9. 6. 12 11:15 BECH Kanonýři Sebulba Utd. 10. 6:0 k.
Tým Sebulba Utd. se k utkání nedostavil. Michal Kovář, Martin Hrycej
David Kohout – David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Václav Houška, Martin Kubíček, Jan Straka, Ivan Weber vs
2. 6. 12 10:00 BECH Sebulba Utd. Gremio 9. 3:1 (2:1)
Zápas odehrán v rámci regulí, vyhrál lepší tým. Michal Manoušek, Petr Novák
Sebulba Utd. Gremio
Martin Štumpf – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, David Moravec, Michal Štumpf vs Jiří Sadílek – Michal Gráf, Petr Hoke, Peter Janda, Martin Kopena, Josef Kujal, Petr Šťastný
2., 20., 58. Marek Doubek 15. Michal Gráf
26. 5. 12 11:15 ZAK Šnek FC B Sebulba Utd. 8. 1:1 (0:1)
Po 20minutách hosté vstřelili gól a vedení celý zápas bránili. Domácí vytvářeli tlak, ze kterého vyrovnali 5 minut před koncem. V závěru obě mužstva střídavě sahala po vítězství, šance však nevyužila. Spravedlivá remíza. Milan Zvěřina
Šnek FC B Sebulba Utd.
Miroslav Vaněk – Martina Marková, Miroslav Neubauer, Tomáš Nikodým, Libor Píbil, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Jiří Chvojka, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, Martin Štumpf, Michal Štumpf
54. Libor Píbil 21. Martin Štumpf
19. 5. 12 15:00 ZAK Sebulba Utd. Šílené veverky 7. 1:1 (0:1)
Zápas proběhl téměř bez faulů. Lukáš Klimsa, Jan Málek
Sebulba Utd. Šílené veverky
Petr Nevrla – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Martin Štumpf vs Tomáš Harvánek – Jan Fencl, Zdeněk Hruboš, Karel Kolena, Radek Šneeweis, Martin Staněk
39. Tomáš Jindra 28. Zdeněk Hruboš
12. 5. 12 15:00 zzZARUB Unreal Students FC Sebulba Utd. 6. 10:1 (7:0)
Po 15 minutách rozhodnuto. Čistě hrané utkání v režii Veselého, který  zatížil konto soupeře 7 brankami. Michal Vráblík, Pavel Brožík
Unreal Students FC Sebulba Utd.
Davide Vitale – Robin Erde, Jaroslav Hoch, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl vs Tomáš Jindra – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Michal Lupínek, David Moravec, Petr Nevrla, Martin Štumpf
4., 5., 9., 19., 40., 42., 59. David Veselý
13., 20. David Scholle
28. Štěpán Weinzettl
47. Michal Lupínek
5. 5. 12 11:15 P3 Rasta Velbloudi Sebulba Utd. 5. 7:1 (4:1)
Jednoznačné utkání, ve kterém zvítězil fotbalovější tým. Michal Franc, Josef Poslední
Rasta Velbloudi Sebulba Utd.
Alexandr Czapek – Lukáš Doffek, Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jan Kolísko, Ondřej Špolc, Adam Těšina vs Jakub Sváda – Jiří Chvojka, Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Martin Štumpf
5. Jan Kolísko
8., 12., 37., 40., 55. Šimon Dušek
24. OG
26. Tomáš Jindra
28. 4. 12 13:45 ZAK Sebulba Utd. Praetorians FC A 4. 0:1 (0:0)
Praetorians nastupovali do zápasu 4+1 než jim dorazil 5. hráč. Oba týmy se střelecky trápili. Až v 57. minutě padla první a poslední branka utkání po nepovedeném odkopu od branky. Sebulbě se už zápas nepovedlo vyrovnant. Tomáš Simon
Sebulba Utd. Praetorians FC A
Jakub Sváda – Jan Ambrož, Jiří Chvojka, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Martin Štumpf, Michal Štumpf vs Miroslav Malý – Daniel Borský, Tomáš Cigánek, Nikola Dočekal, Petr Provazník, Kryštof Šimek
57. OG
21. 4. 12 11:15 BECH Power Rangers Sebulba Utd. 3. 3:6 (1:1)
Domácí měli celý zápas převahu až do 55. minuty, poté hosté měli neskutečný závěr a soupeře roznesli. Tomáš Bárta, Jiří Krupka
Power Rangers Sebulba Utd.
Petr Hýsek – David Buš, Jan Hanzálek, Štěpán Hrazdíra, Sebastian Liška, Šimon Pavlík, Karel Procházka, Adam Pyszny, Jakub Thoma, Tomáš Uhlík vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Petr Nevrla, Martin Štumpf, Michal Štumpf
27. Sebastian Liška
31., 46. Adam Pyszny
23., 59. Jan Ambrož
34., 57. Michal Lupínek
55. Tomáš Jindra
60. Michal Štumpf
14. 4. 12 10:00 TEMPO Sebulba Utd. Pivnice U Zpěváčků 2. 1:2 (0:1)
Podprůměrné utkání plné nakopávaných míčů a plné nepřesností. Hosté 2x nakopli balón do vápna a z toho 2xskórovali. Domácí začali hrát až posledních 10minut. Bohužel vyrovnat už nestihli. Karel Dub, Jan Polák
Sebulba Utd. Pivnice U Zpěváčků
Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Martin Štumpf vs Tomáš Maceček – David Hlaváček, Petr Kohout, Michael Papadakis, Tanas Papadakis, David Papala, Martin Sumerauer, Tomáš Vavřina
58. Michal Lupínek 28., 56. Tanas Papadakis
31. 3. 12 13:45 HANSP Sporting Luka Sebulba Utd. 1. 4:3 (2:2)
Pěkný zápas. Obě družstva předvedla enormní úsilí, aby strhla vítězství na svou stranu. Šťastnější byli hráči Sportingu. Český
Sporting Luka Sebulba Utd.
Jaroslav Kriebel – Michal Bořecký, Štěpán Doležal, Jakub Jiroudek, Jiří Musil, Jakub Šembera, David Žák vs Jakub Sváda – Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Petr Nevrla, Michal Štumpf