Čt 12.4.12 18:15 MIKU3 Hlavonožci na niti FC Pivušky FC   (HL6E)
Čt 12.4.12 19:30 MIKU3 Atlético Cerveza TJ Bohemia Chips 1980   (HL6E)
Čt 12.4.12 20:45 MIKU3 Opatoff A K Kilba Praha 04 FK   (HL8H)
Čt 3.5.12 18:15 MIKU4 No madam ! B Dynamo R.U.M. A   (HL8G)
Čt 3.5.12 19:30 MIKU4 Cerveza 18.FC Atlético Cerveza   (HL6E)
Čt 3.5.12 20:45 MIKU4 Ministerstvo obrany GFC   (HL8G)

27. 6. 12 18:15 MIKU3 Tuxeda FC Čelzí 11. 3:2 (3:0)
Bojovné a vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Ladislav Němec, Aleš Kvasnička
Tuxeda FC Čelzí
Lukáš Bebr – Thanh Dinh Hai, Šimon Janoušek, Filip Kinkor, Jiří Koubek, Petr Šimek, Patrik Vávra vs Lukáš Ambros – Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Jakub Nemčok, Petr Sejkot
7., 12., 25. Filip Kinkor 43. Petr Sejkot
59. Karel Hrubý
13. 6. 12 19:00 ZABEH Čelzí To mi stačí 10. 3:5 (1:1)
Vyrovnaný zápas kterému by slušela remíza.
Čelzí To mi stačí
Vojtěch Sedmidubský – Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Matěj Sedmidubský, Václav Sedmidubský, Petr Sejkot vs Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Roman Rampas, David Šídlo, Petr Šídlo, Michal Stauch, Jindřich Vedral, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal
20., 33., 37. Václav Sedmidubský 5. Richard Frank
35., 45., 46. Martin Pauer
59. Martin Vyhnal
6. 6. 12 20:15 STOD Sanitka AS Čelzí 9. 0:0 (0:0)
Domácí na začátku tlačili, pak se hra vyrovnala a zápas skončil spravedlivou remízou. Martin Kubát, Martin Dušek
Sanitka AS Čelzí
Michal Strakatý – Ondřej Beníšek, Pavel Dostálík, Marek Ducháč, Lukáš Fil, Josef Pavlíček, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Patrik Válek vs Jakub Nemčok – Lukáš Ambros, Jakub Appelt, Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Matěj Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot
30. 5. 12 18:15 KBELY Čelzí SP Clif 8. 1:2 (0:1)
Férové utkání, zvítězil tým s početní převahou. Marek Pelán, Martin Schlichter
Čelzí SP Clif
Karel Hrubý – Lukáš Ambros, Jakub Brožek, Jakub Nemčok, Vojtěch Sedmidubský vs Karel Šturma – Filip Jelínek, František Jelínek, Tomáš Machotka, Milan Rýpar, Aleš Šando, Martin Václavík
34. Lukáš Ambros 9., 36. Aleš Šando
16. 5. 12 19:15 zzDOLME Shooters Morava FC Čelzí 7. 4:2 (2:1)
Fotbalovější domácí zcela oprávněně ovládli zápas, ve kterém byl jejich soupeř zbytečně vyhecovaný. Jan Chytil, Vojtěch Hejda
Shooters Morava FC Čelzí
Pavel Kubiš – Jaroslav Chmelař, Antonín Hráček, Miroslav Husařík, Miroslav Mrákota, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Pavel Střelecký, Lukáš Uher, Lukáš Valeš, Tomáš Vitásek vs Jakub Nemčok – Lukáš Ambros, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Matěj Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot
20. Matěj Sedmidubský
9. 5. 12 20:15 ZABEH Čelzí Pneuservis-Bartoušek 6. 1:4 (0:1)
Pohledné utkání, první půle vyrovnaná, v závěru rozhodl větší počet hráčů hostí. Ján Somora, Marek Plojhar
Čelzí Pneuservis-Bartoušek
Jakub Nemčok – Lukáš Ambros, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Matěj Sedmidubský, Petr Sejkot vs Ondřej Bartoušek – Tomáš Bartoušek, Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Marek Páleníček, Libor Řebíček, Ondrej Spišiak
45. Petr Sejkot 1 Matěj Sedmidubský 29. Ondrej Spišiak
40., 57. Jakub Jindra
53. Tomáš Bartoušek
2. 5. 12 20:45 MIKU3 Juventus Pivus Čelzí 5. 0:3 (0:0)
Čelzí celý zápas útočila, využívajíc hlavně tělesné předpoklady mohutného útočníka Brožka. Juventus spoléhal hlavně na rychlé nohy dvou vysunutých tykadel. Zaslouženou výhru Čelzí nakonec zajistila střelecká pětiminutovka ve druhé půli, jinak vítězové zahodili, co se dalo(i nedalo). Karel Janďourek, Milan Miga
Juventus Pivus Čelzí
Václav Froněk – Patrik Babický, Jan Horehleď, Marek Navrátil, Richard Papež, Dominik Sahula, Petr Šilha, Pavel Smolík vs Jakub Appelt – Lukáš Ambros, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Dan Moravec, Matěj Sedmidubský, Václav Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot
40. Petr Sejkot
42. Václav Sedmidubský
44. Matěj Sedmidubský
25. 4. 12 17:45 ZABEH Čelzí Executors United 4. 4:0 (1:0)
Bojovné utkání, které Čelzí rozhodla 2 slepenými góly v úvodu 2.půle. Lukáš Vítek, Jaroslav Slavík
Čelzí Executors United
Vojtěch Sedmidubský – Lukáš Ambros, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Václav Sedmidubský, Petr Sejkot vs Milan Mokroš – Amir Avdibegovič, Jiří Bumba, Lukáš Fiala, Martin Frait, Vladimír Gazárek, Adam Hasák, Petr Papírník, Jakub Pavel, Zbyněk Průša, Miroslav Semerád, Libor Smolík, Ondřej Voda
9., 39. Vojtěch Sedmidubský
41. Petr Sejkot
56. Lukáš Ambros
18. 4. 12 17:00 zzZARUB Čelzí Velkopopovická Kozlovna 3. 4:2 (1:0)
Hrál se vyrovnaný zápas. Čelzí v první půli neproměnila nabídnutou penaltu. Vytvořila si pár šancí, ale většinu trestuhodně zahodila, i tak se jí podařilo v první půli dostat jednou míč za brankovou čáru. Soupeř i přesto, že se snažil, prakticky nevystřelil v první půli na branku. Ve druhé půli zcela Kozlovna soupeře zaskočila tím, že také umí vystřelit a hned z toho bylo vedení 2:1. Utkání začalo být nervóznější. Čelzí se nevzdala a otočila zápas na 4:2. Jiří Kadlec, Jan Balcer
Čelzí Velkopopovická Kozlovna
Vojtěch Sedmidubský – Lukáš Ambros, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Martin Laube, Dan Moravec, Matěj Sedmidubský, Petr Sejkot vs Zdeněk NovotnýPetr Fíla, Roman Kuchař, Marek Peťovský, Tomáš Štrunc, Tomáš Tichý, Jaroslav Vízner
28. Matěj Sedmidubský
47., 60. Dan Moravec
55. Petr Sejkot
36. Tomáš Tichý
42. Tomáš Štrunc
11. 4. 12 19:15 SCBEC Bič boží Čelzí 2. 0:5 (0:1)
Vyrovnaný první poločas, ale ve druhém Bič boží pohnul a Čelzí nasázela 4 branky a rozhodla o jednoznačné výhře. Petr Staveník, Petr Pavlíček
Bič boží Čelzí
Richard Reiniš – Šimon Daníček, Jiří Lebeda, Michal Novotný , Vladimír Suchánek, Luděk Valchář, Lukáš Velebil vs Jakub Appelt – Lukáš Ambros, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Matěj Sedmidubský, Václav Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot
5., 57., 59. Petr Sejkot
53. Václav Sedmidubský
54. Karel Hrubý
28. 3. 12 20:30 SCBEC Čelzí VZ 1. 3:2 (2:0)
Ve férově hraném utkání se zdálo, že je po 1. poločase o výsledku rozhodnuto. Laxním vstupem do druhého poločasu si však domácí pěkně zavařili, nakonec však zvládli zvítězit. Jan Vážný, Jan Zikmund
Čelzí VZ
Jakub Nemčok – Lukáš Ambros, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Matěj Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot vs Marek Petráček – Ivo Černý, Jan Černý, Tomáš Černý, Milan Dumbrovský, Jakub Petráček