Čt 13.9.12 18:15 MIKU1 Albuquerque tuplaks Speciál Bráník A   (HL6F)
Čt 13.9.12 19:30 MIKU1 Radouč FC A Klokan Perón club SUP   (SVL1A)
Čt 13.9.12 20:45 MIKU1 Inter Bubeneč Pašáci   (HL4C)
Pá 21.9.12 18:15 BECH Blesk VK VET A Nemesis VET   (VL4C)
Pá 21.9.12 19:30 BECH Reds FC Sklenářka FC   (HL4D)
Pá 21.9.12 20:45 BECH Nalejto 1.FC Real Prd   (HL5E)

26. 11. 12 19:30 MIKU1 Kehar Club FC G.I.C La Plate de Cünde 11. 1:3 (1:2)
Hráči hostů vlétli na soupeře a dvakrát v rozmezí 3 min.gólově udeřili. Přestože byli fotbalovější, hráči Keharu větší bojovností vytvářeli tlak, z něhož do poločasu udeřili. Ve 2.půli měli hráči Keharu více ze hry, množství šancí však zůstalo nevyužito. Hosté hrozili zejména z brejků, z nichž jeden proměnili. Jiří Lupoměch, Jiří Lupoměch
Kehar Club FC G.I.C La Plate de Cünde
Petr Hanzl – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Štěpán Kučera, Michael Mráz, Jan Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Dušan MelíšekOndřej Holub, David Kotek, Jan Maxa, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
25. Jiří Beneš 1. Ondřej Holub
3., 51. Jan Maxa
19. 11. 12 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Samson Bonella A 10. 2:1 (1:0)
Opticky vyrovnané utkání spělo k remíze, ale v posl.minutě rozhodli domácí ve svůj prospěch. Husák, Čapla M.
G.I.C La Plate de Cünde Samson Bonella A
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, David Kotek, Jan Maxa, Jan Strouhal, Martin Strouhal vs Jan Slabý – Petr Aksamít, Miroslav Chmelík, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Michal Podroužek
9., 60. Jan Strouhal 42. Miroslav Chmelík
12. 11. 12 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Vokra VV 9. 2:0 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
G.I.C La Plate de Cünde Vokra VV
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Filip Janoušek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Radek Činovec, Jiří Kadlec, Petr Popelák, Michael Procházka, Zdeněk Trkovský, Pavel Zmatlík
35. Jan Strouhal
40. Ondřej Holub
38. Zdeněk Trkovský
51. Petr Popelák
54. Radek Činovec
5. 11. 12 18:15 MIKU1 Felix club G.I.C La Plate de Cünde 8. 3:5 (2:3)
Martin Sklenář, Lukáš Ditrich
Felix club G.I.C La Plate de Cünde
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Radek Troják, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Filip Janoušek, David Kotek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Martin Strouhal
12. Ladislav Petík
18. Pavel Žirko
57. Marek Lisý
8., 27. Ondřej Holub
24. Filip Janoušek
35., 46. Miroslav Pecka
29. 10. 12 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Druháci AFK 7. 0:4 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Šťástka
G.I.C La Plate de Cünde Druháci AFK
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Filip Janoušek, David Kotek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Marek Kropelnický – Matěj Čmejla, Pavel Endršt, Jakub Pavlis, Zdeněk Šípek, Jan Štefánek, Zdeněk Volek
12., 20. Matěj Čmejla
42., 51. Jan Štefánek
40. Matěj Čmejla
15. 10. 12 18:15 MIKU1 Břewnow boys KMK G.I.C La Plate de Cünde 6. 3:3 (3:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Radek Votava, Jan Prošvic
Břewnow boys KMK G.I.C La Plate de Cünde
Petr Fleissig – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Dávid Ondrejmiška, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Dušan MelíšekOndřej Holub, Filip Janoušek, David Kotek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
57. Martin Strouhal
8. 10. 12 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Bakera 5. 6:3 (1:0)
Utkáni výborné úrovně přineslo zasloužené vítězství domácího týmu. Pavel Matoušek
G.I.C La Plate de Cünde Bakera
Zdeněk Feierfeil – Ondřej Holub, Filip Janoušek, David Kotek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Václav Kohout – Karel Chejn, Jiří Kuděj, Pavel Poláček, Luboš Řeháček, Jan Svoboda, Martin Ullík
52. Martin Ullík
24. 9. 12 18:30 HRAB1 Tlakové galoše G.I.C La Plate de Cünde 4. 7:1 (3:1)
Galoše nedaly soupeři šanci a zaslouženě vyhrály.
Tlakové galoše G.I.C La Plate de Cünde
Milan Hrdina – Daniel Buš, Roman Červenka, Šimon Chalupa, Adam Doležal, Vojtěch Kmoch, Václav Nohejl, Jakub Novák, Marek Rábl, Petr Vaněk, Petr Viktorin, Tomáš Vostřel vs Dušan MelíšekOndřej Holub, Filip Janoušek, David Kotek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Martin Strouhal, Daniel Vališ
5., 21., 32. Jakub Novák
23., 43. Marek Rábl
42., 51. Petr Viktorin
7. Jan Maxa
17. 9. 12 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Pajzovna FC 3. 5:1 (0:0)
Zajímavé, avšak jednostranné utkání, kde se vše podstatné událo ve 2. poločase. Maxa zvládnul vstřelit hattrick po vynikající spolupráci se spoluhráči. Filip Škeřík, Zbyšek Tržil
G.I.C La Plate de Cünde Pajzovna FC
Dušan Melíšek – Filip Janoušek, David Kotek, Jan Maxa, Jan Strouhal, Martin Strouhal vs Martin Blažek – Roman Graf, Marek Jelínek, David Světlík, Michal Valent, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
32. Martin Strouhal
35. David Kotek
48., 49., 51. Jan Maxa
53. David Světlík
10. 9. 12 18:15 MIKU1 Martini BC G.I.C La Plate de Cünde 2. 1:4 (1:2)
Mladší hosté svého soupeře uběhali a šance, které si vypracovali, dokázali proměnit. Nemusela je mrzet ani neproměněná penalta. Klail
Martini BC G.I.C La Plate de Cünde
Miroslav Kárník – Destine Aduwa, Daniel Gill, Petr Homola, Radim Klement, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík vs Dušan Melíšek – Zdeněk Feierfeil, Ondřej Holub, David Kotek, Jan Maxa, Jan Strouhal, Martin Strouhal
21. Petr Homola 13., 42., 43. David Kotek
26. Ondřej Holub
3. 9. 12 18:15 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Kings FC 1. 5:4 (4:2)
Pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Oba týmy chtěly hrát fotbal a proto utkání proběhlo v korektním duchu. Hosté nastoupili do zápasu se čtyřmi hráči v poli, což je během úvodních pěti minut stálo tříbrankové manko. Domácí byli technicky o trochu zdatnější, ale ukolébáni snadným vedením nechali hosty dostat se znovu do hry. Ve finále pak hostům chybělo i štěstí, aby dosáhli na bod - vítězným se stal vlastní gól. David Bohuslav, Filip Ficner
G.I.C La Plate de Cünde Kings FC
Dušan MelíšekOndřej Holub, David Kotek, Jan Maxa, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ vs Vojtěch Větrovec – Martin Bělina, Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Filip Turšner