Pá 14.9.12 17:45 STER3 VSK MFF UK Praha VET A Old boys Bohemia Chips   (VL3D)
Pá 14.9.12 19:00 STER3 Lockál Forejt FC   (HL8J)
Pá 14.9.12 20:15 STER3 Vládci Prahy Polární záře   (HL5E)
St 17.10.12 17:45 STER1 Žalud United 1.PC Rudý teror   (HL6D)
St 17.10.12 19:00 STER1 Blok D Kamberský pípy   (HL7E)
St 17.10.12 20:15 STER1 Athletico KMF Marami 1.FC   (HL8F)

3. 12. 12 19:30 MIKU1 Havri Havri F.C.K. 11. 8:2 (2:1)
Domácí v tomto utkání ukázali to, co v nich bylo a proč si zasloužili postup o ligu výš. Zvládli toto utkání s největším klidem a s přehledem vyhráli 8:2.
Havri Havri F.C.K.
Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Filip Masri, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Ondřej Stejskal, Martin Vodrážka vs Pavel Monhart – Viktor Bezdomnikov, Milan Cibík, Daniel Hrubý, David Monhart, Jan Sedlář, Martin Servus, Jiří Škorpil
8., 50. Ondřej Stejskal
28., 38. Kryštof Šídlo
37., 37., 51. Jan Hejda
57. Jiří Rédr
16. Milan Cibík
48. Martin Servus
19. 11. 12 18:15 BECH F.C.K. Filipi SK 10. 0:4 (0:0)
V klidu odehrané utkání, které rozhodli hosté během úvodních tří minut druhé půle.
F.C.K. Filipi SK
David Monhart – Daniel Hrubý, Tomáš Otta, Martin Servus, Jiří Škorpil, Jaromír Šolc vs Antonín Kilich – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Jan Kindl, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane
31., 34. Jan Kindl
33. Miroslav Rožníček
40. Zdeněk Hanzlík
12. 11. 12 18:45 TEMPO F.C.K. Zodyhyd P.N.P. 9. 6:2 (2:1)
Rozhodla větší fotbalovost týmu FCK. Přátelská atmosféra od první minuty.
F.C.K. Zodyhyd P.N.P.
Pavel Monhart – Daniel Hrubý, David Monhart, Tomáš Otta, Martin Servus, Jiří Škorpil, Jaromír Šolc vs Jan Saitl – Michal Bílý, Jan Cupl, Jaroslav Dobrev, Tomáš Kadlec, Zdeněk Kopic, Robert Poppl, Oldřich Žák
17., 28., 39. Jiří Škorpil
43., 49. Martin Servus
59. David Monhart
15. Tomáš Kadlec
49. Jaroslav Dobrev
7. 11. 12 20:45 MIKU2 Dirty Bastards F.C.K. 8. 1:3 (1:2)
Domácí byli mnohem techničtější a útočnější, ale v obraně jim to skřípalo, což zkušenější hosté využili. Jan Červenka, Martin Heřt
Dirty Bastards F.C.K.
Marek Zlatník – Milan Hložek, Daniel Hrdina, Filip Kříž, Ondřej Melichar, Martin Skala, Jakub Škrna vs Jaromír Šolc – Milan Cibík, Daniel Hrubý, David Monhart, Pavel Monhart, Jan Sedlář, Jiří Škorpil
30. Martin Skala 3. Daniel Hrubý
16. Jan Sedlář
44. David Monhart
3. 11. 12 13:45 ZAK F.C.K. Cvrčci FC 7. 0:10 (0:2)
Hosté nedali domácímu týmu šanci a po pěkném výkonu zaslouženě zvítězili. Karel Dub, Petr Polák
F.C.K. Cvrčci FC
David Monhart – Viktor Bezdomnikov, Milan Cibík, Daniel Hrubý, Jan Sedlář, Jaromír Šolc vs Jiří Fait – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek
20., 50. Jan Vokřínek
28., 51., 54., 55. Jan Goll
31., 41., 55. Štěpán Minařík
53. Tomáš Jiroudek
22. 10. 12 19:15 ZAK Blaženka spiders F.C.K. 6. 2:0 (2:0)
Pěkné fotbalové utkání, hráno fair-play. Filip Boubín, Martin Jakeš
Blaženka spiders F.C.K.
Radim Sedláček – Zbyněk Faukner, Said Salim Hafidh, Václav Hlaváček, Jan Kalina, Marek Kotala, Lukáš Vavrla vs David Monhart – Viktor Bezdomnikov, Milan Cibík, Daniel Hrubý, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Martin Servus, Jaromír Šolc
11. Zbyněk Faukner
27. Said Salim Hafidh
15. 10. 12 19:00 STER2 F.C.K. Arabská 5. 5:2 (3:1)
V 1.půli jasná převaha vítězů, protože Arabská nastoupila se 4 hráči v poli. Ve 2.půli po příchodu chybějícího hráče Arabské se hra vyrovnala, ale FCK si vítězství bezpečně pohlídali. Hráno svižně a velmi slušně. Michal Janoška, Lubor Fialka
F.C.K. Arabská
Pavel Monhart – Daniel Hrubý, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Martin Servus, Jiří Škorpil, Jaromír Šolc vs Michal Jinek – Martin Fried, Petr Hájek, Rudolf Klepáček, Vít Mach, Jan Novák
6., 40. Martin Servus
10. Jan Sedlář
15., 56. Tomáš Otta
27., 48. Rudolf Klepáček
8. 10. 12 19:00 P2 Vyzunk FM F.C.K. 4. 4:1 (1:0)
Oboustraně bojovné utkání. Jan Šícha, Martin Hrbek
Vyzunk FM F.C.K.
Michal Matejka – Marek Čekan, Martin Gregor, Matěj Kaplan, Otakar Krejsa, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný vs Tomáš Otta – Daniel Hrubý, David Monhart, Tomáš Olexa, Jakub Procházka, Martin Servus, Jaromír Šolc
30., 55., 59. Matěj Kaplan
38. Otakar Krejsa
45. Martin Servus
26. 9. 12 20:15 P3 F.C.K. VŠSK MFF UK C 3. 0:5 (0:3)
Utkání slabší úrovně, kdy rozhodla rychlejší kombinace a přesnost v zakončení vítezného družstva. Luboš Varhaník, Josef Trávníček
F.C.K. VŠSK MFF UK C
Jiří Škorpil – Viktor Bezdomnikov, Daniel Hrubý, David Monhart, Pavel Monhart, Jakub Procházka, Jan Sedlář, Jaromír Šolc vs Šimon Srp – Daniel Bartošek, Petr Lukeš, Matěj Ryston, Jan Salava, Jakub Šťasta, Miroslav Ulrich
4., 17. Jakub Šťasta
10., 55. Petr Lukeš
48. Daniel Bartošek
17. 9. 12 17:00 BECH Traktor Praha A F.C.K. 2. 0:14 (0:8)
Jednoznačné utkání, kde nechyběly branky, ale kolonky na góly v zápise o utkání. Marek Prosický, Antonín Jandus
Traktor Praha A F.C.K.
Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Vojtěch Opočenský, Tomáš Ridzák, Vanda Seidelová, Petr Táborský, Matěj Vlček, Jan Zajíček vs Pavel Monhart – Viktor Bezdomnikov, Milan Cibík, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Martin Servus
10., 11., 32., 33., 47., 60. Martin Servus
17., 22., 28. David Monhart
21., 60. Jan Sedlář
26. Viktor Bezdomnikov
30., 38. Milan Cibík
10. 9. 12 18:15 zzNOVOB F.C.K. Kvantanámo 1. 5:4 (3:1)
Lepší FCK si vypracovali pohodlný náskok, ale poté zvolnili. Hosté svou bojovností až do konce utkání usilovali alespoň o bod. Martin Ořešník, Daniel Žalman