Ne 9.12.12 12:30 DEKAN Kliďas FC Améby AFC A   (HL4E)
Ne 9.12.12 13:45 DEKAN Marná snaha Vzteklé Želvičky   (HL8P)

2. 12. 12 12:30 TEMPO Hodkovičky United FC Splašený kozy TR 11. 12:0 (7:0)
Jednoznačná záležitost ze strany domácího týmu. Jakub Vokatý, Milan Kaštil
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Karel Křivánek – Martin Antony, Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Honz, Milan Jiroušek, Lubor Matras, Lukáš Tejnor, Štěpán Vršťala
19., 41. Tomáš Bělohorec
21. Dominik Pechar
28., 30. Jakub Hněvkovský
18. 11. 12 11:15 TEMPO Hashlerka THC 1993 A Hodkovičky United FC 10. 0:5 (0:0)
Hosté se dlouho trápili v koncovce, ve druhém poločase se ale začali prosazovat. Luboš Černý, Vojtěch Urban
Hashlerka THC 1993 A Hodkovičky United FC
Tomáš Prchal – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Roman Davídek, Aleš Hodaň, Tomáš Sokol vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
32. Dominik Pechar
41. Tomáš Pechar
52. Dominik Kárník
56. OG
58. Štěpán Obrusník
11. 11. 12 11:15 TEMPO Hodkovičky United FC Dynamo UK 9. 4:3 (2:2)
Včasný gól v utkání způsobil rychlý spád hry v prvním poločase, z čehož vyústilo mnoho osobních soubojů, často zbytečně agresivních a hráči se místy soustředili na hádky více než na hru. Což byla škoda, protože oba týmy měly kvalitu na to předvést pohledný fotbal. Silou vůle nakonec zvrátil výsledek tým domácích. Alois Sečkár, Radek Churaň
Hodkovičky United FC Dynamo UK
Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Ruslan Kvasnyuk, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Petro Oliinyk
22. Mykhaylo Karabin
4. 11. 12 12:30 HANSP Bruchos HFC Hodkovičky United FC 8. 1:6 (0:1)
Bruchos HFC Hodkovičky United FC
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Adam Doležal, Martin Macháček, Vítězslav Malý, David Valeš, Martin Vlk, Martin Vojíř vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
41. Martin Vojíř 5. OG
43., 59. Dominik Kárník
48., 55. Dominik Pechar
57. Jakub Hněvkovský
28. 10. 12 11:15 TEMPO Hodkovičky United FC Angmar A 7. 6:1 (1:1)
Hra bez faulů. Martin Bukera, Jakub Čehovský
Hodkovičky United FC Angmar A
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Jaroslav Frencl – Marek Procházka, Jiří Šíp, Pavel Šíp, Jan Tlusťák
17. Tomáš Pechar
31., 46. Dominik Pechar
35., 43. Jakub Hněvkovský
41. Štěpán Materna
24. Jan Tlusťák
21. 10. 12 11:15 TEMPO Absinth Hodkovičky United FC 6. 3:4 (0:4)
Ve zcela vyrovnané hře v 1.poločase 4x skórovali pouze Hodkovičky. Ve 2.půli se z mnoha šancí trefili domácí jen 3x, ale šance byli i na 2.straně. Karel Bednář
Absinth Hodkovičky United FC
Kristián Malina – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Michal Kolařík, Martin Moník, Ondřej Pohan, Hynek Šimon, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
47., 60. Lukáš Hucík
49. Ladislav Just
19. Tomáš Bělohorec
21., 27. Dominik Pechar
25. Dominik Kárník
12. Štěpán Obrusník
14. 10. 12 11:15 TEMPO Hodkovičky United FC JH 5. 3:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí.
Hodkovičky United FC JH
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar vs Ondřej Trunečka – Michael Jirovský, Vladimír Kuklík, Petr Lehnert, Ondřej Novák, Martin Šnajdr, Václav Ulrich
23. Jakub Hněvkovský
26. Tomáš Bělohorec
41. Dominik Pechar
16. Michael Jirovský
40. Václav Ulrich
7. 10. 12 11:15 TEMPO Sever 1.FC Hodkovičky United FC 4. 1:5 (0:3)
I přes dobrou obrannou hru domácích, hosté dominovali a po zásluze zvítězili. Tomáš Sobota, Michal Divíšek
Sever 1.FC Hodkovičky United FC
Roman Kuba – Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
48. Tomáš Roštík 9. Dominik Pechar
18. Tomáš Bělohorec
27., 60. Jakub Hněvkovský
41. Dominik Kárník
23. 9. 12 11:15 TEMPO Hodkovičky United FC Saens 1.FC C 3. 5:1 (3:0)
Kvalitní utkání, Hodkovičky byly silnější na míči a pohyblivější, proto zaslouženě vyhrály. František Hubr, Jiří Chytil
Hodkovičky United FC Saens 1.FC C
Jan Šubrt – Dominik Kárník, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Pavel SmetanaJiří Brožka, Otakar Novák, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa
2., 37. Dominik Pechar
17. Štěpán Obrusník
20., 38. Dominik Kárník
57. Robert Ungr
16. 9. 12 11:15 TEMPO Petrovice A Hodkovičky United FC 2. 4:8 (2:2)
Hosté vyhráli většinu osobních soubojů, což rozhodlo.
Petrovice A Hodkovičky United FC
David Vojáček – Vladimír Čech, Roman Chládek, Pavel Dubský, Tomáš Hauk, Milan Karvai, Pavel Kaucký, Tomáš Kovář, Martin Šebesta vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar