So 31.3.12 11:15, 12:30, 13:45 P1 Květák
So 14.4.12 08:45, 10:00 P3 Terron AC Bozi B
So 14.4.12 11:15, 12:30 ZAK Normální Chlapi
So 5.5.12 11:15, 12:30 P2 Terron AC Bozi B
Ne 6.5.12 16:15, 17:30 P3 Levá fuska
So 19.5.12 08:45, 10:00, 11:15 DEKAN Sací komando Modřany
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tak alespoň základní fakta. Z prvního místa postupuje Gang of Jan Palach, spolu s ním jde o patro výš Beton a také Normální chlapi. Naopak sestupuje DDR, Terron Bozi a s jedinou výhrou na kontě Vzteklé želvičky. O korunu krále střelců se za 17 přesných zásahů podělilo duo Zvěřina-Poláček z Normálních chlapů, mezi gólmany kraloval Šístek z Betonu.

17. 6. 12 20:00 P3 Vodka team FC Beton FC 11. 0:1 (0:0)
Jednoznačná převaha mužstva Beton FC, zasloužená výhra. Jiří Ptáček, Pavol Neupauer
Vodka team FC Beton FC
Lukáš Prymus – Tomáš Dvořák, Pavel Eder, Jan Foukner, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský vs Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Michal Mikeš, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta
40. Miroslav Kosina
17. 6. 12 20:00 P1 Terron AC Bozi B DDR FC 11. 0:5 (0:1)
Rychlé utkání, DDR FC i přes horší začátek zužitkovalo početní převahu, Terronu již koncem druhé půle chyběly síly. Andrii Sazonov, Josef Klamo
Terron AC Bozi B DDR FC
Milan Šebek – Lukáš Moravec, Petr Pokorný, Pavel Ruml, Miroslav Sabo, Petr Zuran vs Zdeněk Drbohlav – Gabriel Bugár, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Tomáš Němec, Jan Pouska, Václav Starý, Petr Tománek
19. Václav Starý
45. Petr Tománek
47. Jan Pouska
55., 57. Gabriel Bugár
17. 6. 12 20:00 DABLI Petrovice B Gang of Jan Palach 11. 1:4 (0:3)
Hosté rozhodli o svém vítězství před koncem prvního poločasu, kdy během 4 minut vstřelili 3 branky. Jakub Mrázko, Radek Mrázko
Petrovice B Gang of Jan Palach
Radek Stránský – Roman Bouda, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Filip Kejzlar, Tomáš Kovář, Radoslav Malysz, Haithem Mutwalli, Martin Prel vs Lukáš Fremut – František Chytil, Radek Dán, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jiří Král, Jan Kubíček, Michal Müller, Daniel Plecháč
48. Roman Bouda 24. Daniel Plecháč
27., 27. Jiří Král
55. Radek Dán
38. Lukáš Fremut
17. 6. 12 20:00 ZABEH Penélope Cruz Sací komando Modřany 11. 3:7 (2:5)
Penelopé se dostavilo pouze ve čtyřech a dostalo se do rychlého vedení, které však během zápasu ztratilo a prohrálo. Lukáš Horňák, Filip Loužecký
Penélope Cruz Sací komando Modřany
Radek BacharRadek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec, Peter Timko vs Michal Kalbáč – Viliam Baranec, Karel Bříza, Jakub Krucký, Martin Kupka, Petr Lukáč, Patrik Marcin, Tomáš Růžička, Tomáš Strnad, Ladislav Švábenický ml., Michael Turek, Tomáš Veselý
23., 44. Michael Turek
17. 6. 12 20:00 MIKU1 Normální Chlapi Květák 11. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, předvedli se především brankáři. Jakub Voldřich, Michal Divíšek
Normální Chlapi Květák
Tomáš Remek – Jan Dont, Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Jan Kalous – Martin Čech, Vít Havel, Jiří Karvai, Ondřej Koc, Lukáš Nevyjel, Petr Pospíšil, Petr Solil, Jakub Tesař, Jakub Zálešák
14. Lukáš Nevyjel
17. 6. 12 20:00 MIKU3 Levá fuska Vzteklé Želvičky 11. 5:3 (3:1)
Domácí kontrolovali zápas, v závěru hosté snížili na rozdíl jedné branky, ale zápas rozhodl hráč domácích Urban. Ondřej Zika, Jan Koháry
Levá fuska Vzteklé Želvičky
Jan Vencour – Milan Doležal, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Petr Urban vs Pavel Štěrba – Marek Bárta, Martin Časar, Tomáš Horák, Tomáš Kougl, Zdeněk Pospíchal, Jiří Šolek