14. 6. 12 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Kilba Praha 04 FK 10. 2:4 (2:1)
Michal Matuška – Jan Král, Filip Malý, Jan Puci, Jakub Sedláček, Dino Velič vs Jan Červenka – Martin Charvát, Jan Nohejl, David Sladký, Jan Starý, Richard Thoma, Jakub Vít
25., 52. Jan Nohejl
44. Martin Charvát
54. Richard Thoma
7. 6. 12 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Zde je místo ... 9. 7:5 (4:4)
Bezstarostné utkání bohaté na góly i na jiné pohledné momenty. Jiří Pudil, Libor Hruška
Kamarádi 1.FC Zde je místo ...
Filip Malý – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Jan Král, Michal Matuška, Jan Puci, Jakub Sedláček, Dino Velič vs Samuel Mokriš – Jiří Eckstein, Michael Krutina, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Příhonský, Martin Staněk, Jan Strnad
19. Ondřej Kubíček
31. 5. 12 19:00 ZABEH Houbařův Ráj Kamarádi 1.FC 8. 3:3 (0:0)
Pohledné, vyrovnané utkání. Dělba bodů je zasloužená.
Houbařův Ráj Kamarádi 1.FC
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Radek Nejedlo, Matěj Urban, Jakub Zais vs Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Jan Král, Filip Malý, Jakub Sedláček, Dino Velič
35. Tomáš Daňhel
37., 53. Matěj Urban
39., 42., 48. Jan Dřevíkovský
24. 5. 12 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Green shock FC 7. 4:2 (3:0)
Slušně hrané utkání úrovní převyšující 8.ligu. Kamarádi hráli celý zápas zkušeně, nechali hosty držet míč a útočit do pevně postavené obrany a následně efektivně využívali rychlé útoky do otevřené obrany. Ve druhém poločase se u domácích objevili bohorovnost, ale hosté už vyrovnat nestihli. Jaroslav Vimer, Tomáš Nový
Kamarádi 1.FC Green shock FC
Michal MatuškaJan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Jan Král, Filip Malý, Jan Puci, Jakub Sedláček, Dino Velič vs Radek Kohák – Jiří Benda, Stanislav Bér, Jiří Stejskal, Filip Tesař, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský
6. Jan Dřevíkovský
10., 28. Jan Král
35. Dino Velič
47. Štěpán Tikovský
52. Jiří Stejskal
17. 5. 12 19:30 MIKU1 CFG Suchdol Kamarádi 1.FC 6. 0:4 (0:1)
Vítězové se spolehli na svého "kamaráda" Honzu Dřevíkovského a zaslouženě vyhráli. Za snahu si Suchdol gól zasloužil, ale dnes mu nebylo přáno.
CFG Suchdol Kamarádi 1.FC
Jiří Pavlíček – Libor Bican, Viktor Ďuriš, Jiří Fejfar, Marián Gál, Ondřej Havelka, David Krejčí, Bohumír Nepožítek, Alan Plewka vs Michal MatuškaJan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Filip Malý, Jan Puci, Jakub Sedláček, Dino Velič
24., 42. Jan Dřevíkovský
33. Jakub Hlava
57. Cyril Junas
10. 5. 12 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Alténa ST 5. 2:3 (1:1)
Velmi dobré utkání na účastníky 8. ligy. Domácí měli nejdříve trochu navrch, ale v závěru hosté zápas otočili. Kohout
Kamarádi 1.FC Alténa ST
Filip Malý – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Jan Král, Michal Matuška, Jakub Sedláček vs Jaromír Kaplan – Martin Havlík, Tomáš Indra, Jan Janovský, Vladimír Mrázek, Martin Ouředníček, Karel Pecl, Pavel Štern, Josef Šupák
8. Jan Dřevíkovský
31. Jan Král
24., 56., 60. Josef Šupák
3. 5. 12 19:00 ZABEH Viktorčin smích Kamarádi 1.FC 4. 2:4 (1:2)
Velmi pěkné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Za velice nepříznivého počasí, opravdu deštivého, si tak nakonec odnesli ze hřiště vítězství Kamarádi. Petr Seidel, Michal Voldřich
Viktorčin smích Kamarádi 1.FC
Vladimír Soulek – Jiří Březina, Daniel Híře, Oldřich Křížek, Ondřej Němec, Michal Šmíd, Radomír Švec vs Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Jan Král, Filip Malý, Jakub Sedláček
9., 51. Oldřich Křížek 10., 48. Jakub Hlava
29. Jan Dřevíkovský
39. Cyril Junas
19. 4. 12 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Sculpturo FC 3. 2:3 (1:1)
Do poslední minuty zajímavé utkání hrané vcelku slušně nakonec vyhrálo šťastnější mužstvo Sculpturo. Tomáš Koucký, Tomáš Zalabák
Kamarádi 1.FC Sculpturo FC
Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Jan Král, Jakub Sedláček, Dino Velič vs Miloš Vladyka – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Daniel Stránský, Filip Tomáš
24. Jan Dřevíkovský
59. Cyril Junas
1. Aleš Beránek
48. Filip Tomáš
59. Pavel Duras
12. 4. 12 19:00 ZABEH Rarach FC Kamarádi 1.FC 2. 2:6 (1:3)
Pěkný fotbal, čistá hra. Pavel Řezníček, Milan Rýpar
Rarach FC Kamarádi 1.FC
Petr Jinda – Matěj Bauer, Josef Chalupský, Karel Heřman, Petr Hořínek, Michal Hruška, Radek Mihalík, Karel Pečenka, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs Filip Šír – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Cyril Junas, Jan Král, Filip Malý, Jan Puci, Jakub Sedláček, Dino Velič
18. Karel Heřman
59. Radek Mihalík
3., 14., 22., 45. Jan Dřevíkovský
58. Jan Král
59. Jakub Hlava
29. 3. 12 19:00 ZABEH Kamarádi 1.FC Opatoff A K 1. 5:5 (5:2)
I přes absenci jednoho hráče se hostující tým dostal do vedení, které ovšem vydrželo jen 4 minuty. Poté domácí třemi góly během pár minut otočili a když přidali i čtvrtý, vypadalo to na jasný zápas. Hosté se ale nevzdali a již v plném počtu postupně snižovali, aby se minutu před koncem dočkali zaslouženého vyrovnání. Kohout