9. Sací komando Modřany 11 4 0 7 30:51 8

So 14.4.12 11:15 ZAK Sedmikráskov Čimice FNT Praha   (HL8J)
So 14.4.12 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Balbín FC   (HL7I)
Ne 24.6.12 11:15 ZAK Krabice F3N FC B   (HL8L)
Ne 24.6.12 12:30 ZAK Splašený kozy TR Angmar A   (HL6J)

17. 6. 12 20:00 MIKU1 Normální Chlapi Květák 11. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, předvedli se především brankáři. Jakub Voldřich, Michal Divíšek
Normální Chlapi Květák
Tomáš Remek – Jan Dont, Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Jan Kalous – Martin Čech, Vít Havel, Jiří Karvai, Ondřej Koc, Lukáš Nevyjel, Petr Pospíšil, Petr Solil, Jakub Tesař, Jakub Zálešák
14. Lukáš Nevyjel
10. 6. 12 11:15 TEMPO Sací komando Modřany Normální Chlapi 10. 2:12 (1:4)
Od začátku do konce jasný průběh zápasu, až mi bylo domácích líto, ale hosté hráli skvěle. Kamil Srb, Václav Křikava
Sací komando Modřany Normální Chlapi
Martin Kupka – Karel Bříza, Jakub Krucký, Petr Lukáč, Patrik Marcin, Tomáš Růžička, Tomáš Strnad, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý vs Jan Varga – Jan Dont, Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Tomáš Remek, Vojtěch Zvěřina
40. Tomáš Remek
3. 6. 12 11:15 STOD Normální Chlapi Gang of Jan Palach 9. 1:2 (0:1)
Nadprůměrné utkání, kde svou roli hrála náhoda, nemohoucnost domácích útočníků a skvěle chytající brankář hostů. Zdeněk Bajan
Normální Chlapi Gang of Jan Palach
Jan Varga – Jan Dont, Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Tomáš Remek, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Lukáš Fremut – Adam Blažek, Radek Dán, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jiří Král, Jan Kubíček, Michal Müller, Daniel Plecháč, Pavel Pštross
35. Vojtěch Zvěřina 16., 45. Jiří Král
27. 5. 12 18:45 MIKU2 DDR FC Normální Chlapi 8. 1:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, více šancí měli hosté, takže zaslouženě vyhráli. Erik Srch, Petr Vršinský
DDR FC Normální Chlapi
Zdeněk Drbohlav – Jaroslav Archman, Gabriel Bugár, Karel Horyna, Jan Pouska, Miroslav Sedláček, Václav Starý vs Jan Varga – Jan Dont, Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Tomáš Remek, Vojtěch Zvěřina
27. Jaroslav Archman 9. Tomáš Remek
51. Vojtěch Zvěřina
20. 5. 12 10:00 ZAK Normální Chlapi Beton FC 7. 3:2 (2:1)
Nádherný zápas rozhodlo šťestí. Šance na obou stranách, utkání by slušela remíza. Aleš Řeřicha, Jan Karlík
Normální Chlapi Beton FC
Jan Varga – Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta
35. Jakub Valenta
13. 5. 12 15:00 P1 Vodka team FC Normální Chlapi 6. 0:7 (0:1)
Utkání vedené v poklidné, místy až usměvné atmosféře jasně ovládl tým hostí. Robert Keil, Josef Záhlava
Vodka team FC Normální Chlapi
David Veselý – Jan Foukner, Milan Mráz, Luboš Růžička, Ervín Schün, Karel Šukovský vs Jan Dont – Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina
21. Jakub Novotný
33., 45., 51., 52. Vojtěch Zvěřina
36. Jan Kramář
46. Petr Poláček
6. 5. 12 13:45 P1 Normální Chlapi Terron AC Bozi B 5. 9:3 (3:2)
Od první minuty jasné utkání. Tým hostí, ačkoliv prohrál, využil téměř všechny své šance. Výkon hostí se dá shrnout do jedné věty: Oslava útočného fotbalu. Tomáš Lupač, Mario Stašák
Normální Chlapi Terron AC Bozi B
Michal Kabelka – Ondřej Havelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Jan Varga, Vojtěch Zvěřina vs Leoš Melichar – Lukáš Moravec, Petr Pokorný, Pavel Ruml, Milan Šebek, Jan Uhlíř, Martin Vacek, Petr Zuran
3., 59. Jakub Novotný
23., 58. Vojtěch Zvěřina
24., 36., 51., 55. Petr Poláček
48. Ondřej Havelka
19., 27., 56. Petr Zuran
29. 4. 12 11:15 STOD Petrovice B Normální Chlapi 4. 2:7 (1:3)
Utkání hrané spíše jen na jednu stranu, které vyvrcholilo sedmi góly hostí. Zbytečně občas agresivní přístup. David Kabát
Petrovice B Normální Chlapi
Radoslav Malysz – Roman Bouda, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Filip Kejzlar, Petr Kočiřík, Petr Machovec, Haithem Mutwalli, Radek Stránský vs Jan Varga – Ondřej Havelka, Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Tomáš Remek, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina
13., 37. Petr Kočiřík 4 Haithem Mutwalli 5., 11., 41., 52. Vojtěch Zvěřina
21. Václav Zvěřina
36. Jakub Novotný
48. Tomáš Remek
22. 4. 12 10:00 STOD Normální Chlapi Penélope Cruz 3. 4:5 (3:3)
Velice vyrovnaný zápas rozhodl výtečný výkon hostujícího brankáře. Aleš Řeřicha
Normální Chlapi Penélope Cruz
Jan Varga – Jan Dont, Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Tomáš Remek vs Radek Bachar – Petr Hyka, Radek Mencl, Jan Pinkas, Petr Samec, Pavel Šťastný, Peter Timko
4., 21., 55. Petr Poláček
14. Jan Dont
7., 24. Jan Pinkas
28. Petr Hyka
31. Petr Samec
53. Pavel Šťastný
15. 4. 12 10:00 HANSP Vzteklé Želvičky Normální Chlapi 2. 1:7 (1:4)
Jednoznačné utkání, ve kterém si hosté dělali co chtěli a zcela ovládli hřiště.
Vzteklé Želvičky Normální Chlapi
Pavel Štěrba – Martin Časar, Tomáš Horák, Tomáš Kougl, Zdeněk Pospíchal, Jiří Šolek, Tomáš Surovec, Karel Winter vs Jan Varga – Jan Dont, Michal Kabelka, Jan Kramář, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Tomáš Remek, Václav Zvěřina
17. Zdeněk Pospíchal 3., 38., 39. Václav Zvěřina
10., 12. OG
26. Lukáš Průcha
33. Petr Poláček
25. Václav Zvěřina
1. 4. 12 15:00 P1 Levá fuska Normální Chlapi 1. 5:4 (4:2)
První půli kraloval na hřišti Urban, který zařídíl sám vedení 4:2, kdy dva góly dal a na dva přihrál. Ve druhé půli Normální chlapi přidali a zaslouženě vyrovnali.Neuvěřitelný kiks gólmana v poslední minutě zajistil Fusce 2 body. Procházka
Levá fuska Normální Chlapi
Lukáš Horváth – Milan Doležal, Jan Fiala, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Petr Urban vs Jakub Novotný – Jan Dont, Jan Kramář, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina