek – Jiří Cibelius, Aleš Hodaň, Miloš Homza, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl
38. Radovan Král
46. Lubor Novotný
8. Marek Tkáč
23., 24., 47. Aleš Hodaň
39. Jiří Cibelius
55. Tomáš Sokol
1. 4. 12 13:45 KBELY Hashlerka THC 1993 A Xichties FC 1. 6:1 (4:0)
Již od začátku zápas provázela řada nepřesností. Dlouhé zákopy a zbrklé odkopy do autu nebyly po celý zápas vyjímkou. Domácí však měly hráče, kteří byli schopni udržet míč v útoku a tak dokázali vstřelit v prvním poločase 4 góly. V druhém poločase se domácí pouze bránili a hrozili jen z rychlých brejků. Matouš Novák, Jan Rákos